مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:66 زمان:1395/09/17
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:miladvb پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ مشاهده:22 زمان:1395/09/16
خطوط جریان (فوریییییییییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:behnam1374 پاسخ ها:8 مکانیک خاک مشاهده:311 زمان:1395/09/16
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3679 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:614 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:116 زمان:1395/09/15
زووم در اتوكد
شروع کننده:Shoranguz آخرین ارسال توسط:farshidp1 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:66 زمان:1395/09/15
ارور کریتینگ در ایتبس
شروع کننده:kian_jahan آخرین ارسال توسط:kian_jahan پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:65 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:71 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1191 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ناامیدی محض؟؟؟؟؟
1393/12/05 , 01:02 ب.ظ
ارسال: #1
ناامیدی محض؟؟؟؟؟
سلام حال همگی خوبه انشاالله
میخواستم بدونم بین دوستان کسی هست که فارغالتحصیل رشته عمران باشه و الان از کارش به عنوان مهندس عمران راضی؟
من خودم 1سال پشت کنکوری ارشد موندم ماه گذشته هم کنکور ارشد دادم و میدونم که قبول میشم ولی نمیخوام ادامه تحصیل بدم
نطر دوستان چیه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1393/12/05 , 01:17 ب.ظ
ارسال: #2
RE: ناامیدی محض؟؟؟؟؟
(1393/12/05 01:02 ب.ظ)javidjavadi نوشته شده توسط:  سلام حال همگی خوبه انشاالله
میخواستم بدونم بین دوستان کسی هست که فارغالتحصیل رشته عمران باشه و الان از کارش به عنوان مهندس عمران راضی؟
من خودم 1سال پشت کنکوری ارشد موندم ماه گذشته هم کنکور ارشد دادم و میدونم که قبول میشم ولی نمیخوام ادامه تحصیل بدم
نطر دوستان چیه؟
بنده اکنون بیکارم و توی منطقه ما زیاد شرایطی برای من وجود نداره و بایستی برم شهرهای دیگه و همچنین به نظرم
الان برای ما عمرانیا چندین راه وجود داره که می بایست هر کدوم به اون راه بریم
1- بریم ارشد و گرایشی رو انتخاب کنیم که بازار کارش لاقل توی شهرمون بهترموجود باشه
2- تغییر رشته بدیم و مدرک کارشناسی رشته با بازار کار بهتر رو انتخاب کنیم
3- کار آزاد بریم ببینیم با سرمایه اولیه ای حداقلی می شه یک کاری دست و پا کنیم
4- راه بعد تدریس آزاد دروس رشته عمران
رشته عمران شده نخود آش هر دانشگاهی توی اخبار یه جشن فارغ التحصیلی بود مربوط
به دانشگاه صنعتی شریف خبرنگار از هر دانشجویی می پرسید شما رشته اتون چیه می گفت عمران بنده
اون لحظه حال کسی رو داشتم که بعد از اینکه نمی تونست جمعی رو قانع کنه می گفت بنده دیگه حرفی ندارم
ولی باز یک چیز رو هیچ وقت فراموش نکنیم و اون هم توکل است

تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1393/12/05 , 01:18 ب.ظ
ارسال: #3
با سلام و احترام خدمت شما
دوست من اگه شرایطش رو داری تا جایی که میتونی ادامه تحصیل بده
بعد سربازیت و تموم کن البته اگه معاف نیستین
بعد کلا به چسب به کار
چون از اون به بعد دقدقهات فقط میشه کار و تشکیل خانواده
ولی الان درستون کامل نیست
حقیقتش رو بخوای تقریبا وضعیت مشابه دارم البته تا حدودی
در مورد کار
کار همیشه هست
بستگی داره که بخوای انجام بدیش یا نه.
البته این نظر بنده بود
باز خودتون بهتر میدونین.
1393/12/05 , 01:47 ب.ظ
ارسال: #4
بنده سربازی یو معاف شدم مدرک هم گرفتم
جایی کار نیست
رفتم دفتر فنی میگن دو ماه بدون بیمه و حقوق کار کن شاید از ماه بعد 100-200 بهت بدیم
هیچی دیگه....
تا پارتی نباشه وضعیتم همینه میرم از ساعت 8 تا 14 بدون حقوق کار میکنم
1393/12/05 , 02:29 ب.ظ
ارسال: #5
در این که مهندس عمران زیاد شده هیج شکی نیست، اما مهم داشتن پشتکاره. چون همه مهندسین عمران هم مثل هم نیستن، بعضیا یه چیزایی بارشونه و بعضیا (عذر می خوام) هیچی بلد نیستن.

در کل، تو این بازار باید حرفی برا گفتن داشته باشی، باید با بقیه تفاوت داشته باشی. حالا این تفاوت ممکنه هر چیزی باشه. طراح نمایی رو می شناسم که اوایل نمونه کار می زد بعد پول می گرفت، خیلی ها هم پولشو ندادن، اما الان خدا رو شکر وضعش خوبه. یا یکی از دوستام بدون رزومه دو سه ماهی دنبال کار تو شرکت مشاور بود، یکی از این شرکت ها بهش پیشنهاد داد چند ماه بدون حقوق کار کنه، الان هم کلی از کارش راضین چون بلده و همیشه آپدیته.

پس اوایل ممکنه کمی سخت باشه اما باز جای امیدواری هست.

راستی اسم تاپیک هم عوض بشه بهتره، دیگه خیلی منفی گرایانه ست.
1393/12/05 , 02:41 ب.ظ
ارسال: #6
سلام مهندس . تو یک جمله میکم ( هیچ وقت به کم قانع نبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاش )
انسان جاه طلب هست . حتــــــــــــــــــــــــــــــــــی تو علــــــــــــــــــــــــــــــــــم .
1393/12/05 , 03:57 ب.ظ
ارسال: #7
یک جمله رو من تاثیر زیادی داشت
البته بیشتر صحبتم با دوست عزیزمون
hamed_h_ci
کسی که کوچیکی نکنه , لایق بزرگ شدن نیست
دوست من اگه از جایی شروع کنی و پشتکار داشته باشی
مطمئن باش به برترین میرسی
ولی اگه بگی این کار در حد من نیست و ... فکر کنم پیشرفت کمی داشته باشین.
به هر حال
امیدوارم هرجا هستین موفق باشین.
1393/12/06 , 02:41 ق.ظ
ارسال: #8
ببخشیدااا. ولی شما اصلا بیرون سر زدی ببینی چه خبره؟من کارت معافیت دارم.من به خدا چند سال کارگر ساختمون بودم(تابستونای دوران کارشناسی).الانم اصلن نمیگم که فلان کار در شان من نیست و از این حرفا هر کاری باشه میکنم.به خدا تبریز رفتم پیش یه مهندس گفتم مفتی پیشت کار کنم فقط کار یاد بگیرم گفت من به حد کافی کارگر دارم.
اقا جواد22 هم که میگن باید یه فرقی داشته باشی و بعضیا یه چیزایی بارشونه.من تازه پارسال فارغ التحصیل شدم انتظار دارین من در حد یه مهندس که چندین ساله کار کرده کاربلد باشم.اصلا امکان نداره.
کسایی که تو این تاپیک هستند و شاغلند لطف کنن بگن اول کار صرفا با اطلاعات دانشگاه همه چیزو بلد بودن.میشه با درسایی که تو دانشگاه یادمون دادن کار کردو ضرر هم نداد.؟؟؟؟
در ضمن عزیزانی هم که میگن ادامه تحصیل بده.من اولش فکر میکردم میشه کنار ارشد کار هم کرد ولی رفتم از دوستانی که کارشناس رو با هم بودیم و الان دارن ارشد میخونن تحقیق کردم فهمیدم که نمیشه.ارشد خیلی سخته و در ضمن کل وقتتو میگیره.وقت آزاد نداری که کار کنی.در ضمن به این ذهنیت رسیدم که خوندن ارشد یعنی 2-3 سال تلف کردن الکی عمرت
ببخشید طولانی شد ولی باید میگفتم
1393/12/06 , 11:56 ق.ظ
ارسال: #9
باسلام خدمت دوستان .تاپیک همه دوستان رو خوندم یه سری نکات هست که براکاریابی باید مد نظر داشته باشید .
1- هیچ وقت نگید صفر کیلومترم چیزی نمیدونم اونایی که درمحیط کارند هم از دروس داشگاه چیزی خاطرشون نیست نوع صحبت کردن شما دراولین مراجعه به محیط کار درجذب شما تاثیر گذار است . با قاطعیت و اعتماد به نفس کامل صحبت کردن و وانمود کردن به اینکه خیلی چیزها بلدین و مانور زیادرو داشته ها و دانسته هایتون درایجاد نگرش مثبت نسبت به شما تاثیر گذار است .
2- استفاده از اصطلاحات مهندسی و علمی در هنگام پرزنت و تسلط بر جلسه صحبت با استفاده کردن از اصطلاحات و واژه های مهندسی که کاملا بر مفهوم آنها تسلط دارید الیته بسته به نوع پروژه و کارگاهی که برای کاریابی مراجعه کردین مثلا تحلیل مقاومت میل گردها براساس منحنی تنش کرنش ، دریک کارگاه ساختمانی ، آشنایی با اصطلاحات راهسازی و خصوصا نقشه برداری درپروژهای راه و سد و شبکه و ... مثل انواع شمالها ، آزیموت، IP ، و...
3- ارائه پیشنهاد های مدیریتی در اجرای پروژه شامل سه بند
- کمترین هزینه و بیشتری بهره وری
- استفاده از کمترین نیر و بالاترین کارایی
- انجام کار درکمترین زمان با بالاترین کیفیت
آنچه که درمحیط کار نیاز است بدونید این سه عامل هست با تکیه بر دانسته های دانشگاهی وگرنه درمحیط کار چیز جدیدی وجود ندارد . با داشتن این موارد شما سریعتر درمحیط کار جاخواهید افتاد و پیشرفت خواهید نمود
4- آشنایی با نرم افزار ها خصوصا اتوکد ( تاکید ) و و مجموعه آفیس هم میتواند کمک بزرگی باشد
5- رشته عمران رشته سازندگی و آبادانی است هیچ وقت نگران کار نباشید درمحیط کار صداقت ، قاطعیت ، شرافت و درستی و داشتن روابط اجتماعی بالا دستگیرتون خواهد بود .
با آرزوی روزهایی خوش و پیشرفت و تعالی مهندسان جوان و عزیر کشورمان . امیدوارم روزی شود قدر این نعمتها و تحصیلکرده ها دراین مملکت دانسته شود .
1393/12/06 , 12:28 ب.ظ
ارسال: #10
(1393/12/06 02:41 ق.ظ)javidjavadi نوشته شده توسط:  ببخشیدااا. ولی شما اصلا بیرون سر زدی ببینی چه خبره؟من کارت معافیت دارم.من به خدا چند سال کارگر ساختمون بودم(تابستونای دوران کارشناسی).الانم اصلن نمیگم که فلان کار در شان من نیست و از این حرفا هر کاری باشه میکنم.به خدا تبریز رفتم پیش یه مهندس گفتم مفتی پیشت کار کنم فقط کار یاد بگیرم گفت من به حد کافی کارگر دارم.
اقا جواد22 هم که میگن باید یه فرقی داشته باشی و بعضیا یه چیزایی بارشونه.من تازه پارسال فارغ التحصیل شدم انتظار دارین من در حد یه مهندس که چندین ساله کار کرده کاربلد باشم.اصلا امکان نداره.
کسایی که تو این تاپیک هستند و شاغلند لطف کنن بگن اول کار صرفا با اطلاعات دانشگاه همه چیزو بلد بودن.میشه با درسایی که تو دانشگاه یادمون دادن کار کردو ضرر هم نداد.؟؟؟؟
در ضمن عزیزانی هم که میگن ادامه تحصیل بده.من اولش فکر میکردم میشه کنار ارشد کار هم کرد ولی رفتم از دوستانی که کارشناس رو با هم بودیم و الان دارن ارشد میخونن تحقیق کردم فهمیدم که نمیشه.ارشد خیلی سخته و در ضمن کل وقتتو میگیره.وقت آزاد نداری که کار کنی.در ضمن به این ذهنیت رسیدم که خوندن ارشد یعنی 2-3 سال تلف کردن الکی عمرت
ببخشید طولانی شد ولی باید میگفتم
با سلام و احترام خدمت شما
دوست عزیز نمیدونم تو کدوم منطقه هستید که به تبریز برای کار رفتید یا هر جای دیگه.
من اول جواب های سوالاتون رو میدم
بعد نظرم رو میگم
دوست من من بارها و بارها به دوست های نزدیکم گفتم
و نمیخواستم اینجا بگم ولی میگم و امیدوارم کسی نارحت نشه
دوست من به نظر بنده درس با کار رابطه ی 90 درجه ای داره
یعنی دو مسیر مستقل از هم که نهایتا به یک مقصد میرسند
در مورد کارگری
در این حد میگم که تو پر قو بزرگ نشدم
و چندسالی است که گارهای عمرانی انجام میدم
البته در کنار دیگر مهندسین
شاید درس فقط قسمتی باشه که جلوی کارگر کم نیاری و یک سری اطلاعات بهشون بدی که متوجخ شن با یک نوپا طرف نیستند
تو چند بار اول کاری بدون تردید تمام کارگرها میخواهن دستتون بندازن و بگن کار بلد نیستی
در اینجور مواقع بنده لباس کارگری میگوشیدم کار رو انجام میدادم
میگفتم اینو ازت میخواهم هستی بمون نیستس خدا حافظ
بعد میدیدم تو کارش خیلی خوب بوده و میخواسته من و امتحان کنه.
اما در مورد همراهی درس و کار
ترم آخر کارشناسی دو جا کار میکردم و دانشگاه هم میرفتم همزمان 3تا پروژه اصلی خودم و داشتم و یک سری کلاس ها خارج ار دانشگاه داشتم و در تک روز های بیکاری با بچه ها در مورد پروژه ها کار میکردم
یعنی رسما اولین ترمی بود که واقعا نتونستم چیزی در طول ترم بخونم
اما دو هفته همه چی رو گذاشتم کنار و معدل ترم آخرم 18 به بالا شد
اینو گفتم که یعنی اگه بخوای میشه ولی خود من هم صلاح نمیبینم
جون اون ترم واقعا اذیت شدم
بعضی از روز ها میشد نمیرسیدم برم خونه
مستقیم از سر کار به دانشگاه و برعکس
اما خدا رو شکر
نتیجش خوب بود
میدونی چرا
چون اون چیزایی که تو دانشگاه یاد میدن 90% به کار ما نمیاد
مثل درس های عمومی که نمیتونم نام ببرم و همه میدونن
و حتی بعضی از اختصاصی ها.
اما اگه مطلب قبلیم و خونده باشی نوشتم تا جایی که میتونین ادامه تحصیل بدین
در همین حد میگم که به مدرکش نیاز داریم.
و در مورد کار
این خوبه که خواستین رایگان کار کنین تا کار یاد بگیرین
اما پیش فرد خوبی نرفتین
شما نا امید نشو و به شرکت ها و مهندسین بزرگ (خیلی بزرگ) سر بزن و به عنوان تکنسین اونحا باش
بعد از 2 تا پروژه متوجه میشین پیشرفت قابل توجهی نسبت به قبل داشتین.
ببخشید طولانی شد
نمیدونم تا چه حد تونستم راهنمایی کنم
به هر حال
امیدوارم موفق باشین.
محمد
ارسال موضوع ارسال پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان