مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
اسمبلی برای بزرگراه
شروع کننده:kaveh1899 آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 درخواست ها مشاهده:63 زمان:1395/09/20
دانلود نقشه اتوکد جزیره کیش
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:Lilithr پاسخ ها:1 بلوک های آماده اتوکد (مبلمان،پنجره،درب،درخت،میز،و......) مشاهده:1918 زمان:1395/09/19
کتاب طراحی سازه های فولادی آقای میرقادری و ازهری
شروع کننده:engineer2014 آخرین ارسال توسط:barazandeh123 پاسخ ها:2 طراحی سازه های فولادی مشاهده:7159 زمان:1395/09/19
دانلود آموزشه نحوه اعمال بار برف در قابهای شیبدار ( سوله ها ) در ETABS 2015
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 آموزش های مکمل Etabs مشاهده:50 زمان:1395/09/19
دانلود کتاب جدول اشتال اصلی آلمانی ویرایش بیست و چهارم (Stahlbau Profile 24th editio
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 کتاب های لاتین مشاهده:51 زمان:1395/09/19
دانلود مجموعه مثالهای حل شده بار کمانشی ستونها ( Pcr ) در SAP + آموزش نرم افزار SAP
شروع کننده:admin آخرین ارسال توسط:rasul69 پاسخ ها:8 آموزش نرم افزار Csi Sap2000 مشاهده:3484 زمان:1395/09/19
دانلود نسخه فارسی و قابل جستجوی استاندارد 2800 ویرایش چهارم
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 نشریه و آیین نامه های نظام مهندسی مشاهده:55 زمان:1395/09/19
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:HAMID GOLPA پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:142 زمان:1395/09/19
جزوات عصرانه سازه ای
شروع کننده:shadmand آخرین ارسال توسط:shadmand پاسخ ها:0 آموزش طراحی سازه با Etabs مشاهده:63 زمان:1395/09/19
مشکل کرک کردن etabs 9.7.4
شروع کننده:uveper آخرین ارسال توسط:civil_samane پاسخ ها:338 دانلود نرم افزار Etabs مشاهده:99158 زمان:1395/09/19

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معافیت پزشکی
1393/08/22 , 09:54 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/08/22 10:37 ق.ظ، توسط hojat70.)
ارسال: #1
معافیت پزشکی
با سلام خدمت دوستان عزیز.من یه سوال خیلی مهم برام پیش اومده و اونم این که اگه کسی معافیت پزشکی بگیره ایا برای تدریس تو دانشگاه و هیات علمی شدن بهش گیر میدن؟راستی با مدرک کارشناسی ارشد عمران میشه تو دانشگاههای شهرهای خیلی کوچیک که دانشگاههای ضعیفی هسنتد به جای سربازی بری اونجا و تدریس کنی؟و دیگر اینکه اگه کسی معاف از رزم بشه روی کارتش مینویسن معاف از رزم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1393/08/22 , 03:20 ب.ظ
ارسال: #2
RE: معافیت پزشکی
سلام تا جای که من میدونم میشه سرباز معلم رفت تو روستاهای کوچیک تدریس کنید به جای خدمت که اینم نیاز به بند پ قوی داره بعدش عرض کنم بستگی داره چطوری اقدام کنید برای معاف از رزمی.. تو اینجاست که باید زرنگ باشی چطوری خوب خوب گوش بده بهت بگم موقع ارسال دفترچه خودتو سالم معرفی کن و برو اموزش...تو همون روزای اول به خط میشین تا جات تو صفه رژه مشخص شه منو بردن گذاشتن صف اول دیدم اوضام بده(یک مشکل کوچیک داشتم) گفتم نمیتونم و معاف از رزمم اوناهم نامه خواستن رفتم بهداری گفت مشکل داری اما واقعا معاف از رزم نیستی منم برگشتم گفتم نمیتونم و اینا چند بار هم حالم بد شد دیگه خودشون بدون نامه گفتن باهام کار نداشته باشی معاف از رزمه دو ماه عشق و حال بود ملت رژه منم پیاده روی اما بدی هم داره ها شده بودم مسعول نظافت و هر روز صبح 10 دقیقه جلو اسایشگاه رو جارو نیزدم با چندتا از بچه ها با اینکه 5 دقیقه بود اما از لحاظ جنبه روحی خوب نبود و احساس میکردی غرورت ....
پس کاراری که باید بکونی برادرانه بهت میگم
1-دنبال معافی و تدریس تو این اونجا نباش تو اولین فرصت دفترچه تو بفرست داداش اینو از ته دل میگم وضعیت پادگانا خیلی اسفناک شده سرباز صفر شدیدا کم شده تو پادگان ها فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس هرچی باشی باید پاسداری بدی اینطوریه که سرباز صفرها دارن تو پادکان دارن خدایی می کنن یک24 ساعت که پاسداری میدن 24 ساعت بعدی استراحت میکنن ما چی یک 24 ساعت که پاسداری میدیم روز بعدش میرم بیگاری یا کار تو اداره و بایگانی و وقتی اعتراض می کنی میگن فرقی بینتون نیست که یعنی واقعا بین سرباز صفر متولد 74 با فوق لیسانس 66 فرقی نداره که اینطوری میگن به نظرت بی انصافی مطلق نیست اینجاست که پیش خودم گفتم کاش صفر بودم حالا بدبختی هم اینجاست که سرباز صفر با نگاهی بسیار زننده نگات می کنن میگن خداروشکر که درس نخوندیم ... پس زود برو تا دیر نشده
2-به فکر معاف از پزشکی نباش چون بدرد نمیخوره الان معاف از رزم باشی معاف از زندگی باشی پات شکسته باشه(عین خودم.من مام ترک برداشته بود با دمپایی میفرستادن پاسداری چون مجبور بودن و سرباز نبودازمون بعنوان پاسدار استفاده میشد)میفرستن پاسداری فکر نکون چون معاف از رزمی دیگه کاری باهات ندارن فکر کن 10 تا سرباز یکجا نشستین و برفرض قراره حیاط پادکان نظافت شه اولین حرف اینه معاف از رزم هارو صدا کنید بعد اینطوریه که پاسداریتو مثل دوستات میدی موقع نظافت اونا استراحت شما نظافت خوبدعقیل سلیم حکم میکنه همچین اشتباهی روهیچ وقت نکونی اخه چه منفعتی داره این معاف از رزمی ...
توصیم اینه که تو سخت ترین دوره خدمت یعنی اموزشی بدون نامه اقدام کن و بگو نمیتونم و معاف از رزمم اونموقع با توجه به شرایط پادگان زیاد باهات کاری ندارن ولی وقتی رفتی یگان به هیچ وجه نگو معاف از رزمم و بگو هیجچی بلد نیستم رفیقم غلطی کرد گفت خیاطی بلدم یک روز صبح تا شب خیاطی میکرد روز بعدش پاسدار روز بعدشم تو اداره بایگانی انجام میداد کارش به جای رسیده بود که میخواست فرار کنه پس شما هیچ اپشنی ندارین یادتون نره هل جی گفتم شما هیچ اپشنی ندارین حتی بلد نیستیم کامپیوتر رو روشن کنی و حتی نمیدونی ورد چیه...

پس داداش اقدام نکون واسه معاف از رزمی که اگه نامه بدن تو سیستم ثبت میشه و تو اینده به ضررته شاید جای برین واسه کار و دو نفرباشین و تمام شرایطشون یکی باشه ولی بخاطر معاف از رزمیتون اون انتخاب شه با اینکه شماهم خدمت بودین ومثل اون بودین ولی اونت انتخاب شد.
شرمنده داستان شاهنامه تعریف کردم راستش تو خدمت خیلی اذیت شدم خیلی دلم پر بود هم خواستم دلم رو خالی کرده باشم هم خواستم کمکی بهت کرده باشم نمیخوام ته دلت رو خالی کنم ولی دوران بسیار بسیار سختی در انتظارته برگشتنی دیگه غروری برات نمی مونه شاید الان حرفام برات غیر قابل فهم باشه بگی نه اینطوریا هم نیست ولی روزی که تصفیه کنی تازه به حرفم میرسی موفق باشی....
1393/08/22 , 04:18 ب.ظ
ارسال: #3
مرسی داداش ....لطف کردی عزیز.فقط با توجه به اینکه من متاهلم ایا بازم اینطوری سخت میگیرن یا اینکه راحت تره؟پس چرا شنیدم میگن کسی که متاهله میندازن شهر خودش و تا ساعت اداری هست.درسته؟
1393/08/22 , 06:32 ب.ظ
ارسال: #4
خوب متوجه نشدین منم تا ساعت اداری هستم و بدیش هم همینه که یک روز که پاسداری میدی(کاری به متاهل بودنتون ندارن)فرداش باید برید اداره تا 2 کار کنید این از یک تحصیلکرده حالا شرایط یک سرباز صفر اوناهم مثل ما پاسداری میدن ولی روز بعدش رو کامل در اختیار خودشونن و میرن خونه شون یعنی 24 ساعت پاسداری 24 ساعت میرن خونشون)منظورم اکثر متاهل هاست ولی شما 24 ساعت پاسداری روز بعدشم تا وقت اداری خوب دیگه چی ازتون میمونه عملا تمام وقتتون به هدر میره من موقعی که سرباز بودم عملا تومن درامد نداشتم ولی صفرا یک روز پاسدار روز بعدیش میرفتن سرکارشون حالا مغازه داشتین هرچی...ماهی یک تومن درامدشون بود ماهم منتظر جیب بابا که پولی بفرسته ما فقط ستاره داشتیم بهمون با طعنه میگوفتن افسر وظیفه جز اون هیچی جز بدبختی عایدمون نشد پس تا میتونی سریع اقدام کن من 6 ماهی دنبال معافیت پزشکی و امریه و غیره بودم اخرش مجبور شدم برم تو خدمت بودم عجیب پشیمون شدم اگه دنبال معافی اینا نمیرفتم 6 ماه خدمت بودم پس تا میتونی سریع باش که بعدا پشیمون نشی
و واسه متاهلی حالا 100%نمی افتین شهرتون ما تو اموزشی 20 تا متاهل داشتیم وسطای اموزش امدن داخل خوابگاه گفتن مدارک متاهلی رو بیارین تا بیوفتین شهرتون از 20 تا 16 افتادن شهرشون 4 تا نیوفتادن پس امکانش 100% نیست فقط تو اموزشی ازیک طریقی از یک اشنای پیگیر باشین که دنبال کارتون باشن اگه کنی بدشانس باشین مطمین باش نمی افتی شهرتون... نمیدونم ازدواج کردی یا فعلا نامزدین ولی هرچی هست خدا به خانمتون صبر بده چندتا از دوستام متاهل بودن یکی دوتاشون بجه هم داشتن بدجوری بی تابی می کردن گاها خودم گریشون رو دیدم و پرسیدم چی شده کفت دلم برای بچم تنگ شده خیلی روزای بدی واسشون بود..
خدا به شماهم صبر بده و صبر...
دوران عجیبی در انتظارتونه خود خدمت سخت نیست ها ادمای که توشن خدمت رو عجیب و سخت میکننش...بازم سوالی داشتی بفرما...
1393/08/22 , 06:41 ب.ظ
ارسال: #5
ممنون داداش.....لطف کردی
ارسال موضوع ارسال پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان