امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محفل گفتگوی ارشدی های سال 1394
هزینه هر ترم دانشگاه آزاد برای ارشد چقدر میشه؟کسی میدونه؟
پاسخ
(1394/6/18 ، 09:24 عصر)ebrahimkazemi51 نوشته است: من سازه محموداباد قبول شدم
موفق باشید
فقط بعضی ها آدم رو دو دل می کنن من الان نمی دونم برم برای ادامه تحصیل یا نه کسی می تونه کمکم کنه ؟

می گن ارشد غ انتفاعی ارزشی نداره رفت راست می گن یا بریم ؟
کسی خبر داره راهنمایی کنه
می گن برید آزاد مدرکش بهتره راسته این حرف؟

اگه کسی اطلاعی داره در اختیار بزاره استفاده کنیم
متشکرم

تشکر و اعتبار یادتون نره
[تصویر:  9w3amgod6y4q.gif]
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

پاسخ
سلام عزیزان تو رو به خدا اگه کسی خبر داره در مورد اینکه ارشد رو کجا بگیری ارزش داره کجا نگیری ما رو در جریان بزارید چون بعضی ها می گن ارشد غیر انتفاعی بدرد نمی خوره باید رفت آزاد بعضی ها که می گن اصلا ادامه تحصیل دیگه فایده ای نداره کسی می دونه خبر داره چرا اینطوری میگن اصلا ارزش داره کسی ارشد ادامه تحصیل بده آخه من شنیدم می شه استاد دانشگاه شد راسته دروغه اگه کسی خبر داره جزئیات کامل رو بزاره همه استفاده کنن ممنونم
تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ
(1394/6/19 ، 12:20 صبح)omid_rch نوشته است: سلام عزیزان تو رو به خدا اگه کسی خبر داره در مورد اینکه ارشد رو کجا بگیری ارزش داره کجا نگیری ما رو در جریان بزارید چون بعضی ها می گن ارشد غیر انتفاعی بدرد نمی خوره باید رفت آزاد بعضی ها که می گن اصلا ادامه تحصیل دیگه فایده ای نداره کسی می دونه خبر داره چرا اینطوری میگن اصلا ارزش داره کسی ارشد ادامه تحصیل بده آخه من شنیدم می شه استاد دانشگاه شد راسته دروغه اگه کسی خبر داره جزئیات کامل رو بزاره همه استفاده کنن ممنونم
دوست عزیز فقط شما در این سردرگمی به سر نمی برید کل ملت هم هستند
پاسخ
(1394/6/19 ، 12:55 صبح)ebrahimkazemi51 نوشته است:
(1394/6/19 ، 12:20 صبح)omid_rch نوشته است: سلام عزیزان تو رو به خدا اگه کسی خبر داره در مورد اینکه ارشد رو کجا بگیری ارزش داره کجا نگیری ما رو در جریان بزارید چون بعضی ها می گن ارشد غیر انتفاعی بدرد نمی خوره باید رفت آزاد بعضی ها که می گن اصلا ادامه تحصیل دیگه فایده ای نداره کسی می دونه خبر داره چرا اینطوری میگن اصلا ارزش داره کسی ارشد ادامه تحصیل بده آخه من شنیدم می شه استاد دانشگاه شد راسته دروغه اگه کسی خبر داره جزئیات کامل رو بزاره همه استفاده کنن ممنونم
دوست عزیز فقط شما در این سردرگمی به سر نمی برید کل ملت هم هستند
سلام
الان شما کجا قبول شدید غ انتفاعی یا آزاد ؟؟؟؟؟؟؟
تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ
سلام دوستان. هدف شما از ارشد چیه؟ اول هدفتون رو مشخص کنید بعد ببینین که به دردتون میخوره یا نه!
اگر میخواین یه ساختمون بسازین و برین توی کارای پیمانکاری نیازی به ارشد نیست متاسفانه برای پیمانکاری نیازی به لیسانس عمرانم نیست بیشتر به پول نیاز دارین تا لیسانس !!!! ( دیدم که میگم!)
اگر میخواین برین خارج مثلا رشته محیط زیست دانشگاه تهران خیلی راحت تر میتونه از سازه فلان جا بره خارج چون خارج بیشتر رفتن توی فاز محیط زیست و اینا.
اگر میخواین توی ایران بمونین و دکترا بگیرین با کارشناسی ارشد غیر انتفاعی خیلی خیلی سخت میشه توی دانشگاه دولتی دکترا قبول شد.
اگر میخواین فقط مدرک ارشد داشته باشین برای استخدام جایی و... شما دانشگاه علمی کاربردی بخون کسی بهتون گیر نمیده که مدرکتون رو از کجا گرفتین و مدرکتون چون مورد تایید وزارت علومِ پس حساب میاد! در حالی که اگر کسی بره خارج مثلا فیلیپین ولی مدرکش مورد تایید ایران نباشه شما بگو دکترا گرفته باشه اصلا به عنوان دکتر حسابش نمیارن.

امیدوارم توضیحاتم مفید باشه براتون.
پاسخ
(1394/6/19 ، 01:22 صبح)MSR9002 نوشته است: سلام دوستان. هدف شما از ارشد چیه؟ اول هدفتون رو مشخص کنید بعد ببینین که به دردتون میخوره یا نه!
اگر میخواین یه ساختمون بسازین و برین توی کارای پیمانکاری نیازی به ارشد نیست متاسفانه برای پیمانکاری نیازی به لیسانس عمرانم نیست بیشتر به پول نیاز دارین تا لیسانس !!!! ( دیدم که میگم!)
اگر میخواین برین خارج مثلا رشته محیط زیست دانشگاه تهران خیلی راحت تر میتونه از سازه فلان جا بره خارج چون خارج بیشتر رفتن توی فاز محیط زیست و اینا.
اگر میخواین توی ایران بمونین و دکترا بگیرین با کارشناسی ارشد غیر انتفاعی خیلی خیلی سخت میشه توی دانشگاه دولتی دکترا قبول شد.
اگر میخواین فقط مدرک ارشد داشته باشین برای استخدام جایی و... شما دانشگاه علمی کاربردی بخون کسی بهتون گیر نمیده که مدرکتون رو از کجا گرفتین و مدرکتون چون مورد تایید وزارت علومِ پس حساب میاد! در حالی که اگر کسی بره خارج مثلا فیلیپین ولی مدرکش مورد تایید ایران نباشه شما بگو دکترا گرفته باشه اصلا به عنوان دکتر حسابش نمیارن.

امیدوارم توضیحاتم مفید باشه براتون.
سلام مهندس ممنونم از توضیحاتتون
الان خود بند به جایی رسیدم فقط می خواهم ارشد بگیرم اونم شاید برم استاد دانشگاه بشم خدا رو شگر اوضاعم طوریه اگه با ارشد بتونم درس بدم دانشگاه کفایت می کنه الان فقط من می خواهم این رو بدونم برای استاد دانشگاه شدن ارشد غیر انتفاعی داشته باشی می تونی استاد دانشگاه بشی و یا اینکه باید ارشد آزاد داشته باشی و یا اینکه دولتی و یا اصلا مهم نیست کدومش ؟ تازه شنیدم که برای استاد دانشگاه شدن باید دکترا هم داشت اگه کسی اطلاعی داشته باشه و در اختیار بزاره ممنونم
تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ
کجا میخوای استاد دانشگاه بشی؟
اگر میخوای استاد دانشگاه غیرانتفاعی یا پیام نور بشی در صورت یه شهر دور افتاده باشی ممکنِ این اتفاق بیفته اما اگر مرکز یه استان باشین تقریبا غیر ممکنه.
اگر فقط ارشد داشته باشین هم فکر نکنم بتونین استاد دانشگاه بشین خیلی سخته شرایط حال حاضر در این زمینه چون آمار دکترا ها بالا رفته الان برای استاد شدن حداقل باید دانشجوی دکترا بود.
مثلا کسی رو میشناختم زمانی که ارشد آزاد قبولیش خیلی سخت بود قبول شد و تموم کرد درسش رو بعد رفت دانشگاه آزاد با ارشدش تدریس کرد حتی رئیس آموزش اونجا هم شد ولی همین دو سال پیش عذرش رو به خاطر دکترا نبودن خواستن ، الان هم دکترا شرکت کرده و الان دانشجو دکترا هست ولی با اینکه چند سال ( فکر کنم 4-5 سال) سابقه تدریس داره بهش میگن ممکن که قبولت کنیم برای استاد دانشگاه شدن ( تازه ممکنِ!!!!)
تازه دانشگاهی که تدریس میکرد ازینا بود که چون دانشجو کم میرفت نمره میدادن کیلویی تا دانشجو بیاد!! حالا شما فکر کن دانشگاهی که ملت سر و دست میشکونن برن چه خبره!
پاسخ
(1394/6/19 ، 01:36 صبح)MSR9002 نوشته است: کجا میخوای استاد دانشگاه بشی؟
اگر میخوای استاد دانشگاه غیرانتفاعی یا پیام نور بشی در صورت یه شهر دور افتاده باشی ممکنِ این اتفاق بیفته اما اگر مرکز یه استان باشین تقریبا غیر ممکنه.
اگر فقط ارشد داشته باشین هم فکر نکنم بتونین استاد دانشگاه بشین خیلی سخته شرایط حال حاضر در این زمینه چون آمار دکترا ها بالا رفته الان برای استاد شدن حداقل باید دانشجوی دکترا بود.
مثلا کسی رو میشناختم زمانی که ارشد آزاد قبولیش خیلی سخت بود قبول شد و تموم کرد درسش رو بعد رفت دانشگاه آزاد با ارشدش تدریس کرد حتی رئیس آموزش اونجا هم شد ولی همین دو سال پیش عذرش رو به خاطر دکترا نبودن خواستن ، الان هم دکترا شرکت کرده و الان دانشجو دکترا هست ولی با اینکه چند سال ( فکر کنم 4-5 سال) سابقه تدریس داره بهش میگن ممکن که قبولت کنیم برای استاد دانشگاه شدن ( تازه ممکنِ!!!!)
تازه دانشگاهی که تدریس میکرد ازینا بود که چون دانشجو کم میرفت نمره میدادن کیلویی تا دانشجو بیاد!! حالا شما فکر کن دانشگاهی که ملت سر و دست میشکونن برن چه خبره!
استاد شهر خودمون شهری هست که مرکز استان نیست شهر ستان هست

تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ
اصلا من می خواهم بدونم این ارشد چه فایده ای داره ؟
تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان