امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل بازنشدن یک فایل خاص در اتوکد
ازتون ممنونم..فایل رو دانلود کردم و باز کردم با وجود اینکه تو preview نقشه ها دیده میشه ولی وقتی که باز میشه هیچ نقشه ای نیست ولی حداقل اتوکد دیگه گیر نمیکنه انگار که یک فایل خالیه . .....
پاسخ
درود
لطفا فایل پیوست را امتحان کنید

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   file.rar (اندازه: 1.39 MB / تعداد دفعات دریافت: 8)
پاسخ
سلام اقای کدخدا..ممنون از فایل ارسالی..ولی مشکل همچنان ادامه داره و این فایل هم باز نمیشه ..من واقعا موندم چی کار باید بکنم..میشه حدس زد مشکل از کجاست برگردوندن اتوکد به تنظیمات دیفالت تاثیری داره ؟چرا همه فایل ها باز میشه به جز این یکی؟؟؟
پاسخ
(1395/10/7 ، 12:46 عصر)setareh26 نوشته است: دوباره سلام.. کسی نمیتونه کمک کنه ؟این فایل تو کامپیوترهای دیگه بدون مشکل باز میشه.. اتوکد من هم با هیچ فایلی مشکل نداره به جز این .. خسته شدم دیگه ..از بس فایل رو باز کردم و اتوکد گیر کرد..
درود مجدد
خسته نباشید خانم مهندس
لطفا فایل ذیل را بررسی و در صورت وجود مشکل اعلام بفرمایید تا از روشهای دیگری برای حل مشکل اقدام گردد.
با تشکر

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   setareh26.rar (اندازه: 5.79 MB / تعداد دفعات دریافت: 11)
پاسخ
(1395/10/8 ، 03:17 عصر)Cadkhoda نوشته است:
(1395/10/7 ، 12:46 عصر)setareh26 نوشته است: دوباره سلام.. کسی نمیتونه کمک کنه ؟این فایل تو کامپیوترهای دیگه بدون مشکل باز میشه.. اتوکد من هم با هیچ فایلی مشکل نداره به جز این .. خسته شدم دیگه ..از بس فایل رو باز کردم و اتوکد گیر کرد..
درود مجدد
خسته نباشید خانم مهندس
لطفا فایل ذیل را بررسی و در صورت وجود مشکل اعلام بفرمایید تا از روشهای دیگری برای حل مشکل اقدام گردد.
با تشکر
آقای کدخدا خیلی خیلی ممنون .. خیلی زحمت کشیدین و مثل همیشه منو شرمنده کردین ولی متاسفانه هیچکدوم از فایل های اتوکد مجددا باز نشد . از پی دی اف ها هم خیلی ممنون

پاسخ
خواهش می کنم خانم مهندس
خیلی عجیبه !
این فایل به راحتی در سیستم من باز میشه بدون هیچگونه مشکلی
-------------------------------
ارور یا خطایی نمیده ؟
توی خط فرمان چی می نویسه ؟
پاسخ
من هم برای چند نفر فرستادم.همه گفتن راحت باز میشه !!اتوکد باز میشه ولی مثل یه فایل خالی و فورا اتوکد گیر میکنه و not responding
وبعد باید با تسک منیجیر برنامه رو ببندم. .....منم دو روزه هرکاری کردم درست نشده..اخر میخواستم به یه نفر بگم فایل ها رو جدا کنه که شما زحمتش رو کشیدین ..ولی باز هم همون طوره....فکر کنم باید ببرم تو گینس ثبتش کنم !!!!
پاسخ
پلان موقعیت و شیب بندی - شیت اول - رو به بلوک تبدیل کردم
فایل را دانلود و در جایی مثلا دسکتاپ قرار دهید.
اتوکد را اجرا کنید تا صفحه خالی از ترسیم در اختیار داشته باشید. (این فایل را باز نکنید)
فرمان DC را اجرا کرده و در پالت باز شده در نمودار درختی سمت چپ دسکتاپ که اولین گزینه است را کلیک کنید و در قسمت چپ روی فایل دبل کلک کنید تا آیکن های بلوک و لایه ها و اندازه گذاری و ... نشان داده شود.
روی آیکن Blocks دبل کلیک کنید تا تمامی بلوک های فایل نمایش داده شوند.
حال بر روی بلوک با نام setareh26 دبل کلیک کنید و در صفحه بلوک را درج کنید و با دستور اکسپلود آن را منفک کنید.
این روش را امتحان کنید و در صورت عدم رسیدن به نتیجه دنبال راهی برای ثبت در گینس باشد !!

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   block-a.rar (اندازه: 83.85 KB / تعداد دفعات دریافت: 8)
پاسخ
ببخشید با عجله تایپ کردم
این متن اصلاح می شود "در نمودار درختی سمت چپ دسکتاپ که اولین گزینه است را کلیک کنید و در قسمت چپ روی فایل دبل کلک کنید"
به :
در نمودار درختی سمت چپ، دسکتاپ که اولین گزینه است را کلیک کنید و در کادر قسمت راست روی فایل دبل کلیک کنید!
پاسخ
بازم ممنون..تا مرحله اخرش میرم ..وقتی روی setareh26کلیک میکنم باید وارد اتوکد بشه ؟؟ولی همون جا دوباره گیر میکنه ....اقای کدخدا از زحمت هایی که کشیدین بی نهایت ممنون...
دیگه نباید به دنبال باز کردن فایل باشم...باید همون برم دنبال ثبتش !!!!
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل با فایل اتوکد (نمایش ابعاد و تغییر واحد) anbaryar 1 956 1400/3/4 ، 11:19 صبح
آخرین ارسال: anbaryar
  مشکل حذف دستور align ( کمک) saeedhk 2 1,581 1399/8/3 ، 01:53 عصر
آخرین ارسال: saeedhk
  مشکل در نصب اتوکد 2013 و 2012 m72 6 10,517 1399/7/22 ، 05:20 عصر
آخرین ارسال: kian62
  اندازه گذاری پیش فرض در اتوکد samisoft 4 1,661 1399/7/16 ، 09:02 عصر
آخرین ارسال: Mohammadfarshadian
  اجرا نشدن دستور stretch در اتوکد bahar_g 1 719 1399/6/20 ، 02:38 صبح
آخرین ارسال: Mohammadfarshadian
  پیام اتودسک بعد از باز شدن اتوکد mary.arch65 0 278 1399/6/16 ، 10:52 صبح
آخرین ارسال: mary.arch65
  لایه ها در اتوکد..لطفا راهنمایی کنید setareh26 7 16,742 1399/3/13 ، 03:58 عصر