امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروانه محاسبات برای رشته مهندسی اجرایی عمران
با سلام
دوستان میخواستم بپرسم که آیا برای فارغ التحصیلان رشته مهندسی اجرایی عمران به شرط داشتن کارشناسی ارشد گرایش سازه یا زلزله پروانه محاسبات تعلق میگیرد؟با تشکر
پاسخ
هنوز برای مدارک مهندسی اجرایی عمران هیچ گونه ای پروانه ای در نظر نگرفته اند. من شنیده ام که تفاهم نامه بین دانشگاه فنی و حرفه ای و وزارت علوم در این خصوص (جهت داشتن پروانه اشتغال نظارت یا هر دو )در حال انجام است که فارغ التحصیلان مهندسی عمران اجرایی بتوانند با گذراندن تعدادی واحد درسی دانشگاه مازاد بر دروس مهندسی اجرایی عمران پروانه اشتغال بکار بگیرند. البته این خبر 99 درصد صحیح است.
پاسخ
(1393/10/21 ، 12:21 عصر)siamak takabi نوشته است: با سلام
دوستان میخواستم بپرسم که آیا برای فارغ التحصیلان رشته مهندسی اجرایی عمران به شرط داشتن کارشناسی ارشد گرایش سازه یا زلزله پروانه محاسبات تعلق میگیرد؟با تشکر
سلام
دوست عزیزم
کسی که کارشناسی مهندسی اجرایی خونده صرفا با همون مدرکش فقط بهش اجرا میدن. یعنی نظارت و طراحی نمیدن. واضح هم هست . کسی که اجرایی خونده درس های محاسباتی نداشته فقط بیشتر درس های اجرایی و کارگاهی و مدیرتی پاس کرده . اما کسی که ارشدش سازه هست یا زلزله میتونه نظارت و طراحی بگیره که البته باید دو سال به نظرم از فارغ التحصیلیش بگذره بعد دو سال میتونه بره شرکت کنه. اما با کارشناسی رشته عمران اجرایی طراحی رو که اصلا حرفش رو نزن . نظارت هم که معلوم نیست. فعلا دارن چکو چونه میزنن .ولی اجرا رو میدن
حالا اگه دوست عزیزی اطلاعاتش در این مورد بیشتر هست بگه.آخرین اخبار من در این مورد همین بود.
موفق و موید باشید
یا حق

هیچی
پاسخ
پس ما که تکنولوژی عمران-عمران خوندیم چی؟؟؟
البته من رشته دیپلمم ریاضی بود یعنی پیش دانشگاهی ریاضی بودم اومد عمران- عمران خوندم
می تونم محاسبات شرکت کنم
پاسخ
(1394/1/14 ، 12:10 صبح)فشو نوشته است: پس ما که تکنولوژی عمران-عمران خوندیم چی؟؟؟
البته من رشته دیپلمم ریاضی بود یعنی پیش دانشگاهی ریاضی بودم اومد عمران- عمران خوندم
می تونم محاسبات شرکت کنم
سلام
قبلا قرار بود به تکنولوژی ها محاسبات ندن. یعنی همین بلایی که به اصطلاح سره بچه های عمران اجرایی در آوردن اما الان این مشکل برای بچه ها تکنولوژی برطرف شده. یعنی شما میتونید هم نظارتتون رو تا پایه یک بگیرید و هم طراحیتون رو البته طراحی تا پایه دو بیشتر ظاهرا به تکنولوژی عمران نمیدن. که البته همونم عالیه
هیچی
پاسخ
سلام ممنونم از خبرتون
ببخشید میشه بگید اینو کجا خوندین؟؟؟
پاسخ
(1394/1/14 ، 12:45 عصر)فشو نوشته است: سلام ممنونم از خبرتون
ببخشید میشه بگید اینو کجا خوندین؟؟؟
سلام تو همین انجمن در این مورد ها خیلی تاپیک گذاشتن .اتفاقا یک تاپیک رو که الان هم فعال هست رو برای شما معرفی میکنم از اول این تاپیک بخونید خیلی از سوالات مبهم در ذهن شما رو پاسخ میده

اسم تاپیک هست : رفع ابهامات در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتم مهر نظام مهندسی
این تاپیک رو حتما از اول ملاحظه بفرمایید خیلی از پاسخ شما به نظام مهندسی رو پاسخ میده
موفق باشید
هیچی
پاسخ
ممنونم ولی منظورم منبع معتبرش بود
پاسخ
(1394/1/14 ، 08:13 عصر)فشو نوشته است: ممنونم ولی منظورم منبع معتبرش بود

تمامی مصوبات کمیسیون هم ارزی از سایت "[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید) " قابل دریافت است.

موفق و موید باشید.
پاسخ
(1394/1/14 ، 11:15 عصر)Reza-MSR نوشته است:
(1394/1/14 ، 08:13 عصر)فشو نوشته است: ممنونم ولی منظورم منبع معتبرش بود

تمامی مصوبات کمیسیون هم ارزی از سایت "[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید) " قابل دریافت است.

موفق و موید باشید.
با تشکر از شما ...
خودم البته تمام اطلاعاتم از انجمن مای سیویل هست .دیگه نمیرم جای دیگه بگردم چون انقدر اینجا دوستان مهندس نسبت به همه موارد سر رشته کافی دارن که با هر تاپیک ما رو راهنمایی میکنن و منبع خوده بنده برای هر چیزی سایت مای سیویل هست
بازم تشکر از شما مهندس عزیز
هیچی
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی omid_rch 381 130,793 1399/7/1 ، 01:24 صبح
آخرین ارسال: hamedkhosroabadi
Lightbulb راهنمایی برای آزمون نظام مهندسی حسینی11 2 1,397 1398/11/15 ، 04:27 عصر
آخرین ارسال: حسینی11
Wink فرم آماده اعتراض به آزمون محاسبات مهر 98 h9mzeh 1 344 1398/8/17 ، 04:12 عصر
آخرین ارسال: h9mzeh
  راههای موفقیت در آزمون محاسبات نظام مهندسی آرش نقیبی 19 52,818 1398/7/24 ، 09:37 عصر
آخرین ارسال: behnamx2x2
  سوال فوری درباره نام دانشگاه در ثبت نام آزمون نظام مهندسی Mehdi90 0 448 1398/4/21 ، 12:19 صبح
آخرین ارسال: Mehdi90
  چه کسایی میتونن در نظام مهندسی عضو و مهر نظام مهندسی بگیرن؟ ziea_sz 4 1,573 1397/7/30 ، 11:22 صبح
آخرین ارسال: sungirl74
  فارغ التحصیلی از مهندسی عمران و خدمت مقدس سربازی azarmet 0 678 1397/3/13 ، 06:30 عصر
آخرین ارسال: azarmet
  پروانه اشتغال نظام مهندسی aref7105 1 1,017 1397/2/26 ، 12:30 عصر
آخرین ارسال: omid_rch
Thumbs Up شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی afshin171 2 1,039 1396/10/28 ، 01:26 صبح
آخرین ارسال: afshin171
  گفتگو در رابطه با نتایج آزمون های نظام مهندسی مهر 96 amirkazemi 0 1,037 1396/10/17 ، 10:45 صبح
آخرین ارسال: amirkazemi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان