مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
کتاب طراحی سازه های فولادی آقای میرقادری و ازهری
شروع کننده:engineer2014 آخرین ارسال توسط:barazandeh123 پاسخ ها:2 طراحی سازه های فولادی مشاهده:7112 زمان:1395/09/19
دانلود آموزشه نحوه اعمال بار برف در قابهای شیبدار ( سوله ها ) در ETABS 2015
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 آموزش های مکمل Etabs مشاهده:12 زمان:1395/09/19
دانلود کتاب جدول اشتال اصلی آلمانی ویرایش بیست و چهارم (Stahlbau Profile 24th editio
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 کتاب های لاتین مشاهده:12 زمان:1395/09/19
دانلود مجموعه مثالهای حل شده بار کمانشی ستونها ( Pcr ) در SAP + آموزش نرم افزار SAP
شروع کننده:admin آخرین ارسال توسط:rasul69 پاسخ ها:8 آموزش نرم افزار Csi Sap2000 مشاهده:3443 زمان:1395/09/19
دانلود نسخه فارسی و قابل جستجوی استاندارد 2800 ویرایش چهارم
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 نشریه و آیین نامه های نظام مهندسی مشاهده:17 زمان:1395/09/19
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:HAMID GOLPA پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:114 زمان:1395/09/19
جزوات عصرانه سازه ای
شروع کننده:shadmand آخرین ارسال توسط:shadmand پاسخ ها:0 آموزش طراحی سازه با Etabs مشاهده:22 زمان:1395/09/19
اسمبلی برای بزرگراه
شروع کننده:kaveh1899 آخرین ارسال توسط:kaveh1899 پاسخ ها:0 درخواست ها مشاهده:27 زمان:1395/09/19
مشکل کرک کردن etabs 9.7.4
شروع کننده:uveper آخرین ارسال توسط:civil_samane پاسخ ها:338 دانلود نرم افزار Etabs مشاهده:99088 زمان:1395/09/19
آموزش آنالیز بها به شیوه ای کاربردی.
شروع کننده:taksa2012 آخرین ارسال توسط:MEHRIDADI پاسخ ها:140 آموزش آنالیزبها و پیشنهاد قیمت مشاهده:91464 زمان:1395/09/19

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امیتازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در جدول احجام پروژه راه
1392/10/05 , 06:44 ب.ظ
ارسال: #1
مشکل در جدول احجام پروژه راه
با سلام خدمت دوستان عزیز.
یه پروژه راه رو با معرفی کردن contour ها آغاز کردم و به دو مشکل برخوردم :
1 - خطوط کانتور پیوسته هستند و من اونها رو معرفی کردم ولی ارور بریک لاین دارم و پیام مبنی بر اینکه تعدادی از بریک لاینها اضافه نشدن دارم.
2- مشکل بعدی در جدول احجام هست که حجمی نمیدهد و نتایج جدول صفر هستند
البته فکر میکنم مشکل از سطح دومی که ایجاد کردم هست چون دفعات قبل با ایمپورت کردن نقاط سطح اول رو ایجاد میکردم و بعد از ساختن کریدور وسطح نهایی از toolspace روی سطح نهایی کلیک راست و add point میکردم تا سطح اول و آخر با هم اورلب شوند اما در این پروژه سطح نهایی رو نمیتونم با استفاده از دستور add contour اورلب کنم .
لطفا راهنمایی کنید وقتی پروژه با معرفی کردن کانتورها آغاز میشود چطور سطح نهایی رو اورلب کنم.نرم افزاری که کار میکنم civil 3d 2013 هست .
ممنون از کمکتون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1392/10/05 , 09:32 ب.ظ
ارسال: #2
RE: مشکل در جدول احجام پروژه راه
(1392/10/05 06:44 ب.ظ)hamid.barati نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان عزیز.
یه پروژه راه رو با معرفی کردن contour ها آغاز کردم و به دو مشکل برخوردم :
1 - خطوط کانتور پیوسته هستند و من اونها رو معرفی کردم ولی ارور بریک لاین دارم و پیام مبنی بر اینکه تعدادی از بریک لاینها اضافه نشدن دارم.
2- مشکل بعدی در جدول احجام هست که حجمی نمیدهد و نتایج جدول صفر هستند
البته فکر میکنم مشکل از سطح دومی که ایجاد کردم هست چون دفعات قبل با ایمپورت کردن نقاط سطح اول رو ایجاد میکردم و بعد از ساختن کریدور وسطح نهایی از toolspace روی سطح نهایی کلیک راست و add point میکردم تا سطح اول و آخر با هم اورلب شوند اما در این پروژه سطح نهایی رو نمیتونم با استفاده از دستور add contour اورلب کنم .
لطفا راهنمایی کنید وقتی پروژه با معرفی کردن کانتورها آغاز میشود چطور سطح نهایی رو اورلب کنم.نرم افزاری که کار میکنم civil 3d 2013 هست .
ممنون از کمکتون

سلام

پاسخ 1) بی زحمت فایل رو پیوست نمایید

2) آیا وقتی که از منوی Sections گزینه Create sample line رو میزنید Style مربوط به Corridor را به Finished Ground تغییر میدید؟؟؟ (برای نمایش احجام لازمه خط کوریدور را بعنوان خط پروژه معرفی کنید)

انجام پروژه راهسازی بصورت دستی و نرم افزاری

- مطابق با آخرین آیین نامه ها و نشریات
- توسط جدیدترین نرم افزارهای رشته نقشه برداری از جمله AutoCAD , Land , Civil3D و سایر نرم افزارهای کاربردی دیگر

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1392/10/09 , 09:05 ب.ظ
ارسال: #3
سلام ممنون از پاسختون
سطح رو با معرفی بریک لاین ساختم
و روی پروفیل طولی مسیر ، خط پروژه رو رسم کردم و همین خطو در کریدور معرفی کردم این کار درست است ؟
دستور معرفی کریدور بعنوان خط پروژه رو چطور در سیویل 2013 اجرا کنم ؟میشه لطف کنید همون مرحلرو با عکس توضیح بدید ؟
البته موفق به گذاشتن فیلم نشدم . شرمنده
ممنون
1392/10/09 , 09:12 ب.ظ
ارسال: #4
البته من اصلا استایلی که گفتید رو ندارم
فقط استایل استانداردو از اول پروژه داشتم و همونو معرفی کردم
1392/10/10 , 02:19 ب.ظ
ارسال: #5
(1392/10/09 09:05 ب.ظ)hamid.barati نوشته شده توسط:  سلام ممنون از پاسختون
سطح رو با معرفی بریک لاین ساختم
و روی پروفیل طولی مسیر ، خط پروژه رو رسم کردم و همین خطو در کریدور معرفی کردم این کار درست است ؟
دستور معرفی کریدور بعنوان خط پروژه رو چطور در سیویل 2013 اجرا کنم ؟میشه لطف کنید همون مرحلرو با عکس توضیح بدید ؟
البته موفق به گذاشتن فیلم نشدم . شرمنده
ممنون

سلام

مراحل رو یبار با هم دیگه جلو میریم

1) بعد از اینکه الاینمنت رو تعریف کردید و پروفیل طولی رو کشیدید و همینطور خط پروژه را روی پروفیل طولی زدید میرسیم به ساختن یک اسمبلی ، بعد از خواستن اسمبلی باید Create Corridor را بزنیم تا پنجره زیر ظاهر شود.

[تصویر:  ibewzmhfd3jcnw00gl5.jpg]

در پنجره فوق آخرین الاینمت ایجاد شده را معرفی میکنیم برای پروفیل حتما باید خط پروژه را انتخاب کنید و همینطور اسمبلی که ایجاد کردید را انتخاب کرده و تارگت سورفیس را هم سورفیس جاری را انتخاب میکنیم و پنجره را اوکی میکنیم.

2) پنجره زیر ظاهر میشود که حالتهای پیش فرض اون را قبول کرده و اوکی میکنیم.

[تصویر:  nhmvdstbrow0x595ctgm.jpg]

3) فرمان ساخت کوریدور را تایید میکنیم.

[تصویر:  dgu789zk9gknwhd8ygip.jpg]

4) حال روی کوریدور ساخته شده در توپوگرافی کلیک میکنیم و قسمت مشخص شده در عکس را انتخاب میکنیم.

[تصویر:  scmr1lo4p6hnrphxyu3.jpg]

5) در پنجره باز شده درسربرگ سورفیس بترتیب روی قسمت مشخص شده (2) کلیک میکنیم بعد به ترتیب از قسمت (3) یکبار تاپ و بار دیگر دیتوم را انتخاب میکنیم و آخر سر پنجره را اوکی میکنیم.

[تصویر:  gsjusmgqvbqk2fx2xhw.jpg]

6) حال طبق عکس به منوی سورفیس رفته و گزینه (Volumes Dashboard) را انتخاب میکنیم.

[تصویر:  s6zqzh63s7pxe84irgfm.jpg]

7) در پنجره ظاهر شده بترتیب شماره ها پیش میریم. در پنجره (create surface) توجه داشته باشید که برای (Base Surface) گزینه سورفیس را انتخاب و برای (Comparison Surface) کوریدور را انتخاب کنید.

[تصویر:  hj5mg70oum928je8h9i.jpg]

8) بعد از انجام مراحل فوق نوبت به نمونه برداری و مقطع بندی مسیر میرسد. از منوی (Sections) گزینه (Create sample line) را انتخاب میکنیم راست کلیک کرده و الاینمت را انتخاب میکنیم تا پنجره زیر ظاهر شود.

[تصویر:  wlahs0pcjk342j3kxlgt.jpg]

در پنجره فوق استایل کوریدور نهایی را (Finished Ground) انتخاب کرده و اوکی میکنیم.

9) حال طبق عکس زیر بترتیب شماره ها روی (By range of stations) کلیک میکنیم تا پنجره (Create sample line - By ...) باز شود مقادیر رسم مقاطع عرضی را برای تانژانت ها و قوسها و قوسهای اتصال وارد میکنیم و اوکی را میزنیم.

[تصویر:  u4wyaxno919x873jnpox.jpg]

10) نتیجه کار بدین صورت خواهد شد

[تصویر:  isa2ijbyg054mfysmk9.jpg]

11) در ادامه برای ترسیم جداول احجام بترتیب شماره ها از منوی (Sections) گزینه (Compute Materials) را انتخاب میکنیم پنجره (select a sample line ...) ظاهر میشود در این پنجره الاینمت و نمونه برداری را انتخاب و اوکی میکنیم.

[تصویر:  ylkicim917jbtd7gobu.jpg]

12) بعد از طی مراحل فوق پنجره (compute mater ...) ظاهر میشود بترتیب شماره ها برای (EG) سورفیس را انتخاب کرده و برای (DATUM) کوریدور را انتخاب میکنیم و پنجره را اوکی میکنیم.

[تصویر:  0kkc2weqowyzcci4djay.jpg]

13) برای نمایش جداول از منوی (Sections) گزینه (Add tables) را زده و (Total Volume) را انتخاب میکنیم پنجره (Create Total ...) ظاهر شده که طبق عکس الاینمنت و نمونه برداری را مشخص کرده و اوکی را میزنیم.

[تصویر:  milad6k9qoedm1w6gw.jpg]

14) حال نرم افزار محلی را برای رسم جداول از ما میخواهد که در محلی خالی کلیک میکنیم تا جداول ترسیم شوند.

[تصویر:  i15yiy6rocdds7qgml7.jpg]

موفق و موید باشید.

انجام پروژه راهسازی بصورت دستی و نرم افزاری

- مطابق با آخرین آیین نامه ها و نشریات
- توسط جدیدترین نرم افزارهای رشته نقشه برداری از جمله AutoCAD , Land , Civil3D و سایر نرم افزارهای کاربردی دیگر

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط hamid.barati ، mehdipanahi ، gaseng
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای حل مشکل این پیغام در لند 2009 memar-ayande 0 277 1395/03/17 12:02 ق.ظ
آخرین ارسال: memar-ayande
  درخواست کمک در رسم خط پروژه mosa2 0 360 1394/12/05 12:54 ب.ظ
آخرین ارسال: mosa2
  مشکل گرافیکی در civil3d mohsen179 2 493 1394/09/17 11:15 ب.ظ
آخرین ارسال: mohsen179
  مشکل در سیویل 2013 pedram_n 3 472 1394/08/20 11:09 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  درخواست فایل ورد دفترچه محاسبات راه برای پروژه دانشجویی hamidreza lord 2 453 1394/08/07 07:28 ب.ظ
آخرین ارسال: hamidreza lord
Question مشکل در نرم افزار سیویل تری دی nazari-a 0 403 1394/07/30 05:24 ق.ظ
آخرین ارسال: nazari-a
  پروژه راه sajjadsabouri 1 490 1394/07/08 09:46 ب.ظ
آخرین ارسال: sajjadsabouri
  مشکل در وارد کردن نقاط naeimzarif 1 1,038 1394/07/06 03:03 ب.ظ
آخرین ارسال: Reza-MSR
Wink مشکل با لایه های اضافی در توپوگرافی Mergen 1 578 1394/07/06 12:56 ب.ظ
آخرین ارسال: Reza-MSR
  مشکل در civil3d و autocad vhdmzh 2 1,007 1394/07/02 12:14 ق.ظ
آخرین ارسال: ciamak

پرش به انجمن: