امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محفل گفتگوی ارشدی های سال 1394
با سلام دوستان یه سوال دارم اگه کسی می دونه خیلی سریع اطلاع بده ممنونم

من دانشگاه ارشد سازه قبول شدم الان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت اومده کسی خبر داره که می تونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم یا کسایی که قبول شدن تو نتایج نهایی دیگه نمی تونن تو انتخاب رشته شرکت کنن اگه کسی اطلاع داره بگه ممنونم ؟
تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

پاسخ
سلام
هرفردی که سرجلسه امتحان حاضر بوده و نمره ان بالای یک شده می تواند در تکمیل ظرفیت شرکت کند و درصورت قبولی در تکمیل ظرفیت، قبولی قبلی ان ملغی می شود.
حضرت محمد (صلي الله عليه و آله) : بدانید کسی که نمی داند نباید از آموختن شرم کند که قیمت هرکس بقدر معلومات اوست.
امام علی (ع) : برای هر چیزی زکاتی است و زکات علم نشر آن می باشد.
پاسخ
سلام دوستان من الان تو نتیایج نهایی ارشد امسال قبول شدم غیر انتفاعی بوشهر و رفتم ثبت نام هم کردم تو اون دانشگاه الان متوجه شدم تکمیل ظرفیت هم می تونم شرکت کنم آیا اگه تکمیل ظرفیت شرکت کنم و قبول شدم که میرم موسسه جدید این که شکی توش نیست ولی اگه قبول نشدم آیا باز می شه برم تو موسسه بوشهر که ثبت نام کردم و یا اینکه نمی شه دیگه رفت موسسه قبلی یعنی همین موسسه ای که قبل از تکمیل ظرفیت قبول شدم توش ؟
اگه کسی اطلاع داره زود اطلاع بده چون تا فردا مهلت داره تکمیل ظرفیت
متشکرم از شما
تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ
سلام . فکر نمیکنم اگر تو تکمیل ظرفیت قبول نشید ربطی به این دانشگاهی که قبول شدید داشته باشه و این قبولیتون سره جاش هست
پاسخ
(1394/7/17 ، 07:37 عصر)omid_rch نوشته است: سلام دوستان من الان تو نتیایج نهایی ارشد امسال قبول شدم غیر انتفاعی بوشهر و رفتم ثبت نام هم کردم تو اون دانشگاه الان متوجه شدم تکمیل ظرفیت هم می تونم شرکت کنم آیا اگه تکمیل ظرفیت شرکت کنم و قبول شدم که میرم موسسه جدید این که شکی توش نیست ولی اگه قبول نشدم آیا باز می شه برم تو موسسه بوشهر که ثبت نام کردم و یا اینکه نمی شه دیگه رفت موسسه قبلی یعنی همین موسسه ای که قبل از تکمیل ظرفیت قبول شدم توش ؟
اگه کسی اطلاع داره زود اطلاع بده چون تا فردا مهلت داره تکمیل ظرفیت
متشکرم از شما

سلام یعنی هیچ کسی خبر نداره ممنونم ازتون اگه راهنمایی کنین
تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان