مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
بهینه سازی ارتفاع و سطح مقطع اعضا شبکه دولایه فضاکار همراه با تقریب سازی
شروع کننده:fazasaze آخرین ارسال توسط:fazasaze پاسخ ها:0 طراحی سازه های فلزی مشاهده:5 زمان:1395/09/18
عضویت ویژه در سایت ( VIP)
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:mersadfathi پاسخ ها:29 محصولات مشاهده:272189 زمان:1395/09/18
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:HAMID GOLPA پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ مشاهده:36 زمان:1395/09/17
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:71 زمان:1395/09/17
خطوط جریان (فوریییییییییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:behnam1374 پاسخ ها:8 مکانیک خاک مشاهده:312 زمان:1395/09/16
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3684 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:618 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:117 زمان:1395/09/15
زووم در اتوكد
شروع کننده:Shoranguz آخرین ارسال توسط:farshidp1 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:67 زمان:1395/09/15
ارور کریتینگ در ایتبس
شروع کننده:kian_jahan آخرین ارسال توسط:kian_jahan پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:70 زمان:1395/09/14

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات: 2.49
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قضیه پایه1 پایه2 پایه3 چیه?
1391/10/12 , 04:27 ق.ظ
ارسال: #1
قضیه پایه1 پایه2 پایه3 چیه?
سلام دوستان
خسته نباشید ببخشید من تازه فارغ التحصیل شدم خدمت سربازی هم نرفتم
قضیه پایه 1 2 3 مهندسی چیه یکمی توضیح میدین?

تویکی از سایت ها دیدم ثبتنام امتحان نظام مهندسی پایه 3 خودشم فقط تا چند روز دیگه فرصتش باقیه اگه اطلاعی دارین بی زحمت اطلاع رسانی کنید آیا این امتحان رو من میتونم بدم یا باید حتما کارت پایان خدمت باشه

یه سوال دیگه
من نظام مهندسی باید عضو شم یا نه
و عضو شدن به چه دردم خواهم خورد

ببخشید یه جورای تو باغ نیستم ممنون میشم لطف کنید..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1391/10/12 , 05:02 ق.ظ
ارسال: #2
RE: قضیه پایه1 پایه2 پایه3 چیه?
متن خبر
ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻮﺟﻪ ﺩﺍﻭﻃﻠﺒﺎﻥ ﺁﺯﻣﻮﻧﻬﺎﯼ
ﻭﺭﻭﺩ ﺑﻪ ﺣﺮﻓﻪ ﻣﻬﻨﺪﺳﺎﻥ.. ﺗﺎﺭﻳﺦ: ﭼﻬﺎﺭ ﺷﻨﺒﻪ
6 ﺩﯼ 1391
ﺩﺭ ﺍﺟﺮﺍﻱ ﻣﻮﺍﺩ 26،21،11 ﻭ28 ﺁﺋﻴﻦ ﻧﺎﻣﻪ
ﺍﺟﺮﺍﺋﻲ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻧﻈﺎﻡ ﻣﻬﻨﺪﺳﻲ ﻭ ﻛﻨﺘﺮﻝ
ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻥ، ﺑﺪﻳﻨﻮﺳﻴﻠﻪ ﺑﻪ ﺍﻃﻼﻉ ﻛﻠﻴﻪ
ﺩﺍﻭﻃﻠﺒﺎﻥ ﺷﺮﻛﺖ ﺩﺭ ﺁﺯﻣﻮﻧﻬﺎﻱ ﻭﺭﻭﺩ ﺑﻪ
ﺣﺮﻓﻪ ﻣﻬﻨﺪﺳﺎﻥ، ﺩﺭ ﺭﺷﺘﻪﻫﺎﻱ ﻣﻌﻤﺎﺭﻱ
)ﻧﻈﺎﺭﺕ ﻭ ﻃﺮﺍﺣﻲ(، ﻋﻤﺮﺍﻥ)ﻧﻈﺎﺭﺕ ﻭ
ﻣﺤﺎﺳﺒﺎﺕ(، ﺗﺄﺳﻴﺴﺎﺕ ﻣﻜﺎﻧﻴﻜﻲ، ﺗﺄﺳﻴﺴﺎﺕ
ﺑﺮﻗﻲ، ﺷﻬﺮﺳﺎﺯﻱ، ﻧﻘﺸﻪ ﺑﺮﺩﺍﺭﻱ ﻭ ﺗﺮﺍﻓﻴﻚ
ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺘﻘﺎﺿﻴﺎﻥ ﺍﺧﺬ ﭘﺮﻭﺍﻧﻪ ﺍﺷﺘﻐﺎﻝ ﺑﻪ ﻛﺎﺭ
ﻣﻬﻨﺪﺳﻲ ﭘﺎﯾﻪ 3 ﻭ ﻛﺎﺭﺩﺍﻧﻬﺎﻱ ﻓﻨﻲ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻥ
ﺩﺭ ﺭﺷﺘﻪﻫﺎﻱ ﻣﻌﻤﺎﺭﻱ، ﻋﻤﺮﺍﻥ، ﻣﻜﺎﻧﻴﻚ،
ﺑﺮﻕ، ﻧﻘﺸﻪﺑﺮﺩﺍﺭﻱ ﻭ ﺷﻬﺮﺳﺎﺯﻱ ﺑﺮﺍﻱ
ﻣﺘﻘﺎﺿﻴﺎﻥ ﺍﺧﺬ ﭘﺮﻭﺍﻧﻪ ﺍﺷﺘﻐﺎﻝ ﺑﻪ ﻛﺎﺭ
ﻛﺎﺭﺩﺍﻧﻲ ﭘﺎﻳﻪ 3‌ ﻭ ﺁﺯﻣﻮﻧﻬﺎﻱ ﺗﻌﻴﻴﻦ ﺻﻼﺣﻴﺖ
ﻣﻌﻤﺎﺭﺍﻥ ﺗﺠﺮﺑﻲ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺘﻘﺎﺿﻴﺎﻥ ﺍﺧﺬ
ﭘﺮﻭﺍﻧﻪ ﺍﺷﺘﻐﺎﻝ ﺑﻪ ﻛﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻲ ﻣﻲﺭﺳﺎﻧﺪ
ﺁﺯﻣﻮﻧﻬﺎﻱ ﻳﺎﺩ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﺍﺳﻔﻨﺪ ﻣﺎﻩ ﺳﺎﻝ ﺟﺎﺭﯼ
ﻣﻲﮔﺮﺩﺩ.
ﺛﺒﺖﻧﺎﻡ ﺍﻳﻦ ﺁﺯﻣﻮﻧﻬﺎ ﺍﺯ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﺷﻨﺒﻪ
16/10/91 ﺁﻏﺎﺯ ﻭ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺗﮑﻤﯿﻠﯽ
ﻣﺘﻌﺎﻗﺒﺎً ﺍﻋﻼﻡ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ. ﺛﺒﺖﻧﺎﻡ ﻛﻠﻴﻪ
ﺁﺯﻣﻮﻧﻬﺎﻱ ﻳﺎﺩﺷﺪﻩ ‌ﺑﻪ ‌ﺻﻮﺭﺕ ﺍﻟﻜﺘﺮﻭﻧﻴﻜﻲ ‌ﻭ
ﺍﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﻫﻤﻴﻦ ﻭﺏ ﺳﺎﻳﺖ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺧﻮﺍﻫﺪ
ﺷﺪ. ﻛﻠﻴﻪ ﺩﺍﻭﻃﻠﺒﺎﻥ ﻋﺰﻳﺰ ﻣﻲﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﺟﻬﺖ
ﺛﺒﺖﻧﺎﻡ ﺑﻪ ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﺁﺯﻣﻮﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﺁﺩﺭﺱ
ﺍﻟﻜﺘﺮﻭﻧﻴﻜﻲ http://www.inbr.ir
ﻣﺮﺍﺟﻌﻪ ‌ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ.
ﺿﺮﻭﺭﻱ ﺍﺳﺖ ﻛﻠﻴﻪ ﻣﺘﻘﺎﺿﻴﺎﻥ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺍﻧﺠﺎﻡ
ﺛﺒﺖﻧﺎﻡ، ﺭﺍﻫﻨﻤﺎ ﻭ ﺩﺳﺘﻮﺭﺍﻟﻌﻤﻞ ﺛﺒﺖﻧﺎﻡ ﺭﺍ ﺑﻪ
ﺩﻗﺖ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﻓﺮﻣﺎﻳﻨﺪ.
"ﺩﻓﺘﺮ ﻣﻘﺮﺭﺍﺕ ﻣﻠّﯽ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻥ"
1391/10/12 , 10:16 ق.ظ
ارسال: #3
(1391/10/12 04:27 ق.ظ)mehdi_hashtrod نوشته شده توسط:  سلام دوستان
خسته نباشید ببخشید من تازه فارغ التحصیل شدم خدمت سربازی هم نرفتم
قضیه پایه 1 2 3 مهندسی چیه یکمی توضیح میدین?

تویکی از سایت ها دیدم ثبتنام امتحان نظام مهندسی پایه 3 خودشم فقط تا چند روز دیگه فرصتش باقیه اگه اطلاعی دارین بی زحمت اطلاع رسانی کنید آیا این امتحان رو من میتونم بدم یا باید حتما کارت پایان خدمت باشه

یه سوال دیگه
من نظام مهندسی باید عضو شم یا نه
و عضو شدن به چه دردم خواهم خورد

ببخشید یه جورای تو باغ نیستم ممنون میشم لطف کنید..

با سلام
شما برای اینکه بتونید پروانه اشتغال بگیرید باید مدت مشخصی از فارغ التحصیلی تون گذشته باشه(برای پایه 3 فکر کنم 3 سال باشه)درحقیقت پروانه اشتغال همون مجوزیه که باهاش می تونید از شهرداری حق امضا بگرید.از پایه 3 شروع می شه بعد از چند سال میتونید پایه 2 بگرید و بعد هم پایه 1 . تفاوت عمده اینها هم در تعداد سقفیه که می تونن امضا کنن. برا ی ورود به حرفه (یعنی همون پایه 3 )باید امتحان بدین که البته در رشته عمران امتحان نظارت و محاسبات جداست و یک نفر می تونه پایه نظارت و محاسباتش فرق کنه یا حتی یکی رو نداشته باشه . بعد از اون برای ارتقاء پایه بایدیک سری دوره هایی رو بگذرونید و از همون دوره ها هم امتحان میگیرن و دیگه امتحان کلی نداره. البته پروانه اشتغال مدت داره و برای تمدید اون هم باید دوره هایی رو بگذرونید.پروانه اشتغال رو نظام مهندسی صادر میکنه و بنابر این برای گرفتن پروانه اشتغال باید عضو نظام مهندسی شهرتون باشین. کلیات قوانین همه جا یکسانه ولی در جزئیات ممکنه در شهرهای مختلف ، تفاوتهایی داشته باشن. امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم
 سپاس شده توسط mehdi_hashtrod
1391/10/12 , 02:12 ب.ظ
ارسال: #4
پس با این حساب من باید 3 سال دیگه امتحان پایه 3 بدم اگه واقعا اینطوری باشه که خیلی بده بی انصافی نیست
خوب الان تو این بازار اشباع منکه فارغ شدم چیکار باید بکنم
خیلی آدم زورش میاد که اینهمه درس بخونی از چشات از جونت از زندگیت مایه بزاری بعد بیای بازار کار ببینی خبری نیست بعد به فکر باز کردن کافی نت یا تعمیرات موبایل بیوفتی اینقدر به اینا فکر کردن سخته که خدا داند
الحمدالله بند پ هم نداریم دلمون خوش شه
یکی از دوستام مکانیک تموم کرده اما چون بند پ داره الان توکارعمران استخدام شده دیگه این نوبره شه والاه (پس جمیعا به این نتیجه رسیدیم حتی دکترای عمران باشی بند پ نداشته باشی همون بهتر بری سوپری بزنی)

دوستان بند پ من هم شما دوستانید به نظرتون منکه بند پ ندارم و آشنایی کامل به ایتبس دارم (اتوکدم ضعیفه بخوام یه ماهه فول میشم)و آشنای زیادی به کامپیوتر(البته در حد المپیک )دارم تو بازار میتونم حرفی برای گفتن داشته باشم

پیشنهاد دوستان برای من که تازه فارغ التحصیل شدم چیه

ممنون میشم لطف کنید چون واسه مهندس های مثل من فقط دوستانی امثال شما میتونن بند پ باشن ممنون
1391/10/13 , 11:10 ق.ظ
ارسال: #5
(1391/10/12 02:12 ب.ظ)mehdi_hashtrod نوشته شده توسط:  پس با این حساب من باید 3 سال دیگه امتحان پایه 3 بدم اگه واقعا اینطوری باشه که خیلی بده بی انصافی نیست
خوب الان تو این بازار اشباع منکه فارغ شدم چیکار باید بکنم
خیلی آدم زورش میاد که اینهمه درس بخونی از چشات از جونت از زندگیت مایه بزاری بعد بیای بازار کار ببینی خبری نیست بعد به فکر باز کردن کافی نت یا تعمیرات موبایل بیوفتی اینقدر به اینا فکر کردن سخته که خدا داند
الحمدالله بند پ هم نداریم دلمون خوش شه
یکی از دوستام مکانیک تموم کرده اما چون بند پ داره الان توکارعمران استخدام شده دیگه این نوبره شه والاه (پس جمیعا به این نتیجه رسیدیم حتی دکترای عمران باشی بند پ نداشته باشی همون بهتر بری سوپری بزنی)

دوستان بند پ من هم شما دوستانید به نظرتون منکه بند پ ندارم و آشنایی کامل به ایتبس دارم (اتوکدم ضعیفه بخوام یه ماهه فول میشم)و آشنای زیادی به کامپیوتر(البته در حد المپیک )دارم تو بازار میتونم حرفی برای گفتن داشته باشم

پیشنهاد دوستان برای من که تازه فارغ التحصیل شدم چیه

ممنون میشم لطف کنید چون واسه مهندس های مثل من فقط دوستانی امثال شما میتونن بند پ باشن ممنون

دوست عزیز
بیش از 20 سال تجربه به من نشون داده ،برای کسی که اهل کار باشه همیشه کار هست.ولی متاسفانه الان طوری شده که دوستان تا از دانشگاه فارغ التحصیل میشن ، به اتکا آشنایی که با نرم افزارها دارن ، دنبال یک دفتر و یک میز و حقوق های آنچنانی می گردن. آشنایی با نرم افزارها خیلی خوبه ولی یک مهندس توی کارگاه مهندس میشه نه با گرفتن مدرک(این مربوط به کشور خودمونه ،جاهای دیگه رو نمی دونم) پس شما هم ناامید نباش. مطمئن باش اگه اهل کار و سختی کشیدن برای یادگیری باشی حتما موفق خواهی بود.اتمام تحصیلات دانشگاهی تازه شروع راه برای مهندس واقعی شدنه
1391/10/13 , 01:07 ب.ظ
ارسال: #6
اگر اهل كار باشيد كار فراوونه-فقط اولش بايد با حقوق كم مدارا كنيد
ارسال موضوع ارسال پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان