امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از مهندسین و استاتید گرامی
سلام دوستان و مهندسین . دوستان بنده سوالی داشتم . من یه مقاله چند وقت پیش نوشتم که به دانگاهم ارایه دادم که بعد از مطالعه چندتا از استادام خیلی ازم استقبال کردن . و من رو معرفی کردن به یکی از اساتید دانشکاه تهران برای ارایه مقالم که شنبه قرار دارم . به نظرتون چه مزیتی هایی داره ارایه یه مقاله تحقیقاتی . با تشکر منتظر پاسختون هستم
اشک هایی که پس از هر شکست میریزیم همان عرقیست که برای پیروزی نریخته ایم
پاسخ
ب*****

اول از همه خدمت شما همکار عزیز تبریک عرض می کنم .

ارائه یک مقاله پزوهشی در واقع باعث افزایش خلاقیت و ایجاد انگیزه ترقی بیشتر را در فرد بسیار بالا می برد . با توجه به تحقیقات زیاد و استفاده از منابع مختلف در تکمیل و ارائه یک مقاله ، این خود باعث یادگیری مفهومی و عمیق از یک رسته خواهد شد .
ایجاد یک مقاله و پذیرفته شدن آن باعث ایجاد اعتما به نفس ، امتیاز بالا در پذیرفته شدن بازار کار دولتی و خصوصی ، ارتقای پایه شغلی و ... خواهد شد .

فقط به شما پیشنهاد دارم چون هنوز دانشجو هستید و شرایط مقاله نویسی برای شما فراهم است ، بهتر است پشتکار نشان دهید و بتوانید مقالات بیشتری را در مراجع های مختلف به ثبت برسانید .

امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید .

پاسخ
سلام
برای طراحی یک تیر که که چشمه بار آن 19مترمربع و طول آن 7.15 متر است . تیراهن دوبل IPE22 با ورق کششی و فشاری طراحی نمودم آیا درست است. یا باید اصلاح شود؟DL =500وLL=150 کیلوگرم بر سانتی متر مربع
پاسخ
(1393/4/11 ، 10:50 عصر)top10 نوشته است: سلام دوستان و مهندسین . دوستان بنده سوالی داشتم . من یه مقاله چند وقت پیش نوشتم که به دانگاهم ارایه دادم که بعد از مطالعه چندتا از استادام خیلی ازم استقبال کردن . و من رو معرفی کردن به یکی از اساتید دانشکاه تهران برای ارایه مقالم که شنبه قرار دارم . به نظرتون چه مزیتی هایی داره ارایه یه مقاله تحقیقاتی . با تشکر منتظر پاسختون هستم
سلام مهندس عزیز
تبریک میگم
خودم حدود 5 تایی مقاله داخلی و بین المللی دارم و یه دونه هم علمی پژوهشی که در حال بررسی هست. تقریبا میدونم که کجاها بدردتون میخوره
اولا میتونید در رزومه تون استفاده کنید. به درد کار در ایران نمیخوره اما برا ادامه تحصیل خوبه
اگر مقالتون در سمینارها یا همایشها قراره بدید که به نظرم ارزشی نداره
پیشنهادم اینه که اول سعی کنید که در isi پذیرفته شود و اگر نشد در مجلات علمی پژوهشی (نه علمی ترویجی) پذیرفته شود
برای ادامه تحصیلتون مقالات isi و علمی پژوهشی بدردتون خواهد خورد
این حرفو زدم چون برا من که بدرد نخورد. حالا شاید علمی پژوهشی مورد استفاده قرار بگیره
به هر حال موفق باشید

پاسخ
(1393/4/12 ، 02:08 صبح)drigvandi نوشته است: سلام
برای طراحی یک تیر که که چشمه بار آن 19مترمربع و طول آن 7.15 متر است . تیراهن دوبل IPE22 با ورق کششی و فشاری طراحی نمودم آیا درست است. یا باید اصلاح شود؟DL =500وLL=150 کیلوگرم بر سانتی متر مربع
سلام مهندس
به نظرم با توجه به مقدار بار و طول زیاد تیر معقول میاد
ولی بایستی بدونم از کدام ترکیب بار استفاده کردید و مراحلتون رو ببینم
اگه میشه مراحلتون رو قرار بدید

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان