امتیاز موضوع:
  • 59 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در زدن امضای مهندسی
سلام خوب هستین برام یک مشکلی وجود امده که شاید برای همه تون کمی عجیب باشه ولی خیلی برام آزار دهندست و از گفتنش کمی واهمه دارم
مشکل از اونجا شروع شد که چند سال پیش تو اینترنت مطلبی در مورد امضا دیدم که نوشته بود امضای هر انسان نشان از شخصیت اونه وهرکی امضاش بصورت دایره ای وبسته باشه نشان از شخصیت بسته ای که داره و من تا اون موقع امضای خاصی نداشتم همین طوری دایره ای امضا میکردم بعد نوشته هرکی امضاش باز باشه نشان از شخصیت ...
منم امدم مثلا امضای دیگه برای خودم بزنم اما دیگه نتونستم.. الکی هر جا یک امضای میزدم تا اینکه به دانشگاه امدم و دیدم لازمه یه امضای خوشگل داشته باشم هی برای خودم امضا میزدم اما دفعه بعدش همون امضا یادم میرفت و یکی دیگه میزدم یکبار رفتم بانک فیش پر کنم سه تا امضا زده بودم که هیچ کدوم با اون یکی , یکی نبود همشون تفاوت های اساسی باهم داشتن حتی اونیکه تو بانک بود فهمید و بهم گفت منم آب شدم رفتم زیر زمین...
یه جورای اعتماد به نفس امضا مو از دست دادم دستمو که میبرم رو امضا فکر می کنم دورو بری هام همه نگام می کنن و الانه که بخندن تندتند امضا می کنم که خیلی بد از در میاد...
شاید مشکلم به نظرتون عجیب و خنده دار باشه اما چی بگم برام شده دردسر...
به نظرتون من چیکار کنم چه راه حلی برام پیشنهاد می کنین که یک امضای که درخور یک مهندس باشه رو بزنم چیکار کنم تو یادم بمونه
و ایا میتونین چند تا نمونه امضا اسون رو برام بزنید بفرستین نگا کنم از روی اونا بزنم جوری باشه که یاد بمونه...
ممنون...
پاسخ
سلام دوست عزیز امیدوارم با این سایت مشکلت حل بشه

http://www.sayebouni.com/emza/nemoone.html
پاسخ
با سلام و احترام
دوست عزیز حق با شماست
هر کس با توجه به امضایی که میزنه به نوعی شخصیت خودش رو نشون میده
ولی اونی که گفتین اشتباه بود
امضاء دایره به معنی منظم بودن هست و آن تایم بودن
و به نظر من شما نمیتونی امضا بزنین چون میخواین ظاهر خوبی داشته باشین و چون میدونین هر امضاء شخصیت رو نشون میده از اون ور باطن شما رضایت نمیده
پس بهتره ظاهر رو کنار بگذارید و به باطن نگاه کنید
اونوقت حتی اگه بخواین هم نمیتونید اشتباه امضاء کنید.
البته این فقط یک نظر بود
اگه دوست نداشتین این کار رو انجام ندین.
موفق باشین.
پاسخ
تقریبا امدم 10تا کاغذ آ4 سیاه کردم اما به نتیجه ای نرسیدم

ازهمه کاربرای سایت یک تقاضا دارم , اگر میتونن اگر براشون امکان داره چند تا امضا نمونه بزنن(خواهشا ساده باشن) عکسش رو تو سایت بزارن تا بلکه بتونم این مشکل عجیبم رو حل کنم
جالبش اینجاست خواهرزادم 10سالشه امضاش بهتر از منه
و هی همش این سوال رو از خودم میپرسم چرا نمیتونم مشکل از کجاست اما بازم به جایی نمیرسم...
پاسخ
درود و سلام خدمت شما و دوستان
مشکل اصلی شما اعتماد به نفس کم و شاید خودد کم بینیه ، که با تمرین و مارست درست میشه
چون وقتی میخای امضا کنین میترسن خراب کنین و یا منتظر واکنش دور و برتون هستین
پس خیلی راحت با این قضیه کنار بیاین
همه که نباید یه امضای خیلی خوشگل و منحصر بفرد داشته باشن
یه امضایی رو که خودتون حس میکنین خیلی راحته و واستون زیباس رو انتخاب کنین و اگه بشه بهتره که اسم کوچیکتون یا فامیلیتون رو تو اون جا بدین
سپاس فراوان
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گروه تلگرامی آگهی استخدامی مهندسی عمران و معماری mirmohsen 4 280 1396/8/28 ، 08:38 عصر
آخرین ارسال: mirmohsen
  دفاتر فنی مهندسی فروزان 1 486 1395/7/1 ، 02:37 عصر
آخرین ارسال: mehrazsarafraz14
  عضویت در سازمان نظام مهندسی top10 4 810 1395/6/7 ، 05:05 عصر
آخرین ارسال: fardinf
  سومین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مهندسی عمران، معماری و مدیریت شهری hsn.monfared 0 516 1395/5/15 ، 01:11 عصر
آخرین ارسال: hsn.monfared
Sad مشکل farshid909 2 535 1395/2/2 ، 09:08 صبح
آخرین ارسال: farshid909
  مقایسه درآمد رشته های مهندسی عمران از دید دانشگاه سنگاپور فرشاد امن خانی 1 871 1394/12/24 ، 03:01 صبح
آخرین ارسال: mehrazsarafraz14
  نوآور ناشر تخصصی کتابهای نظام مهندسی فرشاد امن خانی 0 1,689 1394/10/6 ، 11:09 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  مشکل جا ماندن حرکت نشانگر بر صفحه masoudronaldo1 6 7,447 1394/7/16 ، 03:14 عصر
آخرین ارسال: aminfar1994
  روشها و نکات فنی مهندسی عمران علی خیرالهی 38 11,234 1394/7/8 ، 06:32 عصر
آخرین ارسال: علی خیرالهی
  پادکست سمعک با تشریح نکات روز دنیای مهندسی عمر sabzsaze 0 603 1394/4/21 ، 02:20 صبح
آخرین ارسال: sabzsaze

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان