امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكل در برقراري ارتباط با Map source

سلام دوستان
من تازگي از يه GPS garmin montana 650 استفاده ميكنم
وقتي توي Map source گزينه Recive Dtat رو انتخاب ميكنم Way point و Route هاي درون GPS رو نميخونه و پيغام ميده كه اين GPS فاقد Way point و Route هستش
به نظر شما مشكل از چيه؟
راستي اينم بگم كه من عمراني نيستم و فقط واسه انجام يه كار موردي از اين دستگاه استفاده ميكنم و اطلاعات خاصي در اين زمينه ندارم ، فقط در همين حد كه دو تا Route ايجاد كردم و ميخوام توي Map source اونا رو ببينم و پرينت كنم.
پاسخ
(1392/5/4 ، 10:03 عصر)omidreza نوشته است:
سلام دوستان
من تازگي از يه GPS garmin montana 650 استفاده ميكنم
وقتي توي Map source گزينه Recive Dtat رو انتخاب ميكنم Way point و Route هاي درون GPS رو نميخونه و پيغام ميده كه اين GPS فاقد Way point و Route هستش
به نظر شما مشكل از چيه؟
راستي اينم بگم كه من عمراني نيستم و فقط واسه انجام يه كار موردي از اين دستگاه استفاده ميكنم و اطلاعات خاصي در اين زمينه ندارم ، فقط در همين حد كه دو تا Route ايجاد كردم و ميخوام توي Map source اونا رو ببينم و پرينت كنم.

سلام
دوست من امیدوارم این آموزش کارتو راه بندازه.

[attachment=5946]

موفق و موید باشید

http://s5.picofile.com/file/8116710176/M...e.rar.html
پاسخ
سلام
ممنون از راهنماييتون، ولي من اين فايل آموزش رو قبلاً مطالعه كردم ، اما همونطور كه عرض كردم با اينكه route و Way point توي GPS هست وقتي receive data را در نرم افزار Map source كليك ميكنم اول دستگاه رو شناسايي مي كنه و Garmin montana 650 رو نشون ميده ولي بعدش ميگه كه اطلاعاتي درون دستگاه براي دريافت كردن نيست ! و جالب اينجاست بعد از اينكه Gps رو از كامپيوتر جدا ميكنم همه route و way point ها پاك شدن و توي دستگاه هم نيستن .
پاسخ
(1392/5/5 ، 06:16 عصر)omidreza نوشته است: سلام
ممنون از راهنماييتون، ولي من اين فايل آموزش رو قبلاً مطالعه كردم ، اما همونطور كه عرض كردم با اينكه route و Way point توي GPS هست وقتي receive data را در نرم افزار Map source كليك ميكنم اول دستگاه رو شناسايي مي كنه و Garmin montana 650 رو نشون ميده ولي بعدش ميگه كه اطلاعاتي درون دستگاه براي دريافت كردن نيست ! و جالب اينجاست بعد از اينكه Gps رو از كامپيوتر جدا ميكنم همه route و way point ها پاك شدن و توي دستگاه هم نيستن .

شما مموری دستگاه رو جدا کنید و فایل ایجاد شده رو مستقیماً ازش کپی کنید چون برای روت ایجاد شده فایل kml در داخل حافظه ایجاد شده
بعد فرمت kml رو به فرمت قابل خواندن توسط اتوکد تبدیل کنید(نرم افزارهای رایگان زیادی برای اینکار توی اینترنت هست)
البته این فایل رو مستقیما میتونید وارد map source هم بکنید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان