امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شروع به کار
با عرض سلام خدمت شما یه سوال دارم
یه فارغ التحصیل عمران باید از کجا شروع به کار کنه؟
ی
پاسخ
سلام

اول از اینکه در صورتی که اندوخته های دانشگاهی خود را فراموش کردید باید یک زمان نسبتاً متوسطی را برای رفرش کردن تئوریها داشته باشید . بعد از این مورد باید در جستجو محل مناسب برای گذارندن کارآموزی باشد . برای این منظور به پروژه های در حال اجرا اعم از بتنی و فولادی در سطح شهر و یا محل سکونت خود مراجعه نموده و موارد مناسب با توجه به وضعیت خود انتخاب نمائید . تا در بخش اجرایی هم تجاربی را کسب کرده باشید . عموماً افرادی که سطح دانش بالایی دارند و یا زرنگ هستند در همان محلی که کارآموز هستند مشغول به کار خواهند شد . که این بستگی به شما دارد .
برای پیدا کردن کار باید کمی صبور باشید چون یک مقدار وضعیت کار نابسامان است و خیلی کار پدا کردن با توجه به شرایط امروزی سخت است . ولی جستجو کنید از وبسایت ها ، روزنامه های جامع همانند نیازمندیها و ... ، سرزدن به پروژه های در حال احداث ، کمک از اساتید محل تحصیل ، معرف و ...

پاینده باشید

پاسخ
باید خوش شانس و خوش اقبال باشه.پارتی هم باشه بد نیست.
و چقدر دوست داشتنی هستند
آدمهایی که، شبیه حرفهایشان هستند

پاسخ
حالا فوق لیسانس بهتر کار گیرش میاد یا لیسانس ؟ مثلا بازار کار واسه من که ترم سوم ارشد راه هستم چطوره؟
پاسخ
وضعیت لیسانس با فوق لیسانس در بازار کار و شرایط کاری چندان تفاوتی ندارد . شانس کاری برای هر دو مورد یکسان است .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان