امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز به مشاوره جهت ورود به بازار کار
سلام خدمت همه دوستان 

دوستان من چند سوال داشتم و فک میکنم جواب افرادی که که سابقه کاری دارن و نگاه اونا خیلی میتونه کمک کنه به انتخابم 

من دانشجوی سال آخر عمرانم دانشگاه دولتی و سال دیگه که 99 باشه فارغ التحصیل میشم 

نرم افزار های auto cad و revit architecture و tekla structure مسلطم و فک میکنم توی شرایط فعلی جامعه ارشد گرفتن واسه کسی که علاقه به کار عملی داره تا آکادمیک و استادی زیاد مناسب نیست ( بنظرتون درست میگم ؟ ) 

1. حالا با توجه به اطلاعاتی که از افراد مختلف کسب کردم بازار کار عمران زیاد خوب نیست و فک میکنم اینقدری که ما عرضه داریم و مهندس داریم تقاضا به اون حد نیست و باعث میشه خیلیا جای دیگه ای کار کنن بنظرتون زمینه کاری برای محاسب و ناظر و اجرا کدوم بیشتره ؟؟ و اینکه چجوری میتونم توی کار اجرا و کارگاه مشغول بشم حتی بدون حقوق فقط واسه تجربه کاری ؟

2. مورد بعدی دوستان بنظرتون روند ساختمان سازی و عمرانی ما توی بحث سازه نیاز بیشتر خودشو به بحث مدلسازی حس نمیکنه ؟( و بحثی هست که بشه روش سرمایه گزاری کرد ؟ )

3. با توجه به تجربه بیشتر شما بنظرتون توی عمران ما نیاز بازار الان بیشتر کجاست ؟

ممنونم از اینکه وقت میزارید و کمکم میکنید
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره درباره رشته اجرایی عمران میلاد شلالوند 1 617 1395/12/30 ، 07:58 عصر
آخرین ارسال: omid_rch
  مشاوره شغلی farshad0022 4 1,588 1395/1/9 ، 06:54 عصر
آخرین ارسال: hhn1370
  مشاوره و راهنمایی mojdeh 0 693 1394/10/25 ، 11:21 عصر
آخرین ارسال: mojdeh
Exclamation نیاز به یک شریک برای همکاری در دفتر مهندسی در تهران spdcmr 2 1,524 1394/5/17 ، 05:53 عصر
آخرین ارسال: omid_rch

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان