امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فضای مجازی در اینترنت برای دسترسی به فایل هامون در سرتاسر جهان
4shared مشکلی که داره اینکه گاهی اوقات شدیدا افت سرعت داره و یکی اینکه
گاهی اوقات فیلتر میشه
پاسخ
دوستان فعلا دو سورسی که اکثرا ازش استفاده می کنند مدیا فایر و رپیدشر هستش....
و به نظر من سرعت ترنسفرشان هم خوب هستش...و داخلی هم پرشین گیگ خوبه..در مورد فوردشرد حق با حمید جان هستش..

با سپاس
پاسخ
با تشکربه خاطر جواب های عالی تون
سرویس ایمیل یاهو خیلی خوبه هم از لحاظ امنیتی هم از لحاظ سرعت چون با رمز وارد میشی هیچکی غیر خودت نمیتونه بهش دسترسی پیدا کنه اما کمی مشکل داره که اینطوری مثلا اگر اشتباها دستتون به حذف بخوره به راحتی مثل اب خوردن حذف میشه شاید بگین کم اتفاق می افته اما امکانش هست
من میخام یک سرویسی باشه مثل یاهو که با رمز وارد شی و غیر خودت کسی نتونه دانلود کنه ولی بهتر از اون باشه و بشه به اون اعتماد کرد که حتی اگر هارد سخوت بدونی که فایل های مهمت رو هنوز از دست ندادی
خیلی از سایت های داخلی و خارجی ادعای این رو دارن همشون رو امتحان کردم به جای نرسیدم
به نظرتون دیگه چه سایت های وجود داره؟
پاسخ
سلام زیبا جان خوب هستین...؟

زیبا خانوم شما با مدیا فایر هم کار کنید باید با رمز دلخواه خود وارد شوید این رو مطمئن باشید اگر این سرویس ها امنیت نداشتند کمپانی های معروفی نمی امدند سرمایه گذاری کنند روی این سورس ها....

با سپاس
پاسخ
(1392/1/19 ، 12:47 صبح)keiivan نوشته است: سلام زیبا جان خوب هستین...؟

زیبا خانوم شما با مدیا فایر هم کار کنید باید با رمز دلخواه خود وارد شوید این رو مطمئن باشید اگر این سرویس ها امنیت نداشتند کمپانی های معروفی نمی امدند سرمایه گذاری کنند روی این سورس ها....

با سپاس

مرسی شما خوبین
میگم سرویس های امنی که هستن اما گاها قندیلشون ( فی ل ت ر ) می کنند از این لحاظ گفتم امن نیست
برفرض جای بدجوری گیرکردم و اون فایل رو نیاز دارم اما بیام ببینم مدیا فایر قندیل شده اونوقته که ....
پاسخ
شما دیگه خیلی میخواید امنش کنید :)
همچینم نیست آدم بیاد اشتباهی انتخابش کنه اشتباهی حذفش کنه
اینجوری توی هرجایی که بخواید نگهش دارید باید 2 نسخه سیو کنید
من هم روی 1 سری از فایل هام که کار خودمه بدجور حساسم
ولی نه انقدر که شما میگید..:)
وسواس بیش از حد نشون ندید
پاسخ
با اینکه adsl 512 دارم اما بازم وسطای اپلود در مدیا فایر ارور میده مشکل از کجاست به نظرتون...
پاسخ
(1392/1/19 ، 01:07 صبح)زیبا یگانه نوشته است: با اینکه adsl 512 دارم اما بازم وسطای اپلود در مدیا فایر ارور میده مشکل از کجاست به نظرتون...

اگر امکان داره عکسی از ارور مربوطه برام بذارید.

مرسی

پاسخ
متاسفانه نتونستم عکس بگیرم
بعدازثبتنام امدم یک فایل 4 مگابایتی رو آبلود کنم بعد یکی یکی درصدپرمیکردتارسیدبه 3 یا 4 درصد بعد یهو شد 91 درصد رسما مات شده بودم بعد شد فایلور filor
پاسخ
سر کار خانوم یگانه از لحاظ امنیت خیالتان از بابت این سایت ها راحت باشه...هیچ کس به فایل های شما دسترسی نداره جز خودتون....اگر هم از نظر ف ی ل ت ر می گوید بنده تا حالا ندیدم مدیا فایر را ف ی ل ت ر کنند...اگر هم همیشه با این اروری که گفتید مواجه هستید باید حتما لااقل خود ارور را بگویید چه متنی داره تا مشکل را بهتون بگویم.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست کمک برای سایت مهندسان مشاور الکساندر گیپ؟؟؟!!! زینب خوش کلام 2 686 1396/2/5 ، 09:54 عصر
آخرین ارسال: gilivy71
  درخواست راهنمایی برای گرفتن نمایندگی پونه پورعلی 11 635 1395/8/13 ، 05:47 عصر
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
Lightbulb درخواست راهنمایی برای امریه مهندس عمران fardinf 1 357 1395/8/2 ، 08:04 صبح
آخرین ارسال: mehrazsarafraz14
  راهنمای برای انتخاب لپ تاپ afshin_ipe 4 520 1395/7/27 ، 08:06 عصر
آخرین ارسال: saber2r
  پیشنهاد نام برای شرکت مربوط به عمران (نقشه برداری-ساختمانی و ....) memar-ayande 2 511 1395/7/7 ، 11:30 صبح
آخرین ارسال: memar-ayande
  کمک برای حل سوال farzad2174 0 253 1395/3/18 ، 03:04 عصر
آخرین ارسال: farzad2174
  چگونگی استفاده از جمع سپاری برای رونق کسب و کار ( قسمت دوم) Manciple 0 257 1395/2/30 ، 07:23 عصر
آخرین ارسال: Manciple
  کمک برای حل سوالات اسخخدامی شهرداری سال 92 salimpoor 3 480 1394/10/14 ، 12:41 صبح
آخرین ارسال: ailll
  ۱۰ قالب اماده برای رزومه نویس مهندسان با فرمت word فرشاد امن خانی 0 754 1394/10/11 ، 02:05 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  ایده جالب برای پریز های برق فرشاد امن خانی 0 574 1394/9/2 ، 12:32 صبح
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان