امتیاز موضوع:
  • 54 رأی - میانگین امتیازات: 2.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نصب اتوکد 2013 و 2012
با سلام
من میخوام کد نصب کنم،سیستمم 64 بیتیه و برای نصب کد وینذوزم عوض کردم،مشکلم اینه که کدو نصب میکنم ولی صفحه فعالسازی ظاهر نمیشه،بعدم نرم افزار ارورمیده و کارایی نداره،چنذ تا اروراشو توی پایین میتونید ببینید،ضمنا تمامی نرم افزار های پیش نیازو نصب کردم

لطفا راهنمایی کنید،این بیستمین باریه که اتوکدو نصب میکنم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
در حال حاظر ورژن ویندوز شما چی هست؟(32 یا 64 ، XP-7-8)؟
و اتوکد شما کدوم ورژن هست؟(32 یا 64)
بینید در حالت کلی اگه شما ویندوزتون 64bit باشه میتونید نرم افزار های 64 و 32 رو نصب کنید.
اما اگه ورژن ویندوزتون 32bit باشه فقط میتونید نرم افزار هایی که 32 هستند رو اجرا کنید.
و اما مهمتر از همه اینکه ویندوزتون باید اورژینال شرکتی باشه؟(چرا؟)
چون ویندوز های تو بازار که معمولا رایتی یا ... هستند فایل های رجیستری کاملی ندارند و یا اینکه فایلهای رجیستری رو بخوبی نمی تونند اجرا کنند.
بهر حال توصیه این حقیر این هستش که با پرداخت 3-4 هزار تومان بیشتر خودتون رو عذاب ندین.
بنده اتوکد 2007-2011-2012-2014 رو بدون هیچ مشکلی روی همه ورژنهای ویندوز 7 و 8 تست کردم و اصلا مشکلی نداشت.
موفق باشید.
از این برکه باید یه دریا بسازیم،یه دریا به عمق یه عشق قدیمی
instagram:Irancivilengineers

پاسخ
با سلام وتشکر

ویندوز 64 بیتی هست،سی پی یو ci5،گرافیک 2،رم 8
ویندوز هم از محصولات شرکت پرنده و نرمافزار هم از همون شرکته،نرم افزارشو خودم واسه 10 نفر نصب کردم،قبلا هم روی سیستم خودم نصب بوده ولی بعد از پاک کردنش حتی با فرمت درایو و نصب مجدد ویندوز هم دیگه نصب نمیشه،البته نصب میشه ولی کرک میشه و نرم افزار ارور میده
پاسخ
ویندوز هم 7 و نرم افزار هم 64 بیتی و هماهنگ با ویندوزه
پاسخ
سلام
پست قبلی رو با دقت بخون
در ضمن از خطایی که برنامه میده عکس بگیر و اینجا قرار بده شاید موئر واقع بشه.
موفق باشید.
از این برکه باید یه دریا بسازیم،یه دریا به عمق یه عشق قدیمی
instagram:Irancivilengineers

پاسخ
سلام مهندس.
ویندوزهای 8 و 7 به خوبی همه فایلهارو اجرا میکنند.فقط کافیه کار زیر رو انجام بدید.
البته مشکل شما رو کیجن اتوکده که برای ریجستر کردن باید اونو به طریق زیر باز کنید.(باید فایل کیجن رو توی پوشه نصب اتوکد کپی کنید و از راه زیر اونو باز کنید تا جواب درست بده)
فکر کنم اگه رو فقط رو فایل راست کلیک کنید و با Run as administrator فایل رو باز کنید مشکلتون حل بشه ولی اگه نشد راههای زیر رو هم امتحان کنید.
روی فایل Setup (یا Kagen)راست کلیک کنید.بعد روی گزینه Properties کلیک کنید تا یه پنجره جدید باز بشه.بالای پنجره به سر برگ Compatibility برید و تیک گزینه Run this program in Compatibility mode for رو بزنید و از کشوی پایین که فعال شد گزینه Windows XP Servise Pack 3 زو انتخاب کنید.بعد پنجره هارو Ok کنید و دوباره رو فایل Setup راست کلیک کنید و با گزینه Run as administrator فایل رو باز کنید.
احیانا اگه باز هم باز نشد دوباره به همون پنجره و همون سربرگ برگردید و اینبار پایین پنجره روی بلوک Change settings for all user کلیک کنید و تیک گزینه Run this program in Compatibility mode for رو بزنید و از کشوی پایین که فعال شد گزینه Windows XP Servise Pack 3 زو انتخاب کنیدو با Run as administrator فایل رو باز کنید
پاسخ
(1392/11/2 ، 11:41 صبح)m72 نوشته است: با سلام وتشکر

ویندوز 64 بیتی هست،سی پی یو ci5،گرافیک 2،رم 8
ویندوز هم از محصولات شرکت پرنده و نرمافزار هم از همون شرکته،نرم افزارشو خودم واسه 10 نفر نصب کردم،قبلا هم روی سیستم خودم نصب بوده ولی بعد از پاک کردنش حتی با فرمت درایو و نصب مجدد ویندوز هم دیگه نصب نمیشه،البته نصب میشه ولی کرک میشه و نرم افزار ارور میده

سلام عزیز جان. اگه کرک میپره قبل از نصب برنامه آنتی ویروس رو غیر فعال کن نصب و اجرا کن بعدش میتونی آنتی ویروست رو دوباره فعال کنی . موفق باشید.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل حذف دستور align ( کمک) saeedhk 2 676 1399/8/3 ، 01:53 عصر
آخرین ارسال: saeedhk
  اندازه گذاری پیش فرض در اتوکد samisoft 4 1,370 1399/7/16 ، 09:02 عصر
آخرین ارسال: Mohammadfarshadian
  اجرا نشدن دستور stretch در اتوکد bahar_g 1 490 1399/6/20 ، 02:38 صبح
آخرین ارسال: Mohammadfarshadian
  پیام اتودسک بعد از باز شدن اتوکد mary.arch65 0 115 1399/6/16 ، 10:52 صبح
آخرین ارسال: mary.arch65
  لایه ها در اتوکد..لطفا راهنمایی کنید setareh26 7 16,106 1399/3/13 ، 03:58 عصر