امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 2.72
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاسخ و کلید آزمون محاسبات نظام مهندسی خرداد 1393
به ایمیل دفتر مقررات،
به فکس دکتر هوایی،
تماس تلفنی و صحبت با نورمحمدی
پاسخ
سلام دوستان اگر کسی مایل اعتراضش تلفنی وسریع انتقال بده که ذهن مسئولین مقررات ملی را ازالان آماده کنه با این شماره تماس بگیره و بگه وصل کنند
دفتر مقررات ملی 02188878032الی 9این شماره وزارت مسکن درتهران هست ..............دوستان این امتحانات باید جمع بشه وبه جای آن کلاسهای تخصصی برگزار بشه در حد عالی ، چون اینطوری هرکسی میره کتاب تست میخره مثل سری عمران و...ویا با کتابهای مهندسی معکوس بالاخره 50 درصد میاره ولی آخرش چی باید دست دوم بدی برات محاسبه ونقشه تهیه کنند، پس بهتره که این آموزشهارو به همراه مقررات ملی آموزش بدند به ولله ی ساختمان ساده 3طبقه آنالیزش بیشتر از 5 یا 6ساعت وقت میبره که اینا ازما 60 تا سئوال و 10 تا مبحث تو 3.5 ساعت میخواند ازما تست بگیرند این انصاف نیست ،مگرخون پزشکان از خون ما رنگینتره که اونا به محض فارغ التحصیلی پروانه طبابت دارند وما باید تا مرز سکته کردن بریم تا ی پروانه بگیریم اونم تواین اوضاع بیکاری و انبوه مهندس که بی حساب وکتاب دارند میاند . برند جلوی وزارت علوم بگیرن...
پاسخ
من 3بار دارم امتحان محاسبات میدهم ، عین 3بارش فضای امتحان مناسب نبوده 1- صندلی خراب 2- جایم جلوی راه پله 3- عبور و مرور 4- نویز یا وزوز بلندگو5-عدم تهویه نامناسب 6- استرس وارد کردن آقایی که بلد نبود زمان باقیمانده آزمون اعلام کنه 7- باید عضله کمرت قوی باشه که مرتب دولا بشی وهی کتاب دربیاری تا استخوانت داغون بشه ................الحمدلله که هیچ وقت هیچی سرجاش نبوده ....
پاسخ
مگرما نباید 3 سال ازمدرک کارشناسیمون بگذره بعد آزمون بدهیم اگرقبول شدیم پروانه بگیریم ، بیاند به جای بیگاری تو این 3سال ، بهمون آموزش عالی تخصصی بدند وسطح طراحی ،نظارت ، محاسبه واجرا را درحد عالی درجامعه بالا ببرند که هیچ نقطه ضعفی نباشد .... به حمد خدا این همه مهندس پایه ارشد و یک داریم دعوتشان کنند برای هراستانی این عمل را انجام دهند............ خدا شاهده من با چشمای خودم دیدم که ناظر به مالک گفت باید قوانین مبحث 12 را رعایت کنی وهمچنین مبحث 5 مالک میگفت چی میگی من تا خرخره زیر قرضم و خدا وکیلی ساختمانش که قاب خمشی بود باشفته و دیوارباربروطاق ضربی برد بالا و مهندس فقط توانست براش گزارش خلاف رد کنه ، الانم طرف تو خونش راحت نشسته.... باید از ریشه همه چیز درست بشه نه ببخشیدا عشقی..
پاسخ
دوره های ارتقا پایه مگه شرکت نکردین؟ اونا اصلا در سطحی نیستند که به جای آزمون ملاک قرار بگیرند. حداکثر 16 ساعت، فشرده، در 2 روز که در نهایت از مطالب بیان شده، یک امتحان ساده تستی برگزار می شود. چنین دوره هایی اصلا نمی توانند برای دروس تخصصی استفاده شوند. تنها مسئله ای که برای آزمون محاسبات وجود داره و بارها به دفتر مقررات اعلام شده، نحوه کسب حد نصاب نمره هستش که اگر آزمون، رقابتی می بود، فکر نمی کنم اینقدر حرف و حدیث می داشت. دانشگاه هایی هستند در شهرستان های خیلی کوچک که اساتید مجبور به دادن نمره به دانشجویان هستند و در نهایت فارغ التحصیلان، توانایی خوبی نخواهند داشت. این آزمون باعث میشود که مطالب کاربردی فولاد و بتن، زلزله و بارگذاری و مهندسی پی، تا حد لزوم مورد مطالعه بهتر قرار بگیرد.
پاسخ
کسی در تهران برای اعتراض به دفتر مقررات مراجعه کرده؟
پاسخ
توی سایت جستجو کنید فراوان نامه اعتراض وجود داره.
پاسخ
بچه ها تو سوال 45 نظارت که مربوط به مبحث 21 بود دو تا گرینه درست داشت . چون توی یکی از گزینه ها داده مرکز تولید نفت و گاز که به نظر من همون پالایشگاه میشه که مربوط به مبحث 21 نمیشه و یک گزینه دیگه هم داشت که درست بود . خواهشا بررسی کنین و در صورت هم عقیده بودن با من اعتراض کنین تا امتیازش به همه تعلق بگیره . تو رو خدا اعتراض کنین چون من فقط واسه همون سوال نمرم میشه 48.9 که 49 منظور میش0 ( 30 تا درست و 2 تا غلط )
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات نظام مهندسی mobinarabi 0 139 1395/12/3 ، 10:11 صبح
آخرین ارسال: mobinarabi
  عضویت در نظام مهندسی vhdmzh 1 210 1395/4/27 ، 01:15 عصر
آخرین ارسال: ostadasadi90
  دوه ای ویژه آخر هفته آمادگی آزمون ورود به حرفه civilamoozesh 0 662 1394/2/13 ، 04:31 عصر
آخرین ارسال: civilamoozesh
  دوره های آمادگی آزمون نظام مهندسی civilamoozesh 0 684 1393/11/23 ، 12:28 عصر
آخرین ارسال: civilamoozesh
  ارجاع کار در نظام مهندسی cvmosi 12 3,311 1393/10/4 ، 12:50 عصر
آخرین ارسال: CivilS
  امادگی ازمون محاسبات ابان 93 matin2h 21 6,260 1393/9/20 ، 01:42 عصر
آخرین ارسال: parsiyar
  دانلود فرم های محاسبات سازه برای تهیه دفترچه hadi_kt 0 821 1393/9/2 ، 05:10 عصر
آخرین ارسال: hadi_kt
  دوره آمادگی ورود به حرفه همراه با پکیج استثنایی 808،(محاسبات-نظارت) حضوری , آنلاین atilacivil 5 2,414 1393/7/16 ، 06:59 عصر
آخرین ارسال: hotcloob
  یک طراح چه نقشه هایی رو باید به نظام مهندسی تحویل بده m.m0068 5 1,132 1393/7/9 ، 08:09 عصر
آخرین ارسال: m.m0068
  قابل توجه متقاضيان آزمونهاي ورود به حرفه آبان ماه سال 1393 abdollahi-roholah 0 758 1393/5/19 ، 07:27 عصر
آخرین ارسال: abdollahi-roholah

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان