امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره درباره رشته اجرایی عمران
سلام

عید نوروز 96 بر شما مهندسان و دانشجویان عزیز مبارک انشالله سالی خوبی داشته باشید.

میخواستم یه مشورت باهاتون کنم

من از هنرستان وارد رشته عمران شدم و حدود  دو ماه پیش کاردانی گرفتم 
کم و بیش همه میدونیم رشته های ناپیوسته عمران عمران و تکنولوژی رو حذف کردند و الان فقط رشته اجرایی عمران باقی مونده که محدودیت هایی در نظام مهندسی داره و محاسبات نمیدن:)
با این حال من دو ماه پیش دفترچه خدمت سربازی پست کردم و اعزام 19 اردیبهشت هستم
میخواستم برم سربازی و بیام و کارشناسی پیوسته بگیرم که متوجه شدم برای پذیرش دانشگاه ازاد هم باید کنکور بدم!!! و حساب و کتاب کردم دیدم من تقریبا 19 مهر سال 97 خدمت تموم میکنم و اگه بخوام کنکور بدم باید یکسال دیگه هم صبر کنم!

برای همین موندم چی کار کنم

ممنون میشم نظرتون رو بگید خصوصا مهندسای این رشته و ناظرای عزیز
پاسخ
سلام و تبریک سال نو

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQ4DUwlleBg5suG0y0ST9z...kr7Jm7NZ_E]

امیدوارم سال خوبی رو پشت سر بگذارید

از کجا موندی پسر جان ؟؟؟
 شما به هر حال باید این 24 ماه خدمت رو بگذرانید حالا چه یکی دو ماه کمتر چه بیشتر خب حالا شما چندین شانس باید داشته باشید یکی اینکه خدمت خود را در شهر خود بگذرانید و یکی اینکه اگر در شهر دیگر خدمت شما بیوفتد خیلی خیلی وقت و حوصله داشته باشید که در حین خدمت مطالعه کنید برای کنکور خودتون رو آماده کنید.

خب راه حل اول این هست که بروید و هر جوری شده خدمت خود را در سپاه بیندازید تا بتوانید به گونه ای در شهر خود خدمت کنید که این کار مستلزم این هست که شما باید به دفتر **** بروید و از انها بخواهید تا شما را راهنمایی نمایند و یا اینکه یک نفر که در سپاه هست کاری برای شما کند خلاصه باید پیگیر شوید چون که شما اگر دفترچه پست کنید اینکه خدمت شما کجا بیوفتد دست شما نیست ولی اگر اقداماتی انجام دهید احتمالش هست در شهر خود خدمت خود را بیاندازید که اینگونه می توانید به راحتی در زمان اداری که از ساعت 6 الی 14 هست خدمت خود را انجام دهید ئ الباقی زمان را به مطالعه بپردازید که بعد از پایان خدمت بتوانید در زمان مقرر که سازمان سنجش اعلام کرده امتحان کنکور بدهید یعنی شش ماه قبل از اینکه خدمت شما تمام شود کنکور ثبت نام کنید بعد حین خدمت کنکور دهید و تا تابستان منتظر نتیجه کنکور باشید سپس در صورت قبولی در تاریخ 19 /7/97 که خدمت شما به پایان میرسد بتوانید برای دانشگاهی که قبول می شوید بروید و ثبت نام کنید که برای این همه کار همزمان باید خیلی خیلی توان و حوصله و وقت بگذارید تا به نتیجه برسید

راه حل دوم هم که دیگر خیلی توان و حوصله می خواهد چون واقعا خدمت در شهر دیگه و مطالعه حین خدمت ان هم در شهر دیگر بسیار دشوار هست تازه کنکور هم بخواهی بدهی که دیگر نور علی نور است امیدوارم که مفید بوده باشد توضیحات باز هم کمک خواستی به آدرس وبم خبر بده و یا اینکه در پی وی من پیام خصوصی بدهید موفق باشید/100%
تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره شغلی farshad0022 4 1,098 1395/1/9 ، 06:54 عصر
آخرین ارسال: hhn1370
  مشاوره و راهنمایی mojdeh 0 270 1394/10/25 ، 11:21 عصر
آخرین ارسال: mojdeh
  زبان برنامه نویسی برای مهندسی عمران علی بهنیا 3 3,072 1394/6/31 ، 04:21 عصر
آخرین ارسال: tahaatjensen
  دانلود 60 تا کارنامه قبولی ارشد عمران 94 tafakornew 13 3,649 1394/6/21 ، 05:07 عصر
آخرین ارسال: tafakornew
  وظایف کارشناس عمران در شهرداری ها engineer2014 1 623 1394/6/17 ، 04:16 عصر
آخرین ارسال: engineer2014
  چک کردن فایل سیف از نظر مهندسی و اجرایی shamsabadi 1 818 1393/5/31 ، 05:13 عصر
آخرین ارسال: shamsabadi
  چک کردن سازه از نظ اجرایی و فنی و اقتصادی.فوری shamsabadi 5 1,410 1393/5/28 ، 03:28 عصر
آخرین ارسال: shamsabadi
  مشورت در مورد ادامه تحصیل با دیپلم فنی و حرفه ای عمران viper103 1 1,023 1393/1/30 ، 10:03 صبح
آخرین ارسال: fateme_mpg_t
  راهنمایی درباره ازمون نظام مهندسی ailll 20 9,201 1393/1/26 ، 01:32 عصر
آخرین ارسال: arianonline
  مهندسی عمران اجرایی mobineftekhari 11 4,801 1392/6/20 ، 08:58 عصر
آخرین ارسال: mehdipanahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان