مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
دانلود برنامه اکسل طراحی کامل BasePlate به روشLRFD(مبحث نهم و دهم 1392)(مهدی مهربان)
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 نرم افزارهای تحت اکسل مشاهده:20 زمان:1395/10/29
پرسش و پاسخ در مورد طراحی با آقای حسین زاده
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:زینب خوش کلام پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ در مورد Etabs مشاهده:16429 زمان:1395/10/29
واجدین شرایط شرکت در آزمون
شروع کننده:REZAF آخرین ارسال توسط:زینب خوش کلام پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ(مسائل نظام مهندسی) مشاهده:63 زمان:1395/10/29
مسجدی با معماری شگفت انگیز در قلب کلیسای جامع
شروع کننده:mahno0osh آخرین ارسال توسط:mahno0osh پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:26 زمان:1395/10/28
کمک در خصوص ترکیب بارهای پیشفرض در ETABS
شروع کننده:frankly آخرین ارسال توسط:behzad_breeder پاسخ ها:9 آموزش های مکمل Etabs مشاهده:1581 زمان:1395/10/28
دانلود حل تشریحی آزمون اجرا عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش)
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:sabzsaze پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ(مسائل نظام مهندسی) مشاهده:281 زمان:1395/10/28
راههای موفقیت در آزمون محاسبات نظام مهندسی
شروع کننده:آرش نقیبی آخرین ارسال توسط:sabzsaze پاسخ ها:18 پرسش و پاسخ(مسائل نظام مهندسی) مشاهده:31868 زمان:1395/10/28
کانال تلگرامی کنکور ارشد عمران پر از جزوات تخصصی به ویژه زبان تخصصی
شروع کننده:fateme_mpg_t آخرین ارسال توسط:fateme_mpg_t پاسخ ها:4 کنکور و ازمون های مختلف.... مشاهده:58 زمان:1395/10/28
راهنمایی در مورد سازه هشت طبقه
شروع کننده:sasan.ce آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ مشاهده:63 زمان:1395/10/28
مدیران و ناظمان بخوانند
شروع کننده:admin آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:175 گفتمان مدیران مشاهده:4746 زمان:1395/10/28

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویدیو آموزشی گام به گام نقشه کشی
1394/06/25 , 01:11 ب.ظ
ارسال: #1
ویدیو آموزشی گام به گام نقشه کشی
با سلام
اگر ممکن است یک نقشه کامل را به صورت ویدیو و با تمام جزییات و پلان ها طراحی کنید
یک اموزش متنی هرچند هم کامل باشد باز هم در اجرا دچار مشکل میشوید
سه پلان به صورت مبتدی و متوسط و پیشرفته با تمام پلان ها. فکر کنم خیلی ها به این اموزش نیاز داشته باشند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1394/07/05 , 11:46 ب.ظ
ارسال: #2
RE: ویدیو آموزشی گام به گام نقشه کشی
درود
این کار نیاز به هزینه و زمان زیادی برای تهیه فیلم های آموزشی دارد و کار آسانی نیست. اکثر مهندسین مسلط به اتوکد و فن نقشه کشی با کمبود وقت و فرصت مواجه هستند.
شما و سایر دوستان علاقه مند میتوانید با مدیر سایت هماهنگی بفرمایید و در صورت موافقت و پشتیبانی مدیر، بنده این آموزش را تهیه می کنم. این آموزش در قسمت فروشگاه سایت قرار داده می شود.

و به انگشت نخی خواهم بست تا فراموش نگردد که هنوز انسانم
1394/07/06 , 12:03 ق.ظ
ارسال: #3
(1394/07/05 11:46 ب.ظ)Cadkhoda نوشته شده توسط:  درود
این کار نیاز به هزینه و زمان زیادی برای تهیه فیلم های آموزشی دارد و کار آسانی نیست. اکثر مهندسین مسلط به اتوکد و فن نقشه کشی با کمبود وقت و فرصت مواجه هستند.
شما و سایر دوستان علاقه مند میتوانید با مدیر سایت هماهنگی بفرمایید و در صورت موافقت و پشتیبانی مدیر، بنده این آموزش را تهیه می کنم. این آموزش در قسمت فروشگاه سایت قرار داده می شود.

سلام عرض می کنم خدمت مهندس cadkhoda عزیزم ،اطمینان کامل دارم که شما می توانید فیلم های آموزشی با کیفیتی در زمینه
نرم افزار اتوکد بسازید.به امید ان روزی که این فیلم ها را از شما ببینم.
جناب مهندس چرا خودتان شروع نمی کنید و این فیلم ها را نمی سازید ؟ برای شروع چند فیلم را به رایگان در اینترنت قرار بدهید تا با نمونه
کارهای شما اشنا بشوند ،البته اکثر کاربران با کارهای شما اشنا هستند ،ولی به نظرم خودتان شروع کنید بهتر است.
موفق باشید.

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
آموزش نرم افزار ایتبس به روش حدی
آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی
تفسیر آیین نامه 2800 ویرایش چهارم

موسس و مدیر گروه پولاد سازه : مهندس سیامک حسین زاده

مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1394/07/06 , 03:36 ب.ظ
ارسال: #4
یه نکته ای رو هم میخواستم من اضافه کنم.

متاسفانه اموزش های اتوکد که در اینترنت یا ....وجود دارند فقط آموزش نحوه استفاده از ابزارهای اتوکد رو برای نقشه کشیدن اموزش میدهند.

برای مثال من میخواستم از اول نحوه ترسیم پلان معماری و برش و پلان طبقات و پلان تیر ریزی و نحوه ترسیم ستون ها و تیرها رو هم در قالبی آموزش بدن.
و ضوابط و نکات مهم در رسم آنها.

اگر چنین آموزش هایی رو دیدید ممنون میشم قرار بدید.

مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1394/07/06 , 04:33 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/07/06 05:34 ب.ظ، توسط miladezati.)
ارسال: #5
با سلام

به نظر من هم آقای مهندس کدخدا استاد اتوکد ونقشه کشی معماری هستند وتعدادی آموزش مقدماتی در سایت گذاشتند که عالی بود.اگرکامل شده همان
آموزشها را برای دو سازه چند طبقه فولادی وبتنی شامل اصول تهیه کلیه نقشه های معماری وسازه در دونسخه ebook وویدیو (هردو بهمراه فایلهای cad)بطور مجزاتهیه کنند وبا دو قیمت مجزا ومناسب ارائه دهندقطعا مشتری خواهد داشت.
من خودم خریدارش هستم چون ضعفهایی در این زمینه ها دارم واطمینان دارم طالب زیاد داشته باشد.بعضی ها به فراخور زوحیه خود ترجیج می دهنداز ویدیو استفاده کنند ولی من خودم ebook را ترجیح می دهم چون حجمش کم است ومی شود به همراه خودهمه جا برد ودر حدنیاز به راحتی به آن مراجعه کرد.
رویکرد ایشان در تهیه این محصولات باید آموزش تهیه نقشه باشد نه آموزش اتوکد.البته در بعضی موارد ناگریر از توضیح بعضی از قابلیتهای اتوکد هم خواهد بود.این محصول باید به گونه ای تهیه شود که مطالعه آن یک نفر مهندس یا دانشجوی عمران ومعماری را آماده کار در دفتر فنی کند.بعبارت دیگر بایستی مرجع کاربردی باشد.ایشان می توانند برای پک کامل یک قیمت دهند وبرای هریک از محصولات ویدیو وایبوک هم قیمت جدا تا افراد به فراخور سلیقه خود سفارش دهند.
امیدوارم این مهندس عزیز دست به کار شوند ومحصولشان رادر دو فرمتی که عرض کردم تولید کنند بعد مراجعه کنند به مدیریت این سایت .اینجا توفیق فروش حاصل شد چه بهتر اگر هم نشد سایتهای دیگر هم در خصوص فروش آن همکاری می کنند اگر باز نشد تبلیغهای یکروزه هم بزنند خریدارها سراعش می روند.
کاربران محترم باید بپذیرند که از طریق سئوال وجوابهای فنی در سایتها فقط بخشی از مشکلات آنها قابل رفع هست ونه همه ولازم است در زمیته های مختلف حداقل یک مرجع کاربردی مناسب جهت مراجعه داشته باشند.قطعا اعظم این مراجع رایگان نخواهند بودونباید انتظار داشت که یک متخصص زحمت کش کلیه دانسته ها وتجربه های خود را رایکان در اختیار دیگران قرار دهد.
شاید این گفته من را خیلی از کاربران نپسندند ولی وقتی به کارنامه چهار سال گذشته سایت نگاه می کنم بحثهای فنی مختلف این را ثابت کرده است.از صد هزارعضو محترم سایت کمتر از 200 نفر در جهت رفع مشکلات دیگران وانتقال تجربه فعال بوده اند وبقیه دوستان فقط سئوالات خودشان را پرسیده اند ویا از مطالب سایت استفاده کرده اند.ولذا از عدالت به دور است که از مهندس کدخدا درخواست شود که نتیجه زحمات چندین ساله ودودچراغ خوردنهای زیاد را طی ساعتهای طولانی روی کاغذ بیاورد وبصورت مدون ویکجا به رایگان تقدیم همه بکند.

البته از آن طرف من از مهندس کدخدا ومهندس سلطان آبادی ودیگر بزرگان هم که با تجربه ترندو مولف آثارندخواهشی دارم که ارتباطشان را در حد محدود با سایت حفظ کنند وحداقل هفته ای یکی دوسئوال کاربران را هرچند کوتاه وغیر تفصیلی پاسخگو باشند که این قضیه علاوه بر فایده ای که برای کاربران دارد آثار وبرکات ویژه برای خود آنها خواهد داشت.

(حاصل کار تیمی وهمکاری ، نتیجه برد-برد برای همه هست (یداله مع الجماعه
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
1394/07/06 , 08:00 ب.ظ
ارسال: #6
درود
از شما ممنونم جناب مهندس miladezati
لایق این همه تعریف نیستم
همه دوستان به بنده لطف دارن.
به قول مهندس بهنام متاسفانه اموزش های اتوکد که در اینترنت یا .... وجود دارند فقط آموزش نحوه استفاده از ابزارهای اتوکد رو آموزش میدهند اما دوستان واقعا دلیل نبود آموزشی کاربردی و مرجع چیست ؟
این که بگوییم شاید هیچکس در حد استاندارد و حتی بالاتر از آن حرفه ای دانش و علم موضوع مورد بحث را ندارد قضاوت خوبی نیست چرا که اساتید برجسته و شناخته شده حتی عضو همین سایت کم نیستند. آیا فکر نمیکنید عدم رعایت قانون کپی رایت یا حقوق مولفین و عدم اعتماد موجب این امر شده است.
انشاله در صورت اقبال دوستان برنامه ریزی برای تهیه آموزشی کاربردی و جامع اقدام خواهد شد.
بازهم لازم میدونم از اساتید و دوستانم در این سایت تشکر کنم.

و به انگشت نخی خواهم بست تا فراموش نگردد که هنوز انسانم
1394/07/06 , 11:10 ب.ظ
ارسال: #7
(1394/07/06 08:00 ب.ظ)Cadkhoda نوشته شده توسط:  درود
لایق این همه تعریف نیستم
به قول مهندس بهنام متاسفانه اموزش های اتوکد که در اینترنت یا .... وجود دارند فقط آموزش نحوه استفاده از ابزارهای اتوکد رو آموزش میدهند اما دوستان واقعا دلیل نبود آموزشی کاربردی و مرجع چیست ؟
این که بگوییم شاید هیچکس در حد استاندارد و حتی بالاتر از آن حرفه ای دانش و علم موضوع مورد بحث را ندارد قضاوت خوبی نیست چرا که اساتید برجسته و شناخته شده حتی عضو همین سایت کم نیستند. آیا فکر نمیکنید عدم رعایت قانون کپی رایت یا حقوق مولفین و عدم اعتماد موجب این امر شده است.
انشاله در صورت اقبال دوستان برنامه ریزی برای تهیه آموزشی کاربردی و جامع اقدام خواهد شد.

با عرض سلام

همانطور که اشاره کردید اموزش های مقدماتی و نحوه کار با فرمانها به اندازه کافی در همین سایت و در سطح اینترنت وجود دارد از طرفی اموزش های انگلیسی زبان برای کشیدن پلان ساختمان و اندازه گذاری های متعارف که بیشتر بر روی جنبه هنری کار تکیه دارد موجود هست و اگر کسی دنبالش باشد میتواند از انها استفاده کند.

اما به نظر می رسد اموزشی که برای مهندسین عمران جنبه مهمتری دارد همان اعمال ضوابط مختلف شهرداری و استانداردهایی که باید حتما در پلان رعایت شود تا نقشه پذبرفته شود.

اگر یتوانید اموزشی تهیه کنید که ترکیبی از هر دو سمت را داشته باشد فکر میکنم کار ماندگاری شود..
1394/07/07 , 03:43 ب.ظ
ارسال: #8
(1394/07/06 08:00 ب.ظ)Cadkhoda نوشته شده توسط:  درود
لایق این همه تعریف نیستم
سلام اقای مهندس کدخدا
خیلی از ما نمونه کارهای شما رو دیدیم بدون تعارف باید بگم نحوه تدریس شما عالیه چون که مطالب رو هم خیلی روان توضیح میدین و هم اینکه حتی ریزترین نکات رو از قلم نمیندازین . همه قبول داریم که تهیه این اموزشها نیاز به وقت و انرژی زیادی داره اما برای استادی مثل شما که تجربه چندین ساله در اموزش اتوکد دارین فکر نمی کنم کار مشکلی باشه. به امید خدا اگه شما این فیلم های اموزشی رو تهیه کنید مطمئن باشید که مورد استقبال جامعه مهندسی قرار خواهد گرفت چون اولین اموزش جامع و کاربردی نقشه کشی ساختمان خواهد بود. در مورد عدم رعایت قانون کپی رایت کاملا حق با شماست و در زمینه محصولات فرهنگی و علمی و... هم وجود دارد. من با بقیه شاخه ها کاری ندارم اما در مورد رشته ی خودمان ،اگه همه اساتید و اونهایی که تو امر اموزش حرفی برای گفتن دارن از این قضیه باک داشته باشند، نباید هیج جزوه و فیلم اموزشی تو قسمت فروشگاه سایت های عمرانی عرضه بشه .از طرف بچه های سایت از شما خواهش دارم این پکیج اموزشی رو تهیه کنین و از مدیریت محترم سایت هم خواهشمندم پشتیبانی لازم رو داشته باشن .
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اموزش گام به گام کشیدن نقشه با اتوکد AutoCAD2010 88 137,327 1395/10/27 01:19 ب.ظ
آخرین ارسال: faridciviling
  دانلود فیلم آموزشی مدلسازی سه بعدی رمپ دورانی 1/4 در گردش - اتوکد Cadkhoda 12 4,543 1395/05/20 03:08 ق.ظ
آخرین ارسال: azar.bajgah
  دانلود فیلم آموزشی " ترسیم پلان معماری از اول تا آخر در اتوکد" (مهندس رضوان طلب) فرشاد امن خانی 1 1,190 1395/03/19 02:07 ب.ظ
آخرین ارسال: yaser.sh71
  راهنمای تهیه نقشه های فاز دو (معماری اجرایی)(مهندس امید محمدی فر) فرشاد امن خانی 0 423 1395/02/16 06:25 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  جدول هوشمند اطلاعات نقشه برای معماری mohsen_1363 1 535 1394/12/14 07:26 ب.ظ
آخرین ارسال: mohsen_1363
  UTM کردن نقشه و انطباق با تصویر ماهواره ای در اتوکد Cadkhoda 0 1,211 1394/11/05 11:56 ق.ظ
آخرین ارسال: Cadkhoda
  روشهای مختصات دهی در اتوکد بزبان فارسی (ویدیو) CADforengineers 0 460 1394/10/25 12:27 ب.ظ
آخرین ارسال: CADforengineers
  دانلود جزوه آموزشی"آموزش اتوکد به زبان ساده" (مهدی تیموریان) فرشاد امن خانی 0 1,101 1394/07/11 03:54 ب.ظ
  دانلود فیلم فارسی آموزشی اتوکد برای تازه کارها فرشاد امن خانی 5 5,102 1394/01/31 07:26 ب.ظ
آخرین ارسال: Reza-MSR
  دانلود آموزش نقشه کشی صنعتی به کمک رایانه (اتوکد) کار و دانش فرشاد امن خانی 0 2,136 1393/04/29 11:41 ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان