امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 1.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سقف عرشه فولادی(متال دک)
سلام من این مطلبو در مورد سقف های متال دک از چند تا سایت جمع آوری کردم وسعی کردم عکس به اندازه کافی بزارم واسش امیدوارم بدردتون بخوره....

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

[تصویر:  hg5idk8yc6nwhnzdzx.gif]
پاسخ

این عکسو برای تکمیل فرمایشاتتون گذاشتم که جای فکر داره
پاسخ
ممنون هرچند که منظورتونو نفهمیدم یعنی چی جای فکرداره؟؟؟؟این واسه تایید بود یا تکذیب
پاسخ
نه تائید بود نه تکذیب این اجرای ای سقف تو سازه بتنی بود که برش گیر دیگه نداریم
چند تا مدل اجرای دیگه هم داریم مثلا سقف کامپوزیت با عرشه با جویست های معمولی (یعنی تیر های اصلی با گام های ورق موازی هستند و عمود بر جویست ها)
و چند تا حالت دیگه که اشاره نکرده بودید اینا فقط خنبه تکمیل داره نه تائید نه تاکذیب
پاسخ
ممنون ...البته باید بگم من این مطلبو به عنوان یه کار تحقیقی جمع اوری نکردم بیشتر مربوط میشد به کارآموزیم که از چندتا ساختمون فلزی با سیستم متال دک بازدیدکرده بودم وچون امکان عکس گرفتن برام فراهم نشد تصمیم گرفتن تا حدی که مناسب آشنایی کلی با این سقف باشه مطلب و عکس جمع کنم...چند تا مطلب تخصصی تر هم در مورد این نوع سقف در همین سایت هست که البته عکسی که شما گذاشتید واقعا عالی بود چون فکرخودمم مشغول شده بود که چه طوری در ساختمان بتنی استفاده میشه ....چون من هرچی سرچ کردم عکسای ساختمون فلزی بود...البته فکرکنم هنوز خیلی جا نیفتاده استفاده از اون در ساختمان بتنی...به هرحال میشه برای یه مقاله ی کامل مطالب این سایتو ادغام کرد وبا کمی تحقیق بیشتر یه مقاله ی عالی تنظیم کرد..
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود پاورپوینت روشهای اجرا و کنترل اتصالات در سازه های فولادی (نظام مهندسی کرمان) فرشاد امن خانی 0 181 1395/11/5 ، 01:18 صبح
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  گود برداری با حفظ بنای قدیمی به وسیله شمع بتنی و پل فولادی!! زینب خوش کلام 0 277 1395/8/3 ، 02:52 عصر
آخرین ارسال: زینب خوش کلام
  سقف عرشه فولادی "مباحث مقدماتی روش اجرا و ایرادهای مصطلح و روشهای حل آن"(سینا افضلی) فرشاد امن خانی 0 315 1395/5/14 ، 05:01 عصر
  دانلود جزوه مصور اشکالات اجرایی ساختمان های بنایی، بتنی و فولادی (یوسف رضا خادمیان) فرشاد امن خانی 0 646 1395/1/20 ، 07:20 عصر
  تیرچه با ورق فولادی یکپارچه به جای آرماتور miladezati 0 482 1394/11/16 ، 07:08 عصر
آخرین ارسال: miladezati
  فایل سمینار با موضوع "نظارت و اجرای سقف عرشه فولادی" (دکتر احسان دهقانی) فرشاد امن خانی 3 672 1394/9/26 ، 09:16 صبح
آخرین ارسال: art47
  عکس هایی از اشکالات اجرایی یک سازه فولادی همراه با توضیحات (25 عکس جدید) فرشاد امن خانی 0 1,372 1394/9/8 ، 11:09 عصر
  تصاویری از اجرای سقف عرشه فولادی مخصوصا قسمت پله (22 عکس) فرشاد امن خانی 1 1,248 1394/8/21 ، 01:15 عصر
آخرین ارسال: زینب خوش کلام
  آشنایی با اتصالات در سازه های فولادی (فنی حرفه ای) فرشاد امن خانی 0 909 1394/7/27 ، 10:56 عصر
  آموزش خواندن نقشه های جوش در سازه های فولادی (پیشنهاد) فرشاد امن خانی 0 1,186 1394/7/20 ، 12:03 صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان