مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:12 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:11 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1160 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:27 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:20 زمان:1395/09/13
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:مهندس پوریا پاسخ ها:13 پرسش و پاسخ مشاهده:3605 زمان:1395/09/13
مشکل کپی کردن در اتوکد
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:Cadkhoda پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:109 زمان:1395/09/13
تیرچه فلزی
شروع کننده:b.h آخرین ارسال توسط:elyas64 پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:2853 زمان:1395/09/13
محاسبه فوندانسیون سازه فلزی
شروع کننده:ni.barekati آخرین ارسال توسط:ni.barekati پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:24 زمان:1395/09/13
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:mehrazsarafraz14 پاسخ ها:21 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:494 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

نظرسنجی: آیا با نبودن طراحی برای مهندسی تکنولوژی عمران موافقید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بله 11.90% 5 11.90%
خیر 85.71% 36 85.71%
چنین موضوعی وجود ندارد 2.38% 1 2.38%
در کل 42 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 89 رأی - میانگین امیتازات: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرق رشته مهندسی تکنولوژی عمران-عمران با مهندسی عمران
1393/09/02 , 05:50 ب.ظ
ارسال: #81
RE: فرق رشته مهندسی تکنولوژی عمران-عمران با مهندسی عمران
با سلام.
1-كليه متقاضياني كه واحدهاي درسي را مطابق جداول مربوط به آن گذرانيده اند، مي توانند با ارائه ريز نمرات تأييد شده از سوي دانشگاه محل تحصيل خود به دفتر سازمان هاي مهندسي و امور بين الملل، درخواست صدور يا تمديد پروانه اشتغال بكار مهندسي نمايند و در صورت وجود كسر واحد مي توانند فقط پس از بررسي در كميسيون هم ارزي رشته ها و كسب نظر موافق كميسيون مذكور، جهت گذرانيدن كسر واحدها در يكي از دانشگاه هاي معتبر براي حداكثر 4 درس معادل 10 واحد اقدام نمايند. بديهي است براي اشخاصي كه بدون كسب نظر موافق كميسيون مبادرت به گذرانيدن كسري واحدها نمايند، هيچ گونه حقي ايجاد نخواهد شد.
2- جهت معرفي كسري واحدها توسط كميسيون هم ارزي رشته ها، معدل كل تحصيلي براي دانشگا ههاي دولتي حداقل 14 و براي دانشگاه هاي آزاد اسلامي حداقل 15 الزامي مي باشد.
اطلاعاتم در همین حد است.

هرکس طالب عزت و بزرگی است،بداند تمام عزت و بزرگی از آن خداست.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1393/09/02 , 06:25 ب.ظ
ارسال: #82
(1393/09/02 05:50 ب.ظ)hadi_kt نوشته شده توسط:  با سلام.
1-كليه متقاضياني كه واحدهاي درسي را مطابق جداول مربوط به آن گذرانيده اند، مي توانند با ارائه ريز نمرات تأييد شده از سوي دانشگاه محل تحصيل خود به دفتر سازمان هاي مهندسي و امور بين الملل، درخواست صدور يا تمديد پروانه اشتغال بكار مهندسي نمايند و در صورت وجود كسر واحد مي توانند فقط پس از بررسي در كميسيون هم ارزي رشته ها و كسب نظر موافق كميسيون مذكور، جهت گذرانيدن كسر واحدها در يكي از دانشگاه هاي معتبر براي حداكثر 4 درس معادل 10 واحد اقدام نمايند. بديهي است براي اشخاصي كه بدون كسب نظر موافق كميسيون مبادرت به گذرانيدن كسري واحدها نمايند، هيچ گونه حقي ايجاد نخواهد شد.
2- جهت معرفي كسري واحدها توسط كميسيون هم ارزي رشته ها، معدل كل تحصيلي براي دانشگا ههاي دولتي حداقل 14 و براي دانشگاه هاي آزاد اسلامي حداقل 15 الزامي مي باشد.
اطلاعاتم در همین حد است.
سلام دوباره
مهندس ببخشید می پرسم آیا این مواردی که می گید از منبع موثق است؟
و اگه میشه منبع موثق رو بیان کنین تا مطمئن شویم چون حرف یه عمر درس خوندنه لاقل اینهمه درس خوندیم الکی نباشه بریم برای ثبت نام بگن آقا دروستون ناقصه و نمی شه توی آزمون شرکت کنین می خوام مطمئن باشم که این دانسته ها از کجا بیان شده
ممنون

تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1393/09/02 , 08:48 ب.ظ
ارسال: #83
سلام
مهندسی تخصصی pe جریانش با آزمون حرفه ای نظام مهندسی فرق میکنه ، نمیشه یدفعه همه تشکیلات که براش سالها زحمت کشیده شده بهم بخوره که ، گوش به حرفای هرشخصیتی ندین.
1393/09/02 , 08:59 ب.ظ
ارسال: #84
(1393/09/02 08:48 ب.ظ)خضوع مهندسی نوشته شده توسط:  سلام
مهندسی تخصصی pe جریانش با آزمون حرفه ای نظام مهندسی فرق میکنه ، نمیشه یدفعه همه تشکیلات که براش سالها زحمت کشیده شده بهم بخوره که ، گوش به حرفای هرشخصیتی ندین.
سلام مهندس
این مورد که بالا بیان کردی یعنی چه و اینکه الان ما که یه سری درسهامون جزء درسهای اعلام شده کمیسیون هم ارزی نیست چه باید کنیم؟
ممنون

تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1393/09/02 , 11:02 ب.ظ
ارسال: #85
(1393/09/02 06:25 ب.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  
(1393/09/02 05:50 ب.ظ)hadi_kt نوشته شده توسط:  با سلام.
اطلاعاتم در همین حد است.
سلام دوباره
مهندس ببخشید می پرسم آیا این مواردی که می گید از منبع موثق است؟
و اگه میشه منبع موثق رو بیان کنین تا مطمئن شویم چون حرف یه عمر درس خوندنه لاقل اینهمه درس خوندیم الکی نباشه بریم برای ثبت نام بگن آقا دروستون ناقصه و نمی شه توی آزمون شرکت کنین می خوام مطمئن باشم که این دانسته ها از کجا بیان شده
ممنون
سلام مهندس.من مسیری را که طی کردم و اطلاعاتی را که داشتم عرض کردم ،بعید نیست تا حالا یا حتی فردا صبح قوانین عوض بشه.برای اطمینان شخصا به نظام مهندسی و مسکن و شهرسازی مراجعه کنید.

1393/09/02 , 11:14 ب.ظ
ارسال: #86
(1393/09/02 08:48 ب.ظ)خضوع مهندسی نوشته شده توسط:  سلام
سلام.
بله حرف شما کاملا صحیح است.مهندسی حرفی با آزمون های نظام تفاوت دارد.اما موضوع pe را یکی از مسولان برای کمک به من گفت و من نیز برای راهنمایی دوستان به اشتراک گذاشتم.یقینا برای این چنین تصمیماتی به صحبت ها نمی توان اعتماد کرد.در ضمن من اطلاعات ناقصی از مهندسی حرفه ای دارم اگر اطلاعاتی در مورد مهندسی تخصصی دارین به اشتراک بگذارید خیلی ممنون میشم.

1393/10/17 , 11:01 ق.ظ
ارسال: #87
با سلام خدمت دوستان.عرض كنم كه دروسي كه در تكنولوژي عمران پاس ميشه با مثلا مهندسي عمران هيچ فرقي نداره همچنين خدمت دوستمون كه گفته مثلا در فولاد و يا بتن چه سرفصلهايي را خونديد عرض كنم در هيچ كجاي كشور ازت نميپرسن چه سرفصلي را خونديد و يا نخونيد وقتي ميگن مثلا تحليل1 يعني كل سرفصلها را چه تدريس شده باشه چه تدريش نشده باشه بايستي خونده شوند پس خواهشن از اين صحبتها نفرماييد.تا جايي كه اطلاع دارم يه كميسيوني وجود دارد به اسم كميسيون هم ارزي كه مياد دروسي را كه مد نظر وزارت راه و شهرسازي است را با دروسي كه شما پاس كرديد مطابقت ميدن اگه مطابقت كنه قطعا بهتون مهر طراحي ميدن .خيلي از دوستان خودم با اين كميسيون مهر طراحي دريافت كرده اند.در پايان لازم به ذكر است كه متاسفانه در كشور ما يه عده ايي كه اين سياستها را اتخاذ مي كنن فقط براي منافع شخصي خود با كلمات و جوانان ما بازي مي كنن .دوستان حتما به كساني كه ميخواهنددر اين رشته ادامه تحصيل بدهند اطلاع بدهيد كه چنين مشكلاتي وجود دارد كه يا بخيال اين رشته بشن و يا كه بدونن مسئولين دارن چه بازيهاي سرشون درميارن .باسپاس
1393/11/23 , 01:38 ب.ظ
ارسال: #88
سلام دوستان
منم تکنولوژی عمران دارم تو استان اذربایجان غربی هم زندگی میکنم. وقتی این خبرها رو شنیدم به نظام مهندسی استان رفتم اونا گفتن که میتونم امضای طراحی یا همون محاسبات رو بگیرم ولی تا پایه دو. با گرفتن ارشد به شرطی که سازه باشه این محدودیت هم برطرف میشه.
1393/11/23 , 01:47 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/11/23 01:54 ب.ظ، توسط engineer2014.)
ارسال: #89
چطور برطرف میشه؟؟؟؟ اولا ارشد هم بگیری تا پایه 2 محاسبات میدن
دوما تو پروانه و مهرت مینویسن مرتبط تکنوووووولوژِی
این یعنی محدودیت برطرف شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیدونم چرا اعتراضاتی گسترده از سوی دوستان تکنولوژی صورت نمیگیره اگه محدودیت پایه رو هم بردارن کلمه ی تکنولو بمونه این خودش باز معضل بزرگی هس.
دوستانی که از استان تهران هستند خواهشا پیگیر این موضوع باشن
به نظر من باید الان که تکنولوژی حذف شده و اجرایی عمران جاش اومده دگ باید به تکنو لوژی های که نا خواسته و بدونه اطلاع وارد این رشته شدن عنوان تکنولوژی حذف و محدودیت پایه نیز برداشته شود

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چزیه که من هستم
اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی
1393/12/04 , 06:45 ب.ظ
ارسال: #90
این رشته از اون رشته های تقلبی دانشگاه آزاد هست - فارغ التحصیل هاشم تقریباً هیچ نوع محاسبه عمرانی بلد نیستن فقط دلشون خوشه که بهشون می گن مهندس همین -
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  لزوم پاس شدن درس بارگذاری برای امتحان نظام مهندسی ؟ sajadelyasi 6 1,842 1395/07/02 09:39 ق.ظ
آخرین ارسال: civilme
  دانلود حل تشریحی آزمون اجرا عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 206 1395/06/15 10:22 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 4 904 1395/06/13 11:08 ب.ظ
آخرین ارسال: halizade9965
  حذف 5 سوال از ازمون نظام مهندسی شهریور 95 زیبا یگانه 20 1,821 1395/06/09 02:13 ب.ظ
آخرین ارسال: behrooz_iri
  مشکل اساسی با ماشین حساب مهندسی nana_ahvazi 6 308 1395/06/02 02:52 ب.ظ
آخرین ارسال: mehdipanahi
  رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی omid_rch 370 83,845 1395/05/11 05:07 ب.ظ
آخرین ارسال: mehdipanahi
  فراخوان کنگره بین المللی عمران ، معماری و شهرسازی معاصر جهان امارات - دبی alireza_118 0 141 1395/03/27 05:06 ب.ظ
آخرین ارسال: alireza_118
  شماره سریال نظام مهندسی manphetah 1 465 1395/03/17 12:28 ق.ظ
آخرین ارسال: نصرالله اسفندیاری
  ورژن ایتبس مورد تایید نظام مهندسی mahsa chenari 0 551 1395/02/28 08:52 ق.ظ
آخرین ارسال: mahsa chenari
  کسی میدونه نتایج آزمون نظام مهندسی بهمن ماه کی اعلام میشه ؟ mohammadee65 3 565 1395/02/20 01:41 ب.ظ
آخرین ارسال: maryam68

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان