مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
انواع خرابی در اتصالات پیچی (فوریییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:jarad پاسخ ها:1 طراحی سازه های فلزی مشاهده:580 زمان:1395/09/19
امن‌ترین مکان برای تخلیه فاضلاب
شروع کننده:mojdeh آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:1 موضوعات متفرقه مشاهده:39 زمان:1395/09/19
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:Reza-MSR پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ مشاهده:72 زمان:1395/09/18
مشکل کرک کردن etabs 9.7.4
شروع کننده:uveper آخرین ارسال توسط:civil_samane پاسخ ها:336 دانلود نرم افزار Etabs مشاهده:99026 زمان:1395/09/18
بهینه سازی ارتفاع و سطح مقطع اعضا شبکه دولایه فضاکار همراه با تقریب سازی
شروع کننده:fazasaze آخرین ارسال توسط:fazasaze پاسخ ها:0 طراحی سازه های فلزی مشاهده:39 زمان:1395/09/18
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:102 زمان:1395/09/17
خطوط جریان (فوریییییییییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:behnam1374 پاسخ ها:8 مکانیک خاک مشاهده:336 زمان:1395/09/16
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3718 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:650 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:145 زمان:1395/09/15

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
**هواوی داری بیا تو **
1393/04/28 , 09:53 ق.ظ
ارسال: #1
**هواوی داری بیا تو **
سلام و خسته نباشید
قبل از مطرح کردن سوالم میخوام چیزی رو بگم احتمالا خیلی از اعضای سایت بهم خرده بگیرن گه چرا این سوال رو تو اینجا مطرح میکنید اینجا که سایت عمرانیه تو جواب این دوستان باید بگم خودم هم عمرانیم میدونم چی میگید ولی خوب به اندازه کافی تو انواع سایت های موبایلی جستجو کردم ولی به نتیجه ملموسی نرسیدم گفتم بعد تصمیم گرفتم با شما در میون بزارم...

من یه چند روزی هست که قصد خرید موبایل هوشمند هستم و تنها کاری که ازش میخام اینه بتونه به راحتی فیفا2014 و فیفا2015 و اسفالت 8 و 9 رو براحتی اجرا کنه و لگ نداشته باشه خیلی جستجو کردم و فهمیدم باید خداقل رم 2با سی پی یو 4هسته ای و جی پی یو قوی داشته باشه ...
و با توجه به هزینه ای که میتونم بکنم دنبال یه گوشی بین 500الی 700 هستم ولی متاسفانه تو این رنج قیمت تنها میشه از برند هواوی ...
ولی با توجه به اینکه نمیشه به برادران چینی اعتماد کرد تنها راهش اینه که از تجربه دوستان استفاده کرد
1.ایا خودتون هواوی دارین(چه مدلیه و سنگین ترین بازی که روی اون اجرا کردین چیه ؟
2.ایا راسته که میگن شدید داغ می کنه؟
3.یکی از پارامترهای که برای خود من خیلی مهمه خوش دستی و کیفیت بدنه گوشیه اگه شما شخصا هواوی دارین میتونید بگین خوش دستیش جطوریه و ایا کیفتش بدنه خوبه ایا لیز میخوره ؟
4.من به شخصه تجربه کردم نوع گوشی رو سرعت اینترنتش تاثیر بسزایی داره مثلا من تو خونمون با همراه اول و نوکیا و فایلد تست سرعت دانلود30رو تجربه کردم ولی با گالاکسی 10....شمای که هواوی دارین در مورد هواوی چطوره ؟

5،ایا راسته که میگن هم زود خراب میشه اگه هم بشه دیگه درست نمیشه؟
و کلا ارزیابیتون از هواوی جیه ایا ارزش خرید داره اگه داره تو اون رنج قیمت کدوم مدلش به درد میخوره ولی اگه. ارزش خریدن نداره تو این رنج قیمت چه گوشی رو پیشنهاد میکنین که قابلیت باز کردن فیفا 2014و ... داشته باشه

و یک سوال دیگه ایا دست دوم بگیرم بهتر نیست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1393/04/28 , 10:12 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/04/28 10:17 ق.ظ، توسط siamak_meybodi.)
ارسال: #2
RE: **هواوی داری بیا تو **
با سلام.
خانم مهندس من تجربه ی یک بار لمس کردن صفحه نمایش یک هو اوی را داشتم ،اصلا خوب نبود.
پیشنهاد میکنم به گوشیSamsung Galaxy Mega 6.3. فکر کنید. من خیلی با این گوشی کار کردم ،نسبت به قیمتش خیلی خوبه ،
چند ماه پیش ارزونتر بود ولی الان گرون شده.
پیشنهاد میکنم هر وقت خواستین بازی رو در گوشی موبایل تست کنید ،به سایت youtb بروید و در انجا مدل موبایل و نام بازی را
وارد نمایید تا برای شما ان بازی را در ان موبایل بیاورد ،به هر حال بهتر از هیچی هست. تقریبا اگه لگی داشته باشه معلوم میشه.ولی گرم شدن دستگاه در این روش مشخص نمیشه.
در سایتی که گفتم میتوانید گوشیها را با وارد نمودن اسامیشان با هم مفایسه کنید.
این کار را اشخاصی در youtu انجام داده اند.
در ضمن بعید میدونم بشه با 700 لذت کامل را از فیفا2014 ، فیفا2015 و اسفالت 8 و 9 برد.نصب که میشوند ولی اذیت میکنند.
کلا موافق دسته دوم نیستم.
موفق باشید.

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
آموزش نرم افزار ایتبس به روش حدی
آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی
تفسیر آیین نامه 2800 ویرایش چهارم

موسس و مدیر گروه پولاد سازه : مهندس سیامک حسین زاده

مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1393/04/28 , 10:27 ق.ظ
ارسال: #3
با سلام..
واسه بازی فیفا2014 ، فیفا2015 و اسفالت 8 و 9 و کلا برای اینجور گیم ها این گوشی جوابگو خواهد بود ولی تا چه مدت مهمه!!!!!!!

باید یکم بیشتر هزینه کنین هو اوی به هیچ عنوان در حد اینجور گیم ها نیست و نخواهد بود چون پشیمون میشین..
1393/04/28 , 10:44 ق.ظ
ارسال: #4
میشه اسم دقیق سایت رو بگین هرچی توگوگل yuoto میزنم سایت یو تی و ب رو میاره
1393/04/28 , 10:46 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/04/28 10:47 ق.ظ، توسط chili.)
ارسال: #5
سلام
p6 هواوی خوش دست تره
وهواوی ازشر کتهای معتبر مخابراتی چینیه
چینی داریم تا چینی.
1393/04/28 , 10:48 ق.ظ
ارسال: #6
توی سایت زیر برین قسمت سرچ وارد کنین گوشی هواوی همه نوع ویدیو از این گوشی و مشخصاتش برات میاره>>>

http://www.aparat.com/
1393/04/28 , 10:54 ق.ظ
ارسال: #7
منم منظورم همون سایت دومی هست که نوشتین.

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
آموزش نرم افزار ایتبس به روش حدی
آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی
تفسیر آیین نامه 2800 ویرایش چهارم

موسس و مدیر گروه پولاد سازه : مهندس سیامک حسین زاده

1393/04/28 , 10:57 ق.ظ
ارسال: #8
با تشکر ولی منظورم از سایت سایتی بود که مهندس میبودی گفتن...
هم نتوستم سایت رو پیدا کنم. تو گوگل میزنم youtb فقط لینک های یوتیو. ب رو میاره ممنون میشم ادرس دقیق سایت رو بهم بدین و هم نحوه کار با سایت رو میشه کمی توضیح بدین...
1393/04/28 , 10:58 ق.ظ
ارسال: #9
سلام گوشی بنده s Samsung Galaxy 5762می باشد گوشی خوبی هست.
1393/04/28 , 11:04 ق.ظ
ارسال: #10
سایت youtu.com یا net یا ...
اگه براتون مقدوره لینک سایت رو کامل بزارین مرسی...
ارسال موضوع ارسال پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان