امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محفل گفتگوی ارشدی های سال 1394
برای کسی که کار شرکتی ( توی بعضی از شرکتا) داره حکم افزایش حقوق رو داره
برای کسی که میخواد بره خارج حکم راه خروج از کشور رو داره.
برای کسی که میخواد دکترا بخونه حکم راه رسیدن به این مهم رو داره!
برای کسی که عشق درسه حکم سواد بیشتر رو داره!
برای کسی که میخواد استاد دانشگاه بشه حکم رسیدن بهش رو داره.
و.....

پ.ن : البته صرف داشتن ارشد نمیشه به خیلی ازین موارد بالا رسید!!! اینکه دانشگاهت دولتیِ یا آزاد ، یا اینکه پایان نامه ات چه جوریه و مقاله ISI چند تا دادی هم شرطه.
(1394/6/19 ، 01:43 صبح)omid_rch نوشته است: اصلا من می خواهم بدونم این ارشد چه فایده ای داره ؟

پاسخ
(1394/6/19 ، 01:43 صبح)omid_rch نوشته است: اصلا من می خواهم بدونم این ارشد چه فایده ای داره ؟
توی ایران ارشد فایده نداره.همه دارن می گیرند ما هم گفتیم بریم بگیریم.همین هیچ خبری نیست.دیگه مثل قبلا کلاس گذاشتن هم نداره!
پاسخ
سلام دوستان من هم مثل خیلی از دوستان ارشد آزاد گرایش سازه قبول شدم اما دچار سردرگمی ارشد رفتن هستم.لطفا راهنمایی کنید...
1-کارشناسیم تکنولوژی عمران عمرانه اما شرایط کمیسیون هم ارزی رو دارم برای گرفتن مهر طراحی(فقط رسم فنی و تو ریز نمراتم ندارم)
2-شنیدم هم با همون کارشناسی هم اگر واقعا مفاهیم بلد باشی میتونی طراحی کنی
4-میگن تو ارشد چیز خاصی هم یاد نمیدین..همون تکرار قبله. . .
5- خودم چند ماه بیرون کار کردم..الان خودم شرکت ثبت کردم..اما چند ماهی دنبال کار هستم اما نتونستم کار بگیرم..گفتم تا کار بتونیم بگیریم ارشدم ببرم جلو..
از دلایلی که میخوام ارشد بگیریم اینه که صد در صد طراحی بهم میدن...برای کلاس شرکتم خوبه...ظاهرا برا شرکت مشاوره و گرید بندی ارشد داشتن امتیازه..
دوستان عزیز اگر نظری دارید لطفا راهنماییم کنید
هرکس طالب عزت و بزرگی است،بداند تمام عزت و بزرگی از آن خداست.
پاسخ
سلام ممنونم از همه من که به در بسته خوردم و همش می خواهم که ارشد بگیرم که استاد دانشگاه بشم الان با ارشد غیر انتفاعی میشه استاد دانشگاه شد و یا بایستس دکترا رو هم گرفت؟؟؟؟؟
تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

پاسخ
(1394/6/20 ، 11:44 عصر)omid_rch نوشته است: سلام ممنونم از همه من که به در بسته خوردم و همش می خواهم که ارشد بگیرم که استاد دانشگاه بشم الان با ارشد غیر انتفاعی میشه استاد دانشگاه شد و یا بایستس دکترا رو هم گرفت؟؟؟؟؟
پارتی میخواد
پاسخ
قبلا میشد اما جدیدا فکر نکنم با ارشد بشه استاد دانشگاه شد! باید دکترا رو هم بگیرن.
(1394/6/20 ، 11:44 عصر)omid_rch نوشته است: سلام ممنونم از همه من که به در بسته خوردم و همش می خواهم که ارشد بگیرم که استاد دانشگاه بشم الان با ارشد غیر انتفاعی میشه استاد دانشگاه شد و یا بایستس دکترا رو هم گرفت؟؟؟؟؟

پاسخ
(1394/6/21 ، 12:22 صبح)MSR9002 نوشته است: قبلا میشد اما جدیدا فکر نکنم با ارشد بشه استاد دانشگاه شد! باید دکترا رو هم بگیرن.
یکی از دوستانم ارشد سازه داشت حق التریس پولی بهش نمی دادند به عسلویه رفت یکی دیگه بی خیال شد و داره دکتری میگیره شاید فرجی بشه

پاسخ
با ارشد گرفتن اوضاع کاری بدتر خواهد شد و فقط انتظاراتمون بالا خواهد رفت.فعلا رکود بازار بسر می بریم
پاسخ
دوستان من هم میخواستم ارشد رو بخونم ولی درحال حاضر تصمیم گرفتم برم سربازی.

برای همین یه سوالی داشتم. قرارگاه خاتم الانبیا از کسانی که عازم خدمت هستن ثبت نام به عمل اورده.

ایا در این باره اطلاعاتی دارید ؟ من شرایطشو خوندم که دو نکتش مهم بود اینکه حداقل معدل کارشناسی و ارشد رو ذکر کرده بوند و هم اینکه حداقل 6 ماه ****ی بوده باشیم.

اینم سایت ثبت نامش
http://sarbaz.khatam.com/
پاسخ
nدوستان کسی نیست راهنمایی کنه...
(1394/6/20 ، 02:05 عصر)hadi_kt نوشته است: سلام دوستان من هم مثل خیلی از دوستان ارشد آزاد گرایش سازه قبول شدم اما دچار سردرگمی ارشد رفتن هستم.لطفا راهنمایی کنید...
1-کارشناسیم تکنولوژی عمران عمرانه اما شرایط کمیسیون هم ارزی رو دارم برای گرفتن مهر طراحی(فقط رسم فنی و تو ریز نمراتم ندارم)
2-شنیدم هم با همون کارشناسی هم اگر واقعا مفاهیم بلد باشی میتونی طراحی کنی
4-میگن تو ارشد چیز خاصی هم یاد نمیدین..همون تکرار قبله. . .
5- خودم چند ماه بیرون کار کردم..الان خودم شرکت ثبت کردم..اما چند ماهی دنبال کار هستم اما نتونستم کار بگیرم..گفتم تا کار بتونیم بگیریم ارشدم ببرم جلو..
از دلایلی که میخوام ارشد بگیریم اینه که صد در صد طراحی بهم میدن...برای کلاس شرکتم خوبه...ظاهرا برا شرکت مشاوره و گرید بندی ارشد داشتن امتیازه..
دوستان عزیز اگر نظری دارید لطفا راهنماییم کنید

هرکس طالب عزت و بزرگی است،بداند تمام عزت و بزرگی از آن خداست.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان