امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهندس فرشاد امن خانی
Sad 
سلام با اجازه ادمین های محترم میخواستم یه پستی برای مهندس امن خانی باز کنم تا هم تشکری کرده باشم از زحمت های شبانه روزیشون هم یادی ازش ب***یم که الان تو اموزشه و میدونم بدجوری هم اذیت میشه و هم بدونم کیا دلشون برای مهندس تنگ شده میخام وقتی امد دید بدونه که چقدر طرفدار داره....

شاید باور ن***ین اما دلم براش تنگ شده یه نفر بود ولی از وقتی که رفته احساس می کنم سایت خیلی خلوت شده (نه اینکه ادمین های دیگه حضور ندارن نه از همین جا از اونا هم تشکر میکنم فقط چون همیشه حتی نصف شب ها حضور داشت الان نبودش حس غم انگیزی ...)منکه یه جورای با سایت احساس غریبگی می کنم
غیر من کیا دلشون برای مهندس تنگ شده...
پاسخ
سلام

چند وقتی هستش که دیگه خبری از مهندس امن خانی تو سایت نیست و احتمالا خدمت سربازی باشه.به خدا با اینکه من تا حالا ندیدمش ولی نمیدونم چرا اینقدر دلم براش تنگ میشه .هر سری صفحه اول سایت رو باز میکنم میگم شاید اومده باشه مرخصی و ارسالی داشته باشه.بهر حال از اینکه مهندس فرشاد و adminو اردلان و aminhabibiو بقیه دوستان که من حضور ذهن ندارم تونستن این محیط صمیمی و در عین حال علمی رو بوجود بیارن تشکر میکنم.امیدوارم مدیران سایت که با مهندس فرشاد ارتباط دارن به ایشون سلام همه ی کاربران سایت رو برسونن و بگن که منتظر برگشت پر مهر ایشان به سایت هستیم.در پایان سلامتی شادی و شادکامی و موفقیت همه ی دوستان خصوصا مدیران زحمتکش و پرمهر سایت مای سیویل رو آرزومندم.
پاسخ
خوش به حال مهندس الان دیگه سحرخیز شده صبح ساعت 5 پامیشه تا 5 بعداظهر رژه میره برای سلامتیش خوبه خدا برای اعضای دیگر سایت هم قسمت کنه ....

پاسخ
تقدیم به مهندس امن خانی :

هر روز تنگ غروب تو سربازی
صفا داره لب مرز تیر اندازی
تا چهل چراغ پادگان روشن میشه
سر دیگ عدسی غوغا میشه
توی دیگ عدس ، افتاده یک مگس
بخورم ، نخورم گرسنه می مونم
قدر آش ننم رو حالا می دونم
پاسخ
دل نوشته یک سرباز :

بسوزد آنکه سربازی بنا کرد تو را از من مرا از تو جدا کرد
گروهبانان مرا بیچاره کردند لـــ ـباس شخصی ام را پاره کردند
به خط کردند تراشیدند سرم را لباس آش خوری کردند تنم را
پاسخ
از آن روزی که سربازی به پا شد—ستم بر شما نشد بر ما دخـــتران شد
بسوزد آن که سر بازی به پا کرد—تمام دخـــتران را چشم به راه کرد
پاسخ
سلام به دوستان من چند روز پیش حال اقای مهندس امن خانی رو از دوستاش تو سایت چند بار پرسیدم که سربازی رفتن یا نه بدجوری به مذاقشون بد اومد پیام خصوصی به من دادن گفتن نباید تو سایت حال بچه ها رو بپرسین ممنون که این قسمت رو درست کردین من سال 1379 سربازیم تموم شد الان 35 سالمه دوستان سربازی روزهای اولش سخته ولی بعدا عادت میکنید سربازی جزئی از زندگیه تا سربازی نرید قدر پدر مادر خواهراتونو نمیدونید فرشاد جان دل ما با توست منتظرت هستیم تا سایتتو باز صفا بدی این سایت به من خیلی اطلاعات داد فرشاد جان دوستت داریم . از دوستان و الخصوص دبیر سایت هم ممنون هستیم و همیشه شما دوستان و همکاران رو دعا میکنیم خدا یاور همه شما انسانهای مفید و دوست داشتنی از طرف دوست شما حسن منحنی قامتم تابع ابروی توست خط مجانب بر ان ترریه گیسوی توست
پاسخ
سربازی یکی از مراحل انسان ساز در مراحل زندگی آدمه و اونقدری که سربازی در رشد شخصیت پسرها تاثیر میذاره هیچ دانشگاهی تاثیر نمیذاره امیدواریم به یاری خدا مهندس فرشاد این مرحله رو با موفقیت و سلامتی سپری کنن.
پاسخ
در سربازی من همیشه این شعر رو میخوندم عزیزانم دلم یاد وطن کرد نمیدانم وطن کی یاد من کرد
پاسخ
هرزگاهی مهندس امن خانی انلاین میشن نمیدونم خودشون هستن یا اکانتش دست یکیه
با این دوباره دیدم انلاین شده اما نه حرفی نه چیزی بازم آف شده
جریان چیه ؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Lightbulb درخواست راهنمایی برای امریه مهندس عمران fardinf 1 462 1395/8/2 ، 08:04 صبح
آخرین ارسال: mehrazsarafraz14
  استخدام مهندس محاسب manphetah 0 271 1395/7/27 ، 09:15 عصر
آخرین ارسال: manphetah
  کاریکاتور: ایران کشور مهندس ها! فرشاد امن خانی 1 1,143 1394/8/23 ، 09:22 صبح
آخرین ارسال: زینب خوش کلام
  رفتار یک مهندس عمران برای قبولی در مصاحبه استخدامی tafakornew 7 2,984 1394/6/21 ، 01:17 عصر
آخرین ارسال: pbaa
  معرفی بهترین مهندس سایت مای سیویل همه شرکت کنید omid_rch 15 4,412 1394/1/20 ، 11:29 عصر
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  ابراز همدردی با خانم مهندس شفیعی ( مدیر سایت ) admin 24 5,547 1393/12/27 ، 02:47 عصر
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  هر انچه یک مهندس عمران به ان نیاز sina1001 3 1,217 1393/5/2 ، 11:00 صبح
آخرین ارسال: ailll
  مهندس تویی،ما هیچیم علی خیرالهی 1 885 1393/2/17 ، 10:32 عصر
آخرین ارسال: siamak_meybodi
Wink فارسی را واقعی‌تر بنویس مهندس!!!! yanykhatar 2 963 1392/10/21 ، 04:00 عصر
آخرین ارسال: yanykhatar
  شعر عمرانی سروده شده توسط مهندس اصغر جاویدان در سال 1322 samo112 0 1,014 1391/11/28 ، 01:06 صبح
آخرین ارسال: samo112

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان