امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فايل آموزش نرم افزار سايسموسيگنال به همراه ركوردها و ... براي تحليل ديناميكي زلزله
يك فايل آموزشي عالي براي استفاده از سايسموسيگنال و انجام تحليل هاي ديناميكي زلزله

http://s4.picofile.com/file/8184218450/s...r.rar.html

.
پاسخ
از طریق لینک زیر می تونید اطلاعات و شتاب نگاشت های مربوط یه زلزله های مختلف را دریافت کنید.

http://peer.berkeley.edu/smcat/search.html

در قسمت earthquake زلزله مورد نظر را انتخاب کرده و کلید searhc را فشار دهید

پس از انتخاب کردن وارد صفحه ای می شید که اطلاعات زلزله مورد نظرتو ن رو با توجه به ایستگاه های مختلف نشون میده

در ادامه یکی از رکورد ها را انتخاب کرده و در صفحه بازشده می تونید اطلاعات مربوط به شتاب ATH ، سرعت VTH و جابجایی DTH رو برای زلزله در سه جهت مشاهده کنید. جدول موجود در این صفحه سطر اول برای زلزله در جهت قائم سطر دوم برای زلزله در جهت x و سطر سوم زلزله را در جهت y می ده.
پاسخ
مرسی فایل بالایی دانلود نمیشه میشه راجبش توضیح بدین چه فایلی هس شاید داشته باشم سرعت دانلودش خیلی پایینه آخر هم وایمیسته

منظور از میرایی ثابت میدونین یعنی چی؟؟
شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چزیه که من هستم
اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی

پاسخ
فايل آموزشي كه براتون گذاشته بودم رو اگر خونده باشيد توش به ركوردهايي اشاره ميكنه. هم ركوردهاي خام و هم اصلاح شده و همينطور فايل اكسل آناليز ها (نحوه محاسبه، فرمول، نمودار طيف) به همراه خود فايل آموزشي
پاسخ
ميرايي كلا مربوط به مشخصات زمينه. اگر ثابت باشه يعني امواج زلزله به نسبت ثابت در طي مسير خود در زمين مورد نظر ميرا مي شوند. فكر كنم يه چند خطي توي كتاب مهندسي زلزله دكتر حسن مقدم در موردش نوشته.
پاسخ
شما نمیدونید فایل چرا دانلود نمیشه؟؟

پاسخ
سرعتتون پايينه شايد
با DL Manager دانلود كنين
پاسخ
با IDM دانلود میکنم سرعتمم هم خوبه ولی دانلود نمیشه از کجا برداشتین ؟؟برم از منبعش دانلود کنم

پاسخ
يادم نيست
واسه شايد يك سال قبل باشه كه آرشيو كردم
پاسخ
http://peer.berkeley.edu/smcat/search.html
اولی دانلود شد تشکور ولی این سایت عمل نمی کنه
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع اموزش نرم افزار آباکوس به همراه پاسخگویی به سوالات شما nadermoslemi 0 175 1396/1/6 ، 11:19 صبح
آخرین ارسال: nadermoslemi
  تاپیک جامع آموزش نرم افزار آباکوس آرش نقیبی 10 4,818 1395/5/22 ، 01:47 عصر
آخرین ارسال: saeedpooya
  دانلود جزوه خوب آموزش تصویری نرم افزار قدرتمند آباکوس (مهندس ضیایی) آرش نقیبی 1 3,550 1394/6/13 ، 02:00 عصر
آخرین ارسال: rezasakinia
  دانلود آموزش فارسی ABAQUS ( حسین سورگی) فرشاد امن خانی 3 3,469 1394/3/27 ، 08:06 عصر
آخرین ارسال: terpem
  سایت مفید آموزش نرم افزار قدرتمند آباکوس آرش نقیبی 0 1,686 1393/11/24 ، 11:24 عصر
آخرین ارسال: آرش نقیبی
  دانلود جزوه نکات کاربردی با نرم افزار opensees آرش نقیبی 0 1,775 1393/11/24 ، 10:00 عصر
آخرین ارسال: آرش نقیبی
  ویدیو آموزش مدلسازی میراگرهای فولادی شیاردار (SSD Damper) در نرم افزار آباکوس admin 0 1,313 1393/11/2 ، 09:30 عصر
آخرین ارسال: admin
  دانلود آموزش مدلسازی و آنالیز سد در برنامه انسیس ANSYS فرشاد امن خانی 0 1,709 1393/9/3 ، 11:33 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  ویدئو انتخاب رکورد شتاب زلزله برای تحلیل تاریخچه زمانی admin 0 1,296 1393/7/26 ، 08:13 عصر
  دانلود مجموعه فایلهای بسیار مفید آموزش ANSYS admin 8 5,249 1393/7/26 ، 07:28 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان