مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
کتاب طراحی سازه های فولادی آقای میرقادری و ازهری
شروع کننده:engineer2014 آخرین ارسال توسط:siamak_meybodi پاسخ ها:3 طراحی سازه های فولادی مشاهده:7269 زمان:1395/09/20
اسمبلی برای بزرگراه
شروع کننده:kaveh1899 آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 درخواست ها مشاهده:131 زمان:1395/09/20
دانلود آموزشه نحوه اعمال بار برف در قابهای شیبدار ( سوله ها ) در ETABS 2015
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 آموزش های مکمل Etabs مشاهده:110 زمان:1395/09/19
دانلود کتاب جدول اشتال اصلی آلمانی ویرایش بیست و چهارم (Stahlbau Profile 24th editio
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 کتاب های لاتین مشاهده:113 زمان:1395/09/19
دانلود مجموعه مثالهای حل شده بار کمانشی ستونها ( Pcr ) در SAP + آموزش نرم افزار SAP
شروع کننده:admin آخرین ارسال توسط:rasul69 پاسخ ها:8 آموزش نرم افزار Csi Sap2000 مشاهده:3544 زمان:1395/09/19
دانلود نسخه فارسی و قابل جستجوی استاندارد 2800 ویرایش چهارم
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 نشریه و آیین نامه های نظام مهندسی مشاهده:122 زمان:1395/09/19
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:HAMID GOLPA پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:174 زمان:1395/09/19
جزوات عصرانه سازه ای
شروع کننده:shadmand آخرین ارسال توسط:shadmand پاسخ ها:0 آموزش طراحی سازه با Etabs مشاهده:90 زمان:1395/09/19
مشکل کرک کردن etabs 9.7.4
شروع کننده:uveper آخرین ارسال توسط:civil_samane پاسخ ها:338 دانلود نرم افزار Etabs مشاهده:99246 زمان:1395/09/19
آموزش آنالیز بها به شیوه ای کاربردی.
شروع کننده:taksa2012 آخرین ارسال توسط:MEHRIDADI پاسخ ها:140 آموزش آنالیزبها و پیشنهاد قیمت مشاهده:91575 زمان:1395/09/19

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرتون رو در مورد گرایش آب برای کارشناسی ارشد چیه؟؟؟
1392/11/02 , 01:39 ب.ظ
ارسال: #1
نظرتون رو در مورد گرایش آب برای کارشناسی ارشد چیه؟؟؟
باسلام

برای کارشناسی ارشد گرایش آب به نظرتون خوبه ؟؟؟ میشه در این زمینه راهنماییم کنید .بین سازه و آب کدومش کاربردی تره؟؟؟؟و بیشتر میشه روش حساب کرد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1392/11/02 , 02:14 ب.ظ
ارسال: #2
RE: نظرتون رو در مورد گرایش آب برای کارشناسی ارشد چیه؟؟؟
(1392/11/02 01:39 ب.ظ)شیوا نوشته شده توسط:  باسلام

برای کارشناسی ارشد گرایش آب به نظرتون خوبه ؟؟؟ میشه در این زمینه راهنماییم کنید .بین سازه و آب کدومش کاربردی تره؟؟؟؟و بیشتر میشه روش حساب کرد

گرایش آب هم آینده بسیار روشنی دارد . من دیدم اشخاصی زیادی از این گرایش بعد از ارشد برای دکتری آپلای گرفتن رفتن . کشورهای دیگه روی این رشته چند سالی است که سرمایه گذاری زیادی می کنند . اگه علاقه دارید این رشته را از دست ندهید .

پرسش و پاسخ در زمینه طراحی سازه های فولادی و بتنی در کانال تلگرام زیر
https://telegram.me/costbook
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1392/11/02 , 02:19 ب.ظ
ارسال: #3
سلام

در ایران چندان این رشته اهمیت ندارد . ( بازار کار بسیار ضعیف )

انجام پروژه های ساختمانی از قبیل محاسبات و طراحی ، اجرا ، ترسیم نقشه معماری و سازه ، معماری ساختمان ، ترمیم و نوسازی ساختمان بافت کهنه ، پروژه های دانشجویی
مهندس بابایی 09197250097

Instagram : keyvan.mycivil
1392/11/02 , 02:39 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/02 02:40 ب.ظ، توسط شیوا.)
ارسال: #4
سلام آقای مهندس کیوان بابایی

میتونم بپرسم بین گرایش های مختلف به غیر از سازه و زلزله.......کدومش بازاره کاره بهتری داره؟؟؟علاقه چندانی به سازه و زلزله ندارم
1392/11/02 , 03:14 ب.ظ
ارسال: #5
(1392/11/02 02:39 ب.ظ)شیوا نوشته شده توسط:  سلام آقای مهندس کیوان بابایی

میتونم بپرسم بین گرایش های مختلف به غیر از سازه و زلزله.......کدومش بازاره کاره بهتری داره؟؟؟علاقه چندانی به سازه و زلزله ندارم

سلام

ابتدا به این سوال پاسخ دهید تا بتوانم بهتر راهنمایی کنم .

* فعلا در چه حرفه ای مشغول هستید و اینکه شرکت شما بیشتر سمت به چه گرایشی را دارد ؟

* هدف از ارشد خواندن برای ارتقا دانش فنی و تحصیلات بالاتر همانند دکتری می باشد یا مهیا کردن بازار کار بهتر ؟

انجام پروژه های ساختمانی از قبیل محاسبات و طراحی ، اجرا ، ترسیم نقشه معماری و سازه ، معماری ساختمان ، ترمیم و نوسازی ساختمان بافت کهنه ، پروژه های دانشجویی
مهندس بابایی 09197250097

Instagram : keyvan.mycivil
1392/11/02 , 11:39 ب.ظ
ارسال: #6
با عرض سلام خدمت دوستان
من خودم دوره کارشناسی عمران-آب خوندم این و هم خدمت دوستان عرض کنم که ما هم مثل بچه های سازه ،بتن1.2 و فولاد1.2و راه و رو و خیلی از واحدهای مشترک پاس کردیم یعنی فقط آب بازی نکردیم. پس هم یک دید سازه ای هم یک دید آبی داریم تا اینجا شد دوره کارشناسی
ولی ارشد رشته مهندسی آب وارد بحثهای تخصصی آب میشه هیدرولیک پیشرفته و ...
و رشته سازهای هیدرولیکی هم رشته ای بین آب و سازه هستش
این که کدوم کاربردی تره و میشه روش حساب کرد تماما بستگی به هدف شما در آینده و علاقه شدید شما به کدام مبحث داره. اگر این دو عامل با هم وجود داشته باشه قطعا در ضمینه کار هم موفق اید حتی در ایران .حوزه فعالیت این رشته در سازمان اب و فاضلاب ،وزارت نیرو و جهاد کشاورزی
اگه تو سازه هم خودتون میتونید فعالیت کنید یه جورایی (خود اشتغالی یا فعالیت با شرکتها) زیاد محدودیتی نیست و میتونید کار کنید کافی تجربه کسب کرده باشی و رزومه خوبی داشته باشید
واین که فرمایشات ادمین کاملا صحیح است و یکی از انگیزه های من هم همین دکتری خارج از کشوره زیرا کشورهای دیگه واقع به این رشته بها میدن و روش سرمایه گذاری میکنن و به عقیده من اصلا نه آب تمامی رشته ها تحصیل در مقطع دکتری داخل ایران واقعا وقت تلف کردنه به جز برای
ارتقاء شغلی افزایش حقوق و ... که ایران خوبه ولی اگر هدف به قول رفیقمون دانش فنی و کار حرفه ای و تحقیقاتی رو میخواید دنبال کنید در آینده این رشته کار رو مساعد میکنه چون این رشته هنوز به اشباع کامل نرسیده و استادا دانشجو خوب میگرن در این ضمینه
ولی قبلش باید خیلی از فاکتورهای دیگر رو هم داشته باشید معدل بالا در کارشناسی و ارشد +نمره زبان gre و تافل بالا +مقاله isi +ارتباط با استادی که تو رشته شما فعالیت میکنه در خارج و غیره تا بشه فول فاند گرفت تا مشکل مالی تو غربت دردسر ساز نشه
این هم بگم این ها همه دیگاه منه (منی که دوست ندارم با کار کردن ، علمی که براش این همه سال زحمت کشیدم فراموش بشه و علاقه شدیدی دارم که کار تحقیقاتی کنم و سیستم دانشجویی هم در کنار کار داشته باشم و توی این بازار کار فسیل نشم )
من نه این رشته رو تایید کردم ونه ردش کردم و

پر گویی بنده رو ببخشید .ایام به کام
گر چه منزل بس خطرناك است و مقصد بس بعيد
هيچ راهى نيست كانرا نيست پايان غم مخور
حافظ
1392/11/03 , 01:26 ق.ظ
ارسال: #7
سلام عرض میکنم خدمت دوستان

از همه ی دوستان بابت نظراتشون واقعا ممنونم و از اینکه راهنمایی فرمودید متشکرم.متاسفانه قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور رو ندارم.و بیشتر هدفم افزایش سطح علمیم درکشور خودم هست.واز طرفی کارشتاسی عمران_عمران بودم و تصورم اینه که رشته ی سازه خشک و سخته و برام جذابیت نداره دلم میخواد اگه قرار ارشد بخونم رشته ای باشه که واقعا برام جذاب باشه و بتونم علاوه بر مهندسی عمران و بحث طراحی سازه.. در زمینه ی دیگری مثلا آب یا خاک که فکر میکنم شیرین تر باشه ادامه تصیل بدم...اما از طرفی اکثرا رشته های سازه و زلزله رو پیشنهاد میکنند ومیترسم اگه رشته ای به غیر از این دو رو بخونم ضرر کنم و بی فایده باشه.برای همین مزاحمه دوستان شدم تا کمک بگیرم ..نظرات متفاوت بود و باید بیشتر روش تامل کنم .همیشه آدم ها بین دو راهی علاقه و منافع میمونند .امیدوارم همگی موفق باشید.
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink کارشناسی ارشد 95 siamak takabi 0 300 1395/06/01 03:25 ب.ظ
آخرین ارسال: siamak takabi
  درخواست راهنمایی برای انتخاب رشته ارشد mohamadi92 1 264 1395/03/31 12:06 ق.ظ
آخرین ارسال: ArshadeOmran
  تخمین رتبه ارشد 95 sajad222 1 779 1395/03/29 06:58 ب.ظ
آخرین ارسال: sajad222
  فروش کتب ارشد عمران برای کنکور ارشد omid_rch 0 282 1394/12/22 03:57 ب.ظ
آخرین ارسال: omid_rch
Wink برنامه هفتگی های ارشد siamak takabi 1 486 1394/10/05 09:32 ق.ظ
آخرین ارسال: fsh
  راهنمایی و کمک برای حل چند سوال از پایداری سازه ها bardia7 2 3,084 1394/09/22 10:01 ب.ظ
آخرین ارسال: aref
  بین کتاب های زیر موندم کدامشوبرای ارشد بخونم؟فوری sajadmn2010 1 460 1394/07/23 01:18 ب.ظ
آخرین ارسال: MSR9002
  معرفی کتب مناسب برای کنکور ارشد عمران خداداد 10 3,447 1394/07/23 09:26 ق.ظ
آخرین ارسال: sajadmn2010
  مشاوره برای کنکورکارشناسی ارشد sajadmn2010 3 767 1394/07/06 10:21 ب.ظ
آخرین ارسال: sajadmn2010
  خرید کتاب های ارشد سری عمران sajadmn2010 3 1,133 1394/06/24 02:40 ب.ظ
آخرین ارسال: papillon

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان