امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره شغلی
سلام خدمت دوستان عزیز

از دوستان عزیز خواهشمندم که نظراتشونو در باره ایین موضوع مطرح میشود قرار دهند.

بنظرشما مهندسین عزیز یک مهندس عمران در رشته خودش واردبازار کار بشه و کارکنه باحقوق پایین بهتره یا اینکه وارد bussines بشه بادر امد چندبرابر مهندس عمران( ولی در یک فضای تقریبا کارگری و بی فرهنگی(بازار اهن)) ؟؟؟؟؟؟؟

وقتی یک راننده نیسان یاوانت درماه حداقل 2 تومن در امد داره حرص ادم در میاد که مهندس عمران باید بره زیر بلیط یکی کارکنه که تازه ماهی 800 نهایتا بگیره و مثل راننده تایم کاری خودش دست خودش نیست که هروقت میخواد دست از کار برمیداره

پاسخ
با سلام و احترام خدمت شما
دوست عزیز نظر من با بقیه فرق میکنه
چون چند سری این بحث مطرح شد
همه میگن هر کاری شد شد
ولی من میگم اگه قرار بود هر کاری انجام بدیم پس این چند سال درس خوندن بیفایده بود
اما از نظر فرهنگ و یا ... که میگی
د.ست من هر کاری که بعث درآمد بشه و از راه حلال باشه ارزش زیادی داره
اینکه بگی فلانی چون این کار رو انجام میده آدم نیست و یه بیفرهنگه یا یک ... خیلی اشتباه است.
اما از نظر من ببین به کدوم بیشتر نیاز داری
اگه با پول کم کارت راه میافته و سختی کمتری میکشی یه راه رو انتخاب کن
و اکه پول زیاد لازم داری و سختی کار برات مهم نیست یه راه دیگه.
تصمیم آخر با خودت.
پاسخ
با سلام
اول اینکه میتونید خودتون کارآفرین باشید و برای خودتون کار کنید یا به عبارتی دیگران برای شما کار کنند درست مثل خود من که از دو سال پیش شروع کردم.
دوم اینکه برای موفقیت در زمینه مالی هیچکس در یک زمینه فعالیت نمیکنه شما باید برای خودتون سبد درآمدی تشکیل بدید تا در زمان رکود در یکی از مشاغل ،مشاغل دیگر جبران کننده باشند و اصلا لازم نیست در مشاغل دیگر خودتان بصورت مستقیم وارد کار شوید به عنوان مثال بازار سرمایه،مصالح ساختمانی،طلا و ارز،پوشاک،عطر،کافی شاپ،فست فود،رستوران و...
پاسخ
البته دیگه اینقدر تو فضای مجازی و این سایت اومدیم که متوجه بشیم که برخی افراد با داشتن هدف دیگه ای ، نسبت به نوشتن مطالبی اقدام میکنند و دست آخر ، با دادن امیدهای واهی و نشان دادن در سبز و بعد از چند پست ، با دادن آدرس یک وبلاگ یا سایت ، سعی در کسب درامد برای خودشون دارن ، آشنا شده ایم .
نمونه اش هم همین تبلیغ تنها با پرداخت پول یک پیتزا صاحب ماهی 5 میلیون تومن درامد با روزی دو ساعت کار در روز شوید ! که در سرتاسر اینترنت پخش هست و هر پاپ آپی که باز میشه ، این تبلیغ به چشم میخوره !
به من نظر من هر کاری باید با حساب و کتاب پایه ریزی بشه و راجع بهش فکر بشه و راجع به ضرر و زیان های احتمالی و سود احتمالی بررسی بشه و همینطوری هپلی هپو نمیشه کاری کرد .
پاسخ
میدونید دوستان مشکل کجاس؟!!!!!

مشکل اینه که اینجا ایرانه و ....مابقیشو خودتون میدونید

بهترین کار اینه که کنار کاری که میخوای از طریق درس بهش برسی یه کار آزاد هم داشته باشی (چون متاسفانه فعلا از طریق درس پولی بدست نمیاد)
صحبت از گرمای هوا بود که به ماه رمضان رسید...
امسال روزه می گیری؟
اگر خدا بخواهد ...
من هم می گیرم، ولی کدام پزشک این همه سختی را برای بدن تایید می کند؟
همان که وقتی همه پزشکان جوابت کردند ، برایت معجزه می کند!
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره درباره رشته اجرایی عمران میلاد شلالوند 1 123 1395/12/30 ، 07:58 عصر
آخرین ارسال: omid_rch
  سالی که گذشت از لحاظ شغلی براتون چگونه بود و پیش بینی برای سال جدید چیست ؟ mehrazsarafraz14 3 465 1395/1/7 ، 01:32 عصر
آخرین ارسال: farzad4m
  مشاوره و راهنمایی mojdeh 0 327 1394/10/25 ، 11:21 عصر
آخرین ارسال: mojdeh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان