مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
اسمبلی برای بزرگراه
شروع کننده:kaveh1899 آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 درخواست ها مشاهده:54 زمان:1395/09/20
دانلود نقشه اتوکد جزیره کیش
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:Lilithr پاسخ ها:1 بلوک های آماده اتوکد (مبلمان،پنجره،درب،درخت،میز،و......) مشاهده:1910 زمان:1395/09/19
کتاب طراحی سازه های فولادی آقای میرقادری و ازهری
شروع کننده:engineer2014 آخرین ارسال توسط:barazandeh123 پاسخ ها:2 طراحی سازه های فولادی مشاهده:7149 زمان:1395/09/19
دانلود آموزشه نحوه اعمال بار برف در قابهای شیبدار ( سوله ها ) در ETABS 2015
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 آموزش های مکمل Etabs مشاهده:42 زمان:1395/09/19
دانلود کتاب جدول اشتال اصلی آلمانی ویرایش بیست و چهارم (Stahlbau Profile 24th editio
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 کتاب های لاتین مشاهده:43 زمان:1395/09/19
دانلود مجموعه مثالهای حل شده بار کمانشی ستونها ( Pcr ) در SAP + آموزش نرم افزار SAP
شروع کننده:admin آخرین ارسال توسط:rasul69 پاسخ ها:8 آموزش نرم افزار Csi Sap2000 مشاهده:3476 زمان:1395/09/19
دانلود نسخه فارسی و قابل جستجوی استاندارد 2800 ویرایش چهارم
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 نشریه و آیین نامه های نظام مهندسی مشاهده:47 زمان:1395/09/19
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:HAMID GOLPA پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:136 زمان:1395/09/19
جزوات عصرانه سازه ای
شروع کننده:shadmand آخرین ارسال توسط:shadmand پاسخ ها:0 آموزش طراحی سازه با Etabs مشاهده:54 زمان:1395/09/19
مشکل کرک کردن etabs 9.7.4
شروع کننده:uveper آخرین ارسال توسط:civil_samane پاسخ ها:338 دانلود نرم افزار Etabs مشاهده:99147 زمان:1395/09/19

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

نظرسنجی: آیا شما شاغلید؟
بله
خیر
سربازم
فعلا دانشجو هستم
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما بعد از فراغت از تحصیل
1392/01/06 , 11:42 ق.ظ
ارسال: #1
شما بعد از فراغت از تحصیل
با سلام و تبریک سال نو
می خواستم بدونم کسانی که بعد از تحصیلات کارشناسی فارغ التحصیل می شوند آیا برای آنها فرصت های شغلی وجود دارد یا منتظر هستند تا فرصتی پیش آید؟
مثلا شخصی مثل من که اکنون فارغ التحصیل هستم و مشمول آیا بعد از پایان خدمت می توان دفتر فنی و یا یک شرکت استخدام شد و یا خودم یک دفتر فنی بزنم اگر میشه چطوری؟
ممنون اگر راهنمایی کنید.

تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1392/01/06 , 11:53 ق.ظ
ارسال: #2
RE: شما بعد از فراغت از تحصیل
سلام دوست عزیز

گاه فرصت خودش به وجود میاد. و گاه شما باید این فرصت رو برای خودتون بوجود بیارید.

اگر جایی آشنا داشته باشید که بتونید مشغول شید که خیلی خوبه و بی دردسر.
یه سری هم آزمونهای استخدامی هست که میتونید شرکت کنید.

ولی در کل باید خودتون دنبال کار باشید تا به دستش بیارید.

از طرفی هم میتونید بعد از گرفتن پروانه خودتون دفتر بزنید. ولی باید کار بگیرید. پس باید روابط قوی داشته باشید. پس به نظر من بهتره که تا قبل از زدن دفتر، جاهای دیگه سعی کنید وارد کار بشید و روابطتون رو توسعه بدید. داشتن آشنای زیاد در کار عمرانی باعث پیشرفت خواهد شد. وگرنه تو اول راه کمی سخت خواهد بود.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1392/01/06 , 12:07 ب.ظ
ارسال: #3
خوب ما ایرانی ها یه کارهایی می کنیم که کارو سخت می کنیم مثل همین آشنا بازی ها درسته؟

تشکر و اعتبار یادتون نره

1392/01/06 , 12:17 ب.ظ
ارسال: #4
(1392/01/06 12:07 ب.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  خوب ما ایرانی ها یه کارهایی می کنیم که کارو سخت می کنیم مثل همین آشنا بازی ها درسته؟

شاید!

ولی خوب کسی که شناخته شده نیست، کمتر بهش کار میدن. باید جا بیفته و درستی کارش ثابت بشه تا همه بهش مراجعه کنند. برای همین اول کار ممکنه سود نداشته باشه و یا از جیب بذاره. ولی اگر آشنا داشته باشه همون اول کار میتونه شروع بهتری داشته باشه
1392/01/07 , 12:00 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/01/07 12:02 ق.ظ، توسط omid_rch.)
ارسال: #5
خودم الان بعد از تعطیلات می خواهم دفترچه خدمت رو پست کنم و برم خدمت و از الان توی فکر اینم که بعد از خدمت باید چطوری و از کجا شروع کنم و بگردم دنبال کار و هر چند این فکر چندین سال ذهنم رو مشغول کرده ولی تا الان جوابی براش ندارم و هی می خورم به در بسته اگه کسی اوضاعی این چنینی داشته یه راهنمایی کنه؟
داش civil شما که شاغلید بگید که چطوری شروع کردید؟

تشکر و اعتبار یادتون نره

1392/01/07 , 12:49 ق.ظ
ارسال: #6
با سلام و احترام
البته نظر دوستان کاملا محترم
ولی منم نظر خودم رو میگم
دوست عزیز اگه بشینی خونه بگی وای خدا چرا کار نیست مطمئن باش انقدر تو خونه میمونی که با محیط خونه کامملا آشانایی پیدا کنی
ولی اگه بری دنبالش تو بدترین شرایط اگه خدا بخواهد به بهترین کار میرسین.
1392/01/07 , 07:26 ق.ظ
ارسال: #7
(1392/01/07 12:00 ق.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  خودم الان بعد از تعطیلات می خواهم دفترچه خدمت رو پست کنم و برم خدمت و از الان توی فکر اینم که بعد از خدمت باید چطوری و از کجا شروع کنم و بگردم دنبال کار و هر چند این فکر چندین سال ذهنم رو مشغول کرده ولی تا الان جوابی براش ندارم و هی می خورم به در بسته اگه کسی اوضاعی این چنینی داشته یه راهنمایی کنه؟
داش civil شما که شاغلید بگید که چطوری شروع کردید؟

سلام داش امید!
باشه من داستان زندگیم رو تعریف میکنم برات!
من خودم وقتی کارشناسی رو داشتم تموم میکردم، موقعی که میخواستم برم کارآموزی، سعی کردم که کاراموزی رو جایی برم که توش جا بیفتم و همونجا بمونم برای کار. همین کار رو هم کردم (که فکر میکنم این کار خیلی خوبیه که بچه های کارشناسی این کار رو بکنند). با هر دردسری بود رفتم اداره راه، بالاخره در عمل انجام شده قرار گرفتند و موافقت کردند که اونجا برم کارآموزی لیسانس (بدون پارتی) . رفتم اونجا مرتب سرکار. تا اینکه کارآموزیم تموم شد. مدیر بخشی که من اونجا بودم بهم گفت که واسه کار برم اونجا. ما هم خوشحال شدیم! اماااااااااااااااا خانواده محترم گفتند که نه! باید حتما ارشد بخونی! آقا گیر دادن به ما که باید بری سر کنکور ارشد! ما هم به اجبار مدتی بیخیال اداره راه شدیم و 2 3 ماهی خوندیم و کنکور دادیم. بعد کنکور رفتم اداره راه، امااااااااااااااااااااا مدیر بخش ما بازنشسته شده بود از شانس بد ما! اونی هم که باید میرفتم تا منر قبول کنه کلی بهم خندید و مسخرم کرد! منم قید اداره راه رو برای همیشه زدم!

تصمیم گرفتم تو دفترای مهندسی طراحی کنم تا هم یاد بگیرم هم جا بیفتم و بعد کار کنم. رفتم یه دفتری که دورادور آشنا بود (خیلی دور!) اونجا بهم گفت چندتا پروژه کار شده بهت میدم تا راه بیفتی بعدش دیگه همه کارای محاسباتی رو میدم بهت. امااااااااااااااااااا منو میپیچوند همش! منم اصلا دوست ندارم که سیریش باشم! بخاطر همین قید اونجا رو زدم! چند جا دیگه رفتم ولیییییییییییییییی حرف پول نمیزدند اصلا! منم بیخیال شدم!

رفتم یه مدت سرپرست کارگاه یه ساختمان مسکونی شدم با حقوق پایین. برای اینکه با اجرا آشنا بشم. حدود 4 ماه. سفت کاری تمام شد و ما هم کارمون تمام شد.

بعد ارشدم شروع شد! دیگه درگیر درس و پروژه بودم. آزمون استخدامی شرکت کردم اماااااااااااا مردود شدم! به بعضی از دفاتر هم تو این مدت حرف زدم واسه کار ولییییییییی نشد!

تا با یه شرکت عمرانی آشنا شدم که برای رتبه بندی به یه عمران نیاز داشتند که من قبول کردم و حالا دارم با اونا کار میکنم. خداروشکر فعلا راضی هستم. یکم از نظر حقوق و اینطور چیزا دست پایین میگیرن ولی جای پیشرفت هست.

خوب این هم از این راهها که ما رفتیم.
سخت بود؟؟؟
1392/01/07 , 07:44 ق.ظ
ارسال: #8
البته برای کار گرفتن باید صبور بود. باید تلاش کرد. بالاخره کار پیدا میشه. حالا موقتی یا دائم. مهم تلاشی هست که باید بکنی و پیگیری واسه گرفتن کار. حالا اگر این وسط آشنای خوب داشته باشی که خیلی بهتره. (آشنای خوب که بهت کار بده و تو پیشرفتت بهت کمک کنه ها. نه اینکه الکی باشه. مثلا من دفتر مهندسی آشنا داشتم. تو طراحی هم کمک کرد بهم تا حدی ولی دوست نداشت بهم کار بده. منو میپیچوند.)

به نظر من کار همیشه پیدا میشه حتی بدون پارتی. ولی خوب دوستان من اکثرا با پارتی رفتن سر کار یا اینکه با زبون! اینکه میگم تو عمران باید رابطه هات قوی باشه و افراد مرتبط زیادی رو بشناسی واسه همینه.
1392/01/07 , 01:11 ب.ظ
ارسال: #9
البته کار برای اونهایی که توی شهر های نزدیک پایتخت هستند ممکن به سختی و انور انور کردن گیر بیاد یا نیاد ولی بالاخره گیر میاد ولی برای شهرهای پایین پایین و به دور از پایتخت و یا جاهای دیگر درصد دستیابی به کار خیلی سخت تر از شما پایتختی ها و اطراف پایتختی هاست درسته؟

تشکر و اعتبار یادتون نره

1392/01/07 , 02:29 ب.ظ
ارسال: #10
(1392/01/07 01:11 ب.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  البته کار برای اونهایی که توی شهر های نزدیک پایتخت هستند ممکن به سختی و انور انور کردن گیر بیاد یا نیاد ولی بالاخره گیر میاد ولی برای شهرهای پایین پایین و به دور از پایتخت و یا جاهای دیگر درصد دستیابی به کار خیلی سخت تر از شما پایتختی ها و اطراف پایتختی هاست درسته؟

شاید!

ولی یه مزیتی که شهرهای دور دارند اینه که میتونید کارای جدید رو توش راه بیندازید. مثلا موسسات مختلف تدریس نرم افزارهای تخصصی و ... که تو شهرای دور کمتره میتونه راحتتر باشه ولی مثلا تو تهران یا مجاور کمتر پیش میاد که به مدرس نیاز داشته باشند و ...
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ادامه تحصیل MohammadQ 3 988 1393/03/05 08:52 ب.ظ
آخرین ارسال: siamak_meybodi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان