نظرسنجی: آیا شما شاغلید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بله
21.62%
8 21.62%
خیر
24.32%
9 24.32%
سربازم
13.51%
5 13.51%
فعلا دانشجو هستم
40.54%
15 40.54%
در کل 37 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما بعد از فراغت از تحصیل
برای زدن یک دفتر فنی چه شرایطی داره که باید انجام بدی کسی می دونه؟
تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

پاسخ
شما برای بعد از فارغ التحصیلیتون می خواهید چه شغلی رو انتخاب کنید؟
تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ
چه کسانی دفتر مهندسی دارن و یا توی دفتر مهندسی کار می کنن؟
تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ
سلام
من از پارسال 1.4.92 رفتم خدمت الان رفتم توی 10 ماه خدمت و خوشبختانه اومدن توی پادگان و گفتن برای نیروهای مسلح دارن منازل چندین طبقه در قالب شهرک سازی می سازند و از پادگانهای مختلف نیروی کارشناس در رشته های مختلف گرفتند و الان بنده هم در این پروژه دارم خدمت سربازی رو می گذرونم آیا به نظر شما این کاری که بنده در این پروژه انجام می دهم سابقه کار محسوب می شود که در آینده در شرکتها ارائه دهم و یا حتما می بایست برگه ای داشته باشم که ثابت کند که در این پروژه کار می کرده ام؟
دوستان راهنمایی کنید متشکرم
تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ
(1393/1/10 ، 06:38 عصر)omid_rch نوشته است: سلام
من از پارسال 1.4.92 رفتم خدمت الان رفتم توی 10 ماه خدمت و خوشبختانه اومدن توی پادگان و گفتن برای نیروهای مسلح دارن منازل چندین طبقه در قالب شهرک سازی می سازند و از پادگانهای مختلف نیروی کارشناس در رشته های مختلف گرفتند و الان بنده هم در این پروژه دارم خدمت سربازی رو می گذرونم آیا به نظر شما این کاری که بنده در این پروژه انجام می دهم سابقه کار محسوب می شود که در آینده در شرکتها ارائه دهم و یا حتما می بایست برگه ای داشته باشم که ثابت کند که در این پروژه کار می کرده ام؟

بپرس ببین بیمه براتون رد میشه؟
پاسخ
(1393/1/10 ، 10:06 عصر)vahid_najafi777 نوشته است:
(1393/1/10 ، 06:38 عصر)omid_rch نوشته است: سلام

بپرس ببین بیمه براتون رد میشه؟
سلام
مهندس می گم دارم خدمت سربازی رو اونجا می گذرونم ولی در قالب کار عمرانی ما بیمه نیروی مسلح هستیم دیگه. فقط می خواستم بدونم که مثلا بعدا که می خواستیم بریم سر کار دیگه ای مثلا بگیم سابقه کار فلان جا رو داریم مدرکی مضاف بر این که فلان جا بودم می خوان یا همین که تو رزومه بنوسیم فلان جا کار کردیم کافیه؟؟؟
تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ
سلام
یه سوال دیگه هم دارم:
می خواستم بدونم کسی از چارت سازمانی پروژه های عمران کسی خبر داره؟
تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ
سلام به همه

من هم اگه خدا کمکم کنه چند ماه دیگه درسم تموم میشه . راستش چنتا دفتر فنی سر زدم ولی چندان امیدوار نیستم ! من با نرم افزارها آشنام ولی تا حالا یک پروژه رو بصورت جدی و تنها انجام ندادم نمیدونم از کجا شروع کنم دفاتر فنی میگن میخوای تجربه کسب کنی یا در قبالش پول هم میخوای ! نمیدونم دوستان میشه راهنماییم کنید؟
پاسخ
(1393/1/11 ، 07:22 عصر)mery نوشته است: سلام به همه

من هم اگه خدا کمکم کنه چند ماه دیگه درسم تموم میشه . راستش چنتا دفتر فنی سر زدم ولی چندان امیدوار نیستم ! من با نرم افزارها آشنام ولی تا حالا یک پروژه رو بصورت جدی و تنها انجام ندادم نمیدونم از کجا شروع کنم دفاتر فنی میگن میخوای تجربه کسب کنی یا در قبالش پول هم میخوای ! نمیدونم دوستان میشه راهنماییم کنید؟
به نظر من پول نگیر و کار کن ، چون تو برای اونا فعلا استهلاک هستی ، بعد از یک ماه که دستت راه افتاد بگو که من حقوق می خوام اگرم که قبول نکردند برو جای دیگه ،
شاید اگه یه پسر کار بلد باشه و یه دختر تازه کار ، توی ایران دختر رو ترجیح بدند. پس زیااد نگران نباش .
پاسخ
(1393/1/11 ، 07:22 عصر)mery نوشته است: سلام به همه

شما فعلا می بایستی تجربه کسب نمایید زیرا بعد از تجربه می توانید به تنهایی درآمد داشته باشید حرف آقا وحید درسته.اگر سرمایه دارید باید نیاز منطقه خود را شناسایی ودر همان موضوع فعالیت نمائید.عجله نکید.از طرفی با این بازار رقابتی واشباع از مهندس باید بسیار زیرکانه نیز عمل نمائید.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ادامه تحصیل MohammadQ 3 1,756 1393/3/5 ، 08:52 عصر
آخرین ارسال: siamak_meybodi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان