امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 2.52
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نصب ایتبس
سلام دوستان بنده یه ایتبس 2013(13.1.3)خریداری کردم داخل سی دیشم فیلم آموزش نصبش بود و من طبق آموزش نصب این نرم افزارو نصب کردم اما بعد از نصب وقتی که میخوام وارد نرم افزار شم این پیغام رو میده
unable to find a license. please check that you have a valid standalone license or that a valid Network license is available. to help find a network license add LMHost. ini file with server name to application folder or set system environment variable to server name.

تا حالا چندیدن بار هم نرم افزارنت فریم ورک با ورژن های مختلف رو نصب کردم اما نشد... لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه..
هیچی
پاسخ
(1394/3/3 ، 11:25 صبح)ehsan021 نوشته است: سلام دوستان بنده یه ایتبس 2013(13.1.3)خریداری کردم داخل سی دیشم فیلم آموزش نصبش بود و من طبق آموزش نصب این نرم افزارو نصب کردم اما بعد از نصب وقتی که میخوام وارد نرم افزار شم این پیغام رو میده
unable to find a license. please check that you have a valid standalone license or that a valid Network license is available. to help find a network license add LMHost. ini file with server name to application folder or set system environment variable to server name.

تا حالا چندیدن بار هم نرم افزارنت فریم ورک با ورژن های مختلف رو نصب کردم اما نشد... لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه..

سلام
دوست عزیز همانطور که از متن ارور پیداست مشکل برنامه پیدا نکردن لایسنس هستش.
شما باید برنامه رو کرک کنید.
روش هم در سایت موجود هست،کافیست جستجو نمایید.
موفق و موید باشید/
از این برکه باید یه دریا بسازیم،یه دریا به عمق یه عشق قدیمی
instagram:Irancivilengineers

پاسخ
(1394/3/3 ، 03:50 عصر)علی خیرالهی نوشته است:
(1394/3/3 ، 11:25 صبح)ehsan021 نوشته است: سلام دوستان بنده یه ایتبس 2013(13.1.3)خریداری کردم داخل سی دیشم فیلم آموزش نصبش بود و من طبق آموزش نصب این نرم افزارو نصب کردم اما بعد از نصب وقتی که میخوام وارد نرم افزار شم این پیغام رو میده

سلام
دوست عزیز همانطور که از متن ارور پیداست مشکل برنامه پیدا نکردن لایسنس هستش.
شما باید برنامه رو کرک کنید.
روش هم در سایت موجود هست،کافیست جستجو نمایید.
موفق و موید باشید/
سلام سپاسگزارم از پاسخگویی شما
lservrcبله بنده این سایت رو زیرو رو کردم کل گوگل رو هم قبلش زیرو رو کردم..توی همین سایت یه تاپیک در مورد همین مشکل بود که خوده شمام فکر کنم یه
گذاشته بودید و گفته بودید که توی مکان نصب کپی کنید .. من هم طبق فرمایشات جنابعالی این کارو انجام دادم و الان یه ارور جدید دیگه میده به این مضمون که:

License Not Recognized !
Error #80
Program will terminate.
خوشحال میشم دوستانی که میتونن منو حتما کمک کنند چون کارم گیره
هیچی
پاسخ
سلام
شما باید از یک فایل استفاده کنید که لایسنس جدید برای شما بسازد یا تاریخ سیستمتان را دست کاری کنید.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در سرعت آپلود فایل های آموزشی با gprs taksa2012 2 1,118 1392/5/5 ، 01:44 عصر
آخرین ارسال: taksa2012

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان