امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در باز کردن سکشن
سلام دوستان

بنده میخوام مقاطع آماده فولاد رو که از نت چندین تا هم دانلود کردم رو توی ایتبسم باز کنم ولی هی ارور میده. علت ارور چیه؟
ورژن ایتبسم 9.7.4 هست لطفا کمک کنید.

عکس ارور رو هم در زیر گذاشتم خدمتتون.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

هیچی
پاسخ
Sad 
این بار دومه دارم سوال رو میپرسم و متاسفانه هیچ کس جواب نمیده.
هیچی
پاسخ
هل من ناصره ینصرنی؟؟؟؟؟

یعنی تو این انجمن به این بزرگی کسی تا حالا این اتفاق براش نیوفتاده؟ نمیدونه این چیه؟
هیچی
پاسخ
(1395/5/1 ، 05:21 عصر)ehsan021 نوشته است: سلام دوستان

بنده میخوام مقاطع آماده فولاد رو که از نت چندین تا هم دانلود کردم رو توی ایتبسم باز کنم ولی هی ارور میده. علت ارور چیه؟

سلام
فايل حاوي مقاطع با فرمت Pro از مسيري كه تو شكل نمايش داده پيدا نشده است. يا فايل Pro را دقيقا در مسيري كه گفته قراردهيد يا اينكه مجددا مقاطعتون رو تعريف كنيد. پيشنهاد بنده ساخت مجدد مقاطع است.البته اگر از مقاطع نرمال استفاده كرده باشيد مي توانيد از فايل مقاطع اروپايي كه در مسير نصب برنامه ايتبس موجود مي باشد استفاده كنيد.
موفق باشيد.
حضرت محمد (صلي الله عليه و آله) : بدانید کسی که نمی داند نباید از آموختن شرم کند که قیمت هرکس بقدر معلومات اوست.
امام علی (ع) : برای هر چیزی زکاتی است و زکات علم نشر آن می باشد.
پاسخ
(1395/5/3 ، 12:54 عصر)mehdipanahi نوشته است:
(1395/5/1 ، 05:21 عصر)ehsan021 نوشته است: سلام دوستان

سلام
فايل حاوي مقاطع با فرمت Pro از مسيري كه تو شكل نمايش داده پيدا نشده است. يا فايل Pro را دقيقا در مسيري كه گفته قراردهيد يا اينكه مجددا مقاطعتون رو تعريف كنيد. پيشنهاد بنده ساخت مجدد مقاطع است.البته اگر از مقاطع نرمال استفاده كرده باشيد مي توانيد از فايل مقاطع اروپايي كه در مسير نصب برنامه ايتبس موجود مي باشد استفاده كنيد.
موفق باشيد.
خیلی ممنون از پاسخگوییتون جناب مهندس. یک بار تست میکنم اگر مشکلی داشت باز هم مزاحم میشم.

هیچی
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  روند اسکیل کردن رکورد های زلزله طبق آیین نامه ی 2800 چطوریه؟ hamed-re 0 375 1395/10/21 ، 01:14 عصر
آخرین ارسال: hamed-re
  مشکل در باز کردن پروژه perform 3d sezar221m 0 385 1395/3/27 ، 04:25 عصر
آخرین ارسال: sezar221m
  آموزش مدل کردن و تحلیل و طراحی مخازن هوایی بتنی در نرم افزار آباکوس reza4117 0 557 1395/3/14 ، 06:31 عصر
آخرین ارسال: reza4117

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان