امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال درمورد خرید محصولات آموزشی
سلام
من ایتبس بلد هستم ولی میخوام حرفه ای تر یاد بگیرم از روش آموزش های تصویری بصورت فیلم که در بازار نمونه های مختلف زیاد هست حالا
میخوام بدونم که چه مرجعی بگیرم چه سی دی ای بخرم که بدردم بخوره و از اول بسم الله توضیح نده چون بلد هستم میخوام چیزای جدیدترشو یاد بگیرم
از اینترنت گشتم ولی همش ابتدایی اموزش دادن
راهنمایی لطفا ؟
پاسخ
سلام
پروسه زیر خیلی زود نتیجه گیر نیست نیاز به وقت زیادی دارد شما فرمودید اموزش ایتبس من کامل پروسه طراحی را برای شما ذکر کردم چون ما در ایتبس با طراحی سر وکار داریم . ( تمام مطالب بیان شده فقط جهت حرفه طراحی و داشتن دانش مبتدی ایتبس و سیف می باشد )

راهکار های زیر نظر بنده هستش در انتخاب آن مختارید

1- انجام پروژه های مختلف طراحی سازه اعم از بتنی و فلزی و تحلیل های متفاوت سازه و مقایسه طراحی های انجام شده
2- رفع اشکال کردن از مشکلات مراحل انجام پروژه از اساتید و یا سایت های معتبر تخصصی عمران
3- یادگیری مفهومی بیس طراحی سازه بتنی و فلزی و نحوه به کار گیری آن و همچنین تهیه یک روند ویا فلوچارتی از طراحی از برداشت های خود
4- جستجو گر بودن از نظر طرح سوالاتی از جانب خودتان از نرم افزارهای طراحی ایتبس و سیف و دنبالگیر بودن جوابهای مختلف بر حسب نیاز آن
5-تهیه کتابهای طراحی از جمله : کتاب طراحی سازه های بتنی - دکتر مستوفی نژاد ، کتاب طراحی سازه های فلزی - دکتر میرقادری - کتاب آموزش کاربردی محاسبات ساختمان - مهندس محمدرضا طباطبایی ، کتاب مهندسی پی - مهندس طاحونی
6- تهیه کتابهای آموزشی ( ایتبس و سیف ) از جمله : جلد چهارم کتاب دکتر باجی ( پروژه های ایتبس و سیف ) ، روش ها و نکات مدل سازي و تحليل ساختمان ها در ETABS - دکتر باجی ، کتاب اموزش ایتبس در دوجلد - دکتر علی سیفی ( خانه عمران ) ، ایبوک انجام پروژه های فلز و بتن - مهندس احمدرضا جعفری ، کتاب تحليل و طراحي دالها و پي‌هاي بتن آرمه با SAFE 12 - مهندس مهدی داود نبی
7- cd آموزشی ایتبس و سیف : اموزش ایتبس و سیف پیشرفته - دکتر باجی
8- مسلط بر آیین نامه های طراحی از جمله : مبحث ششم - مبحث هفتم -مبحث نهم - مبحث دهم - مبحث پانزدهم - آیین نامه 2800 - نشریات طراحی و اجرایی - تفسیر آیین نامه های طراحی اعم از داخلی و خارجی
9- داشتن دید اجرایی و همچنین تسلط نسبی به اجرای ساز های بتنی و فلزی چون همیشه یک طراح خوب باید در زمینه های اجرایی تجربه کافی راداشته باشد .

در اخر جمله باز تاکید می کنم فقط خودتان می توانید به خودتان کمک کنید.
تمرینهای زیادی داشته باشید
جوینده یابنده است .

آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال در مورد وزن و سیستم سازه ای حمیدرضا یزدی 2 455 1399/1/8 ، 07:37 عصر
آخرین ارسال: yasermeithamy
Lightbulb سوال دربارهی آیین نامه حسینی11 3 384 1398/11/7 ، 01:22 صبح
آخرین ارسال: حسینی11
  مدل کردن یا نکردن خرپشته (سوال اینست) حمید فلاح منش 59 25,659 1398/8/6 ، 11:03 عصر
آخرین ارسال: یوسف ابراهیم پور
  سوال ایتبس meysamoleyaei63 0 513 1397/9/4 ، 07:05 عصر
آخرین ارسال: meysamoleyaei63
  سوال درباره اجزا محدود etabs shantash 1 1,002 1396/2/8 ، 01:29 صبح
آخرین ارسال: shantash
  سوال برای چک کردن سازه در etabs 2016 7mycivil 0 1,140 1395/11/17 ، 07:04 عصر
آخرین ارسال: 7mycivil
Question سوال: تفاوت گزینه های displacements hirad.gr 0 848 1395/11/13 ، 03:51 صبح
آخرین ارسال: hirad.gr
  سوال در مورد بارگذاری تیر none sasan.ce 8 2,327 1395/11/4 ، 05:16 عصر
آخرین ارسال: علی بهنیا
  سوال در مورد پروژه فولاد مبتدی 0 930 1395/5/16 ، 11:04 صبح
آخرین ارسال: مبتدی
Question سوال: تیر بتنی و جهت تیرچه در محل دیوار برشی One 3 1,084 1395/4/25 ، 01:50 صبح
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان