مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:34 زمان:1395/09/14
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:SK1970 پاسخ ها:24 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:507 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:25 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1166 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:36 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:24 زمان:1395/09/13
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:مهندس پوریا پاسخ ها:13 پرسش و پاسخ مشاهده:3614 زمان:1395/09/13
مشکل کپی کردن در اتوکد
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:Cadkhoda پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:117 زمان:1395/09/13
تیرچه فلزی
شروع کننده:b.h آخرین ارسال توسط:elyas64 پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:2858 زمان:1395/09/13
محاسبه فوندانسیون سازه فلزی
شروع کننده:ni.barekati آخرین ارسال توسط:ni.barekati پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:30 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

نظرسنجی: آیا شما شاغلید؟
بله
خیر
سربازم
فعلا دانشجو هستم
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما بعد از فراغت از تحصیل
1393/01/12 , 12:33 ق.ظ
ارسال: #21
RE: شما بعد از فراغت از تحصیل
(1393/01/11 12:19 ب.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  سلام
یه سوال دیگه هم دارم:
می خواستم بدونم کسی از چارت سازمانی پروژه های عمران کسی خبر داره؟

کسی از نحوه فعالیتهای عمرانی اطلاعی داره؟

تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1393/01/12 , 12:58 ق.ظ
ارسال: #22
چه نوع فعالیتی؟
1393/01/12 , 08:33 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/12 08:38 ب.ظ، توسط omid_rch.)
ارسال: #23
کلا کار های عمرانی در کارگاه ها طبق چه ساختار فعالیت می نمایند مثلا چه دستگاه هایی زیر نظر کارفرما و چه دستگاه هایی زیر نظر پیمانکار در کارگاه فعالت می نمایند؟

تشکر و اعتبار یادتون نره

1393/01/13 , 01:29 ق.ظ
ارسال: #24
در کل همه می باییستی با هم همکاری داشته باشند .اما هر کدام باید در حیطه وظایفی که برای آنها طبق قراردادی که مطابق با قانون نوشته شده وافراد آن را تایید نمودند رفتار نمایند.کارفرما بالاترین مطالبه گر است ومی تواند به نحوه اجرا ونظارت و طراحی ساختمان اظهار نظر نماید.کارفرما می تواند تخلفات را به نظام مهندسی گزارش دهد و همینطور مهندس ناظر.اما هر کدام از آنها می توانند یکدیگر را آگاهی دهند وآن را به صورت کتبی درخواست نمایند.شما می بایست برای آگاهی بیشتر مبحث2وقانون نظام مهندسی را مطالعه نمایید.
1393/01/13 , 12:41 ب.ظ
ارسال: #25
(1393/01/13 01:29 ق.ظ)ebrahimkazemi51 نوشته شده توسط:  در کل همه می باییستی با هم همکاری داشته باشند .اما هر کدام باید در حیطه وظایفی که برای آنها طبق قراردادی که مطابق با قانون نوشته شده وافراد آن را تایید نمودند رفتار نمایند.کارفرما بالاترین مطالبه گر است ومی تواند به نحوه اجرا ونظارت و طراحی ساختمان اظهار نظر نماید.کارفرما می تواند تخلفات را به نظام مهندسی گزارش دهد و همینطور مهندس ناظر.اما هر کدام از آنها می توانند یکدیگر را آگاهی دهند وآن را به صورت کتبی درخواست نمایند.شما می بایست برای آگاهی بیشتر مبحث2وقانون نظام مهندسی را مطالعه نمایید.
سلام
این مبحث رو از کجا پیدا کنیم؟

تشکر و اعتبار یادتون نره

1393/01/13 , 12:52 ب.ظ
ارسال: #26
لینک دانلود مبحث دوم:
http://nezammohandesi.ir/Portals/0/Pdf/M...elli/2.pdf

قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان:
http://inbr.ir/spage/uspage.aspx?id=208

حضرت محمد (صلي الله عليه و آله) : بدانید کسی که نمی داند نباید از آموختن شرم کند که قیمت هرکس بقدر معلومات اوست.
امام علی (ع) : برای هر چیزی زکاتی است و زکات علم نشر آن می باشد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1393/01/17 , 12:43 ق.ظ
ارسال: #27
ادغام شد :

(1393/01/17 12:22 ق.ظ)sajadelyasi نوشته شده توسط:  
سلام خدمت همه دوستان یه سوال داشتم ؟به نظر شما بعد از فارغ التحصیلی توی رشته هامون چیکار باید کنیم؟چطوری جذب بازار کار بشیم؟پیشنهادتون چیه؟

پرسش و پاسخ در زمینه طراحی سازه های فولادی و بتنی در کانال تلگرام زیر
https://telegram.me/costbook
1393/08/30 , 09:51 ب.ظ
ارسال: #28
(1392/01/07 07:26 ق.ظ)CivilS نوشته شده توسط:  
(1392/01/07 12:00 ق.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  خودم الان بعد از تعطیلات می خواهم دفترچه خدمت رو پست کنم و برم خدمت و از الان توی فکر اینم که بعد از خدمت باید چطوری و از کجا شروع کنم و بگردم دنبال کار و هر چند این فکر چندین سال ذهنم رو مشغول کرده ولی تا الان جوابی براش ندارم و هی می خورم به در بسته اگه کسی اوضاعی این چنینی داشته یه راهنمایی کنه؟
داش civil شما که شاغلید بگید که چطوری شروع کردید؟

سلام داش امید!
باشه من داستان زندگیم رو تعریف میکنم برات!
من خودم وقتی کارشناسی رو داشتم تموم میکردم، موقعی که میخواستم برم کارآموزی، سعی کردم که کاراموزی رو جایی برم که توش جا بیفتم و همونجا بمونم برای کار. همین کار رو هم کردم (که فکر میکنم این کار خیلی خوبیه که بچه های کارشناسی این کار رو بکنند). با هر دردسری بود رفتم اداره راه، بالاخره در عمل انجام شده قرار گرفتند و موافقت کردند که اونجا برم کارآموزی لیسانس (بدون پارتی) . رفتم اونجا مرتب سرکار. تا اینکه کارآموزیم تموم شد. مدیر بخشی که من اونجا بودم بهم گفت که واسه کار برم اونجا. ما هم خوشحال شدیم! اماااااااااااااااا خانواده محترم گفتند که نه! باید حتما ارشد بخونی! آقا گیر دادن به ما که باید بری سر کنکور ارشد! ما هم به اجبار مدتی بیخیال اداره راه شدیم و 2 3 ماهی خوندیم و کنکور دادیم. بعد کنکور رفتم اداره راه، امااااااااااااااااااااا مدیر بخش ما بازنشسته شده بود از شانس بد ما! اونی هم که باید میرفتم تا منر قبول کنه کلی بهم خندید و مسخرم کرد! منم قید اداره راه رو برای همیشه زدم!

تصمیم گرفتم تو دفترای مهندسی طراحی کنم تا هم یاد بگیرم هم جا بیفتم و بعد کار کنم. رفتم یه دفتری که دورادور آشنا بود (خیلی دور!) اونجا بهم گفت چندتا پروژه کار شده بهت میدم تا راه بیفتی بعدش دیگه همه کارای محاسباتی رو میدم بهت. امااااااااااااااااااا منو میپیچوند همش! منم اصلا دوست ندارم که سیریش باشم! بخاطر همین قید اونجا رو زدم! چند جا دیگه رفتم ولیییییییییییییییی حرف پول نمیزدند اصلا! منم بیخیال شدم!

رفتم یه مدت سرپرست کارگاه یه ساختمان مسکونی شدم با حقوق پایین. برای اینکه با اجرا آشنا بشم. حدود 4 ماه. سفت کاری تمام شد و ما هم کارمون تمام شد.

بعد ارشدم شروع شد! دیگه درگیر درس و پروژه بودم. آزمون استخدامی شرکت کردم اماااااااااااا مردود شدم! به بعضی از دفاتر هم تو این مدت حرف زدم واسه کار ولییییییییی نشد!

تا با یه شرکت عمرانی آشنا شدم که برای رتبه بندی به یه عمران نیاز داشتند که من قبول کردم و حالا دارم با اونا کار میکنم. خداروشکر فعلا راضی هستم. یکم از نظر حقوق و اینطور چیزا دست پایین میگیرن ولی جای پیشرفت هست.

خوب این هم از این راهها که ما رفتیم.
سخت بود؟؟؟
با تشکر از مهندس civilو سایر مهندسین
مهندس منظورتون از رتبه بندی چیه؟
اگه میشه کسی پاسخ بده.

تشکر و اعتبار یادتون نره

ارسال موضوع ارسال پاسخ