مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
دانلود آموزشه نحوه اعمال بار برف در قابهای شیبدار ( سوله ها ) در ETABS 2015
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 آموزش های مکمل Etabs مشاهده:9 زمان:1395/09/19
دانلود کتاب جدول اشتال اصلی آلمانی ویرایش بیست و چهارم (Stahlbau Profile 24th editio
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 کتاب های لاتین مشاهده:8 زمان:1395/09/19
دانلود مجموعه مثالهای حل شده بار کمانشی ستونها ( Pcr ) در SAP + آموزش نرم افزار SAP
شروع کننده:admin آخرین ارسال توسط:rasul69 پاسخ ها:8 آموزش نرم افزار Csi Sap2000 مشاهده:3439 زمان:1395/09/19
دانلود نسخه فارسی و قابل جستجوی استاندارد 2800 ویرایش چهارم
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 نشریه و آیین نامه های نظام مهندسی مشاهده:11 زمان:1395/09/19
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:HAMID GOLPA پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:107 زمان:1395/09/19
جزوات عصرانه سازه ای
شروع کننده:shadmand آخرین ارسال توسط:shadmand پاسخ ها:0 آموزش طراحی سازه با Etabs مشاهده:17 زمان:1395/09/19
اسمبلی برای بزرگراه
شروع کننده:kaveh1899 آخرین ارسال توسط:kaveh1899 پاسخ ها:0 درخواست ها مشاهده:21 زمان:1395/09/19
مشکل کرک کردن etabs 9.7.4
شروع کننده:uveper آخرین ارسال توسط:civil_samane پاسخ ها:338 دانلود نرم افزار Etabs مشاهده:99083 زمان:1395/09/19
آموزش آنالیز بها به شیوه ای کاربردی.
شروع کننده:taksa2012 آخرین ارسال توسط:MEHRIDADI پاسخ ها:140 آموزش آنالیزبها و پیشنهاد قیمت مشاهده:91451 زمان:1395/09/19
انواع خرابی در اتصالات پیچی (فوریییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:jarad پاسخ ها:1 طراحی سازه های فلزی مشاهده:606 زمان:1395/09/19

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 82 رأی - میانگین امیتازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدل شمشیری راه پله
1391/12/18 , 10:50 ب.ظ
ارسال: #1
تیر ریزی و بارگذاری راه پله در etabs
راستش در خصوص بارگذاری راه پله چهار طرفه که سه طرفش ستون هستش برای یک ساختمان شش طبقه به همراه اسانسور مشکل دارم اگه میشه منو راهنمایی کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1391/12/19 , 01:18 ب.ظ
ارسال: #2
RE: تیر ریزی و بارگذاری راه پله در etabs
(1391/12/18 10:50 ب.ظ)mr_next نوشته شده توسط:  راستش در خصوص بارگذاری راه پله چهار طرفه که سه طرفش ستون هستش برای یک ساختمان شش طبقه به همراه اسانسور مشکل دارم اگه میشه منو راهنمایی کنید
در صورت امکان اگه فایلی داری قرار دهید . باید دقیقا محل ستونهای مورد نظر شما مشخص باشد تا بتوان اظهار نظر کرد . اگه عکسی هم داشته باشید میتونه کمک کنه

پرسش و پاسخ در زمینه طراحی سازه های فولادی و بتنی در کانال تلگرام زیر
https://telegram.me/costbook
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1391/12/19 , 04:04 ب.ظ
ارسال: #3
شرمنده یادم رفته بود اپلود کنم اینم فایل http://www.4shared.com/photo/o9R7l52F/a_online.html?
1391/12/19 , 07:14 ب.ظ
ارسال: #4
بهترین روش استفاده از روش ترسیمی است . من خودم در تمامی پروژه هایی که انجام داده ام و میدهم برای بارگذاری در تمامی راه پله ها اعم از دو طرفه ، سه طرفه و چهار طرفه از روش ترسیمی استفاده میکنم .شکل زیر را در نظر بگیرید . خطهای قرمز که میشن تیر اصلی و خطهای آبی باید برای روش ترسیمی مدل شوند .

[تصویر:  xofhkymsycroxwlwrh32.jpg]

در ضمن بهتره که یه ستون خودتون اضافه کنید تا تیر محور 3 بین دهانه Bتا D خیلی غیر اجرایی نشه

1391/12/20 , 12:39 ب.ظ
ارسال: #5
خیلی ممنون از راهنماییتون باید عرض کنم در مورد اضافه کردن ستون امکا پذیر نیست
در ضمن بطور کامل متوجه منظورتون نشدم در صورت امکان فایل ایتبس که پیوست کردم بررسی کنید و راه پله رو مدل کنید
ممنون میشم
http://www.4shared.com/rar/3igZz0st/etabs.html?
1391/12/20 , 01:39 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/12/20 01:39 ب.ظ، توسط admin.)
ارسال: #6
بفرمایید

البته دیگه باید خودتون بارگذاریشو انجام بدید . اگه در بارگذاری وزن بتن را لحاظ کردید باید یه Deck جداگانه برای راه پله با ضخامت خیلی کوچک تعریف کنید تا برنامه دوباره وزن بتن را لحاظ نکند . همچنین تمامی اتصالات تیرهای مدل شده در راه پله می بایست مفصلی باشند که این کار را هم برایتان انجام داده ام .

فایل‌(های) پیوست شده
etabs.rar
نوع فایل .rar
دفعات دانلود 129
اندازه 84.43 KB

1391/12/20 , 02:28 ب.ظ
ارسال: #7
برای راهنمایی بیشتر میتوانید از فایل ضمیمه کمک بگیرید

Pele Loading_2.rar
نوع فایل .rar
دفعات دانلود 171
اندازه 122.19 KB

برای تشکر فقط از دکمه [تصویر:  postbit_thx.gif] استفاده کنید.
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
1391/12/20 , 02:30 ب.ظ
ارسال: #8
خیلی ممنون از لطفتون فقط یه سوال دیگه اگه سقف رو در محل راه پله مدل کنم توی پیدا کردن مرکز سختی نرم افزار به مشکل بر نمیخوره و نظام مهندسی این حالت رو قبول داره ؟
1391/12/20 , 02:38 ب.ظ
ارسال: #9
اگر در باگذاری که به صورت دستی انجام میدهید تمام نیرو ها را به درستی محاسبه کنید احتیاجی به مدل کردن سقف نیست در اسکلت بتنی به صورت بار واحد طول به تیر های نیم طبقه و در فلزی به صورت متمرکز به ستون های اطراف باکس پله اعمال کنید===== روتین کار به این صورت است که معمولا باکس پله را در ایتبز به صورت حفره (بدون سقف ) نشان میدهند=====

برای تشکر فقط از دکمه [تصویر:  postbit_thx.gif] استفاده کنید.
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
1391/12/20 , 02:39 ب.ظ
ارسال: #10
(1391/12/20 02:30 ب.ظ)mr_next نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از لطفتون فقط یه سوال دیگه اگه سقف رو در محل راه پله مدل کنم توی پیدا کردن مرکز سختی نرم افزار به مشکل بر نمیخوره و نظام مهندسی این حالت رو قبول داره ؟
اتفاقا این حالت برای محاسبه مرکز جرم خیلی دقیتر از حالتی است که شما بار راهپله را به صورت نقطه ای وارد میکنید . از لحاظ نظام مهندسی هم هیچ مشکلی ندارد . نهایتا خودتون یه توضیح در مورد معادل کردن راه پله به این شکل برای همیشه بهشون میدید .

ارسال موضوع ارسال پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان