مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:9 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:8 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1160 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:23 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:18 زمان:1395/09/13
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:مهندس پوریا پاسخ ها:13 پرسش و پاسخ مشاهده:3600 زمان:1395/09/13
مشکل کپی کردن در اتوکد
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:Cadkhoda پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:106 زمان:1395/09/13
تیرچه فلزی
شروع کننده:b.h آخرین ارسال توسط:elyas64 پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:2852 زمان:1395/09/13
محاسبه فوندانسیون سازه فلزی
شروع کننده:ni.barekati آخرین ارسال توسط:ni.barekati پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:23 زمان:1395/09/13
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:mehrazsarafraz14 پاسخ ها:21 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:493 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ملزومات شروع به کار اجـــرا و پیمانکاری
1393/08/11 , 03:33 ب.ظ
ارسال: #11
RE: ملزومات شروع به کار اجـــرا و پیمانکاری
(1393/08/10 08:00 ب.ظ)hamed_r_b نوشته شده توسط:  
(1393/08/10 01:54 ب.ظ)matin2h نوشته شده توسط:  سلام
دوست عزیز
این پول رو در هر فیلد دیگری سرمایه گذاری کنید
سود اوری بیشتری خواهد داشت....
پیشنهاد شما چه کاریه؟ من کلاً میخوام بزنم توی کار اجرا و پیمانکاری و این حرفا... برای شروع خواستم که کار خودم باشه صرفاً جهت کسب تجربه...
نظر خودم اینه که یکی از این زمین هارو بسازم ، در مرحله بعد با فروش نیمی از واحدهای اون زمین دوم رو بسازم . اینجوری هم سرمایم افزایش پیدا میکنه و هم تجربه کافی برای کار پیمانکاری رو بدست میآورم.

نظر شما در این باره چیه؟ آیا موافق این روش هستید؟
سلام
من نظرم تجارت هست مهندس جان
واردات از غول تجارت دنیا چین
می توانید واردات صنایع ساختمان انجام دهید...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1393/08/11 , 04:00 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/08/11 04:02 ب.ظ، توسط emispid.)
ارسال: #12
(1393/08/11 03:33 ب.ظ)matin2h نوشته شده توسط:  
(1393/08/10 08:00 ب.ظ)hamed_r_b نوشته شده توسط:  
(1393/08/10 01:54 ب.ظ)matin2h نوشته شده توسط:  سلام
دوست عزیز
این پول رو در هر فیلد دیگری سرمایه گذاری کنید
سود اوری بیشتری خواهد داشت....
پیشنهاد شما چه کاریه؟ من کلاً میخوام بزنم توی کار اجرا و پیمانکاری و این حرفا... برای شروع خواستم که کار خودم باشه صرفاً جهت کسب تجربه...
نظر خودم اینه که یکی از این زمین هارو بسازم ، در مرحله بعد با فروش نیمی از واحدهای اون زمین دوم رو بسازم . اینجوری هم سرمایم افزایش پیدا میکنه و هم تجربه کافی برای کار پیمانکاری رو بدست میآورم.

نظر شما در این باره چیه؟ آیا موافق این روش هستید؟
سلام
من نظرم تجارت هست مهندس جان
واردات از غول تجارت دنیا چین
می توانید واردات صنایع ساختمان انجام دهید...
کاشی وچسب ورنگ وابزارآلات ساختمانی ولوازم بهداشتی حمام ودستشویی و..... همه
وهمه همین الان از چین وارد می شوند ومافیا دارند.یک آدم مبتدی وبی خبر از تجارت بین الملل وارز وL/C وبا پول اندک برای این گونه تجارتها را به چه مسیری هدایت کردی!
1393/08/11 , 04:15 ب.ظ
ارسال: #13
اتفاقاً پدرم 30 سال در یک مجموعه ای از دولت در بخش بازرگانی ، قسمت واردات و صادرات فعالیت کرده و به اصطلاح موهاش رو در این راه سفید کرده... ولی با قیمت امروز ارز و از همه مهمتر بی ثباتی بازار به اضافه تصمیمات عجیب و غریبی که در کشور ما گرفته میشه که امشب روی یک کاری برنامه ریزی میکنی و فردا که از خواب بیدار میشی میبینی که با یک حرف یک مسئول بی مسولیت که الی ماشاالله در کشور ما فراوانند کل سرمایه و هست و نیستت به باد رفته...
و خیلی دیگر از مسایل که یک موردش رو دوستمون گفتن، با این سرمایه کم برای این کار ، فکر نکنم به نتیجه ای برسم، هرچند بازار مسکن هم از این قاعده مستثنا نیست ولی فکر میکنم که ریسکش از واردات کمتر باشه...
1393/08/11 , 04:36 ب.ظ
ارسال: #14
emispid
مسلما" ایشون هم با حرف این حقیر یک شبه راهی چین نخواهد شد
روی صحبت من کسی است که خود هم در ایم مملکت زندگی کرده بل کار کرده و سرمایه بدست اورده
غرض این حقیر نشان دادن راهی بود که با تامل در ان گام بر می دارند
از نظر بنده نیم میلیارد پول اندکی نسیت ...
حتما" شما تمکن مالی زیادی دارید که ....
1393/08/11 , 04:39 ب.ظ
ارسال: #15
(1393/08/11 04:15 ب.ظ)hamed_r_b نوشته شده توسط:  اتفاقاً پدرم 30 سال در یک مجموعه ای از دولت در بخش بازرگانی ، قسمت واردات و صادرات فعالیت کرده و به اصطلاح موهاش رو در این راه سفید کرده... ولی با قیمت امروز ارز و از همه مهمتر بی ثباتی بازار به اضافه تصمیمات عجیب و غریبی که در کشور ما گرفته میشه که امشب روی یک کاری برنامه ریزی میکنی و فردا که از خواب بیدار میشی میبینی که با یک حرف یک مسئول بی مسولیت که الی ماشاالله در کشور ما فراوانند کل سرمایه و هست و نیستت به باد رفته...
و خیلی دیگر از مسایل که یک موردش رو دوستمون گفتن، با این سرمایه کم برای این کار ، فکر نکنم به نتیجه ای برسم، هرچند بازار مسکن هم از این قاعده مستثنا نیست ولی فکر میکنم که ریسکش از واردات کمتر باشه...
من در همین چند ماه اخیر شاهد زمین خوردن یکی از بهترین دوستانم در طمینه پیمانکاری بودم
بهر حال هر راهی رو که انتخاب می کنید
حسابی مشاوره بگیرید
پدر بزرگوار شما
بهترین مشاور شما هستند
حرف های ایشان را بشونید اما تصمصم گیرنده نهایی خودتان باشید
موفق باشید
1393/08/11 , 04:53 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/08/11 04:55 ب.ظ، توسط emispid.)
ارسال: #16
(1393/08/11 04:39 ب.ظ)matin2h نوشته شده توسط:  
(1393/08/11 04:15 ب.ظ)hamed_r_b نوشته شده توسط:  اتفاقاً پدرم 30 سال در یک مجموعه ای از دولت در بخش بازرگانی ، قسمت واردات و صادرات فعالیت کرده و به اصطلاح موهاش رو در این راه سفید کرده... ولی با قیمت امروز ارز و از همه مهمتر بی ثباتی بازار به اضافه تصمیمات عجیب و غریبی که در کشور ما گرفته میشه که امشب روی یک کاری برنامه ریزی میکنی و فردا که از خواب بیدار میشی میبینی که با یک حرف یک مسئول بی مسولیت که الی ماشاالله در کشور ما فراوانند کل سرمایه و هست و نیستت به باد رفته...
من در همین چند ماه اخیر شاهد زمین خوردن یکی از بهترین دوستانم در طمینه پیمانکاری بودم
بهر حال هر راهی رو که انتخاب می کنید
حسابی مشاوره بگیرید
پدر بزرگوار شما
بهترین مشاور شما هستند
حرف های ایشان را بشونید اما تصمصم گیرنده نهایی خودتان باشید
موفق باشید
سلام
ممکنه بفرمایید چه نوع پیمانکاری بوده وعلت شکستش چه بوده
من شرکتی را می شناسم که با ارز مباذلاتی l/Cباز کرده بود وسود خوبی هم از واردات تجهیزات می برد قانون عوض شد گفتند به آن نوع تجهیزات ارز مباذلاتی تعلق نمی گیرد وبایستی مابه التفاوت بدهند.کمر آن شرکت شکست چون نه راه پس داشت ونه راه پیش.چون پیشاپیش برای خودش تعهد ایجاد کرده بود.
1393/09/05 , 12:15 ب.ظ
ارسال: #17
آقا ما بعد از پرس و جوی فراوان و مشورت با چند نفر اهل فن که در منطقه کار ساخت و ساز رو انجام میدادند تصمیم گرفتیم که بزنیم توی کار بساز و بفروشی...
حالا اینکه برای شروع فلزی کار کنم یا بتنی؟
شرایطی که دارم:
یک قطعه زمین 200مترمربعی با موقعیت شمالی
برای شروع کار 300میلیون از پولم نقد هستش
دو طرف زمین ساخته شده(نوساز-هردو اسکلت فلزی و به ارتفاع یکی 4طبقه و دیگری5طبقه)
هیچگونه وسایل و تجهیزات کار ساخت و ساز رو هم در اختیار ندارم( نه ملزومات ساخت اسکلت فلزی و نه بتنی)
این رو هم بگه گه تجربه خودم که تا حالا داشتم تماماً ساخت اسکلت بتنی بوده و توی اجرای اسکلت بتنی تقریباً فکر نکنم نکته ای وجود داشته باشه که از پَسِش بر نیام (البته در این مقیاس از حجم کار)

دوستان راهنمایی، نظری، مشورت و یا توصیه ای برای انتخاب نوع اسکلت سازه با شرایطی که در بالا تشریح کردم ندارید...؟
1393/09/05 , 03:01 ب.ظ
ارسال: #18
(1393/09/05 12:15 ب.ظ)hamed_r_b نوشته شده توسط:  آقا ما بعد از پرس و جوی فراوان و مشورت با چند نفر اهل فن که در منطقه کار ساخت و ساز رو انجام میدادند تصمیم گرفتیم که بزنیم توی کار بساز و بفروشی...
حالا اینکه برای شروع فلزی کار کنم یا بتنی؟
شرایطی که دارم:
یک قطعه زمین 200مترمربعی با موقعیت شمالی
برای شروع کار 300میلیون از پولم نقد هستش
دو طرف زمین ساخته شده(نوساز-هردو اسکلت فلزی و به ارتفاع یکی 4طبقه و دیگری5طبقه)
هیچگونه وسایل و تجهیزات کار ساخت و ساز رو هم در اختیار ندارم( نه ملزومات ساخت اسکلت فلزی و نه بتنی)
این رو هم بگه گه تجربه خودم که تا حالا داشتم تماماً ساخت اسکلت بتنی بوده و توی اجرای اسکلت بتنی تقریباً فکر نکنم نکته ای وجود داشته باشه که از پَسِش بر نیام (البته در این مقیاس از حجم کار)

دوستان راهنمایی، نظری، مشورت و یا توصیه ای برای انتخاب نوع اسکلت سازه با شرایطی که در بالا تشریح کردم ندارید...؟
با سلام
دنبال جواز ساخت رفتید؟از مقدار زیربنای قابل ساخت وهزینه جواز در منطقه خودتان با خبر شدید؟
چون بخشی از این 300 میلیون بابت هزینه جواز صرف می شود.
وقتی امکان مالی ساخت با سرعت را ندارید بهتر است که ساخت بتنی را انتخاب کنید وسقف به سقف پیش بروید.جون در ساخت بتنی تدریجا خرج می کنید ولی در ساخت فولادی همان مرحله اسکلت یک پول قلمبه از دستتان می رود.
در ساخت بتنی بعد از دوسقف شاید بتوانید پیش فروش کنید ومنابع مالی جدید کسب کنید.

(حاصل کار تیمی وهمکاری ، نتیجه برد-برد برای همه هست (یداله مع الجماعه
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
1393/09/05 , 03:52 ب.ظ
ارسال: #19
داداش شما پول داری میتونی وامم بگیری
بعدش پدر بزرگوارت عمری را تو تجارت بوده به نظر من بزن تو کار تجارت
بهترین مشاورم که داری دیگه چی میخوای ؟؟
به نظر من رشته تحصیلیتم خوب انتخاب نکردی میرفتی تو همین رشته های مربوط به تجارت و بازرگانی
الانم ساخت و ساز بصرفه نیست
1393/09/06 , 01:47 ب.ظ
ارسال: #20
(1393/09/05 03:01 ب.ظ)miladezati نوشته شده توسط:  
(1393/09/05 12:15 ب.ظ)hamed_r_b نوشته شده توسط:  
با سلام
دنبال جواز ساخت رفتید؟از مقدار زیربنای قابل ساخت وهزینه جواز در منطقه خودتان با خبر شدید؟
چون بخشی از این 300 میلیون بابت هزینه جواز صرف می شود.
وقتی امکان مالی ساخت با سرعت را ندارید بهتر است که ساخت بتنی را انتخاب کنید وسقف به سقف پیش بروید.جون در ساخت بتنی تدریجا خرج می کنید ولی در ساخت فولادی همان مرحله اسکلت یک پول قلمبه از دستتان می رود.
در ساخت بتنی بعد از دوسقف شاید بتوانید پیش فروش کنید ومنابع مالی جدید کسب کنید.
با سلام
. بله رفتم. برای منطقه پاکدشت جواز تا دو طبقه 4میلیون تومان و برای دوطبقه اضافی دیگه با جریمه پارکینگ گفتن بین 20 تا 25 میلیون تومان
جمعاً گفتن حدود 30میلیون برای 4 طبقه و 8 واحد با تامین 5پارکینگ
ارسال موضوع ارسال پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان