امتیاز موضوع:
  • 68 رأی - میانگین امتیازات: 2.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ورود فايل اتوكد توپوگرافي به civil3d
سلام.از دوستاني كه نقشه برداري كاركردن كسي ميدونه چگونه ميتوان فايل اتوكد توپوگرافي رو وارد civil3dكرد؟(بدون اينكه به textتبديل كنيم)لطفا كامل توضيح دهيد.با تشكر.
پاسخ
خب منظورتون از غیر از فایل تکست چیه؟
فایل اکسل هم از همون طریق تکست میشه ایمپورت کرد
modify-creat point-import point ....
پاسخ
(1391/12/24 ، 05:42 عصر)taksa2012 نوشته است: سلام.از دوستاني كه نقشه برداري كاركردن كسي ميدونه چگونه ميتوان فايل اتوكد توپوگرافي رو وارد civil3dكرد؟(بدون اينكه به textتبديل كنيم)لطفا كامل توضيح دهيد.با تشكر.
سلام

برای انجام اینکار ابتدا نرم افزار سیویل رو باز میکنید بعد از قسمت File گزینه Open را میزنید و در پنجره باز شده فایل Dwg را انتخاب میکنید تا نرم افزار بازش کند.

حال کلیه عوارض رو انتخاب میکنید و Ctrl+c را میزنید بعد از منوی File گزینه New را انتخاب کنید در پنجره باز شده نوع تمپلیت را روی قسمت AutoCAD Civil 3D (Metric) NCS قرار داده و روی گزینه Open کلیک کنید بعد راست کلیک کرده و از Clipboard گزینه Paste to original ... راانتخاب کنید تا فایل به صفحه جدید باز شده انتقال یابد. نقشه توپوگرافی آماده شده میتونید به نرم افزار معرفی کنید و ...

موفق و موید باشید

پاسخ
با سلام و خسته نباشید من یک منحنی بروکنر در سیویل تریدی کشیدم میخواستم ببینم درست کشیذم یا نه اگر برای شما مقدور است ایمیل تون رو برای من بفرستین که من برای شما ایمیل کنم
پاسخ
سلام من یه نقشه توپوگرافی دارم و می خوام surface تعریف کنم اما هنگامی که Add contours را می زنم منحنی میزان را انتخاب نمی کند چه باید کرد
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان