امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نشان دادن مساحت کنار مقاطع در لند
سلام

من موقعیکه در لند مقطع میزنم نمیدونم از کجا مشخصاتی مانند مساحت خاکبرداری و خاکریزی در کنار مقطع وارد کنم(چاپ مقاطع با مشخصات کنار آن).
پاسخ
در civil 3d 2012 موقعی که از تب home گزینه section view را انتخاب و بعد از ان create section view را انتخاب میکنید در سمت چپ پنجره باز شده اخرین گزینه section view tables را انتخاب و جدول را add میکنید و تنظیمات جدول را انجام میدهید
پاسخ
خسته نباشید مهندس
من هم با نرم افزار لند کار کردم و هم با civil3d 2012 ، بین این دو نرم افزار این مشکالات را دارم
1: اولا موقعی که با لند کار میکنم هیچ مشکلی ندارم در قسمت تعریف مقطع خیلی راحت میشه براش آبرو و برم تعریف کرد و به واقعیت خیلی نزدیکتر است
2: اما در سیویل خیلی آموزش در این زمینه در سایت وجود دارد و کتابهای اموزشی هم زیاد هستند ولی اینقدر گزینه های متفاوتی وجو دارد که طراح را با مشکل مواجه میکنه
3: در سیویل موقعی که یک مسیر با پولی لاین میکشی خیلی راحت میشه تا آخر کار را انجام داد اما موقعی که من در مسیر قوسهای متفاوتی مثل کلوتوئید که خیلی در این مورد مشکل دارم و قوس ساده و مرکب در مسیر داریم برای پیاده کردن این قوسها مشکل دارم یعنی باید یک پروژه فقط با سیویل انجام بشه تا ببینم مشکل من کجاست نه یک آموزش
4: در تعریف مقاطع در سیویل در تعریف کردن برمها گزینه های متفاوتی مثل سه لایه که در زیر آن وجود داره آدم با مشکل مواجه میکنه
به همین خاطر من در لند فقط نمیدونم چه طوری مشخصات آن را مثل همون جدولی که در سیویل وجود داره ایجاد کنم
در حال حاضر سیویل برای من مثل نرم افزار آموزشی است تا یک نرم افزار طراحی، خواهش میکنم چند تا آموزش که فقط در زمینه طراحی یک جاده با سیویل باشه در سایت بگذارید.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توپوگرافی و مقاطع عرضی faromi 3 1,168 1394/4/27 ، 10:12 عصر
آخرین ارسال: Reza-MSR
  ارور دادن سویل تری دی sam01 3 1,152 1393/12/4 ، 08:22 عصر
آخرین ارسال: Reza-MSR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان