امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیگیری بیمه مهندسان دارای پروانه اشتغال از ادارت ذیربط
ما تقاضای همکاری از سازمان ها داریم که معرفی نامه داده شود برای پرداخت بیمه و اونا به عنوان کارفرما مقداری از هزینه بیمه را تقبل کنند
اینکه ما 30 سال معطل بیمه باشیم و پنج سال برامون حساب باشی بی فایده اس و عمر تلف کردنه و به صورت آزاد بریم یه شرکت برامون بیمه رد کنه بهتره
اگر در امر نظارت شما علاوه بر نظارت کار ، به کارفرما مشاوره هم بدید که ساخت ساز کاملا اصولی باشه بیشترین از اینها زمانبر خواهد بود
در ضمن مسئولیت ناظر در پروژه ها در نظر بگیرید
پاسخ
ولی من میدونم ، با این شرایط هیچ سازمانی زیر بار بیمه تمام وقت نمیره . بخصوص تو الان وضع بد اقتصادی کشور و کمبود منابع مالی
بیمه آزاد خیلی هزینه بر هست . اگه کسی بتونه از پس هزینه اش بر بیاد که بهتر هست از همین بیمه آزاد استفاده کنه
پاسخ
ما مهندسین به نظرم خیلی بیچاره و بدبختیم
پاسخ
(1394/8/8 ، 05:43 عصر)ebrahimkazemi51 نوشته است: ما مهندسین به نظرم خیلی بیچاره و بدبختیم
چند وقت پیش با یک دکتر دندانپزشک صحبت میکردم . میگفت که وزارت بهداشت نمیذاره تعداد دکترها بی رویه افزایش پیدا بکنه . برای همین ، طبق استاندارد جهانی باید به ازای هر 10000 نفر مردم ، یک پزشک باشه که الان به ازای هر 30000 نفر ، یک پزشک هست . برای همین هست که ارج و قرب پزشکان بسیار بسیار زیاد تر از مهندسین هست . همچنین دستمزد یک پزشک .
چیزایی که من شنیدم ، مثلا دستمزد یک دندانپزشک تازه فارغ التحصیل شده ، حدود 4 میلیون از جایی که استخدام هستند و بعد از ظهر ها هم میرن کلینیک و حدود 3 میلیون تومن هم از اونجا در میارن ، یعنی ماهی 7 میلیون تومن .
منتها بعد دو سه سال خودشون مطب تاسیس میکنند و درامدشون حدود ماهی 30 میلیون تومن میرسه . پزشکان عمومی حدود ماهی بین 10 میلیون تا 20 میلیون تومن
دلیل همه اینها این است که وزارت بهداشت نذاشت مثل مهندسین ، پزشک بی رویه تولید بشه .
اگه تو بیست سال گذشته ، ( بخصوص 10 سال گذشته ) ، تعداد مهندسین به خاطر منافع مالی سهامداران دانشگاه های آزاد و غیر انتفاعی و هزار رقم دانشگاه دیگه ، بی رویه افزایش پیدا نمیکرد ، الان دستمزد ما و ارج و قرب ما هم چیزی کمتر دکترها نبود .
تقصیر ما نیست که بیچاره هستیم . تقصیر مدیران ارشد کشور هست

پاسخ
بله دقیقا تقصیر ما نیست که بیچاره هستیم . تقصیر مدیران ارشد کشور هست
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهندسین دارای پروانه اشتغال mmc22 0 619 1396/5/12 ، 12:52 صبح
آخرین ارسال: mmc22
  درخواست کمک برای سایت مهندسان مشاور الکساندر گیپ؟؟؟!!! زینب خوش کلام 2 1,702 1396/2/5 ، 09:54 عصر
آخرین ارسال: gilivy71
  سابقه بیمه و عنوان بیمه شده mostafa67 6 5,176 1395/7/6 ، 11:39 عصر
آخرین ارسال: elyas64
  ۱۰ قالب اماده برای رزومه نویس مهندسان با فرمت word فرشاد امن خانی 0 1,885 1394/10/11 ، 02:05 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  خودم رو الان بیمه کنم یا خیر ؟ amireza21 6 1,903 1393/10/30 ، 09:41 صبح
آخرین ارسال: pegahvamir
  مشاهده سوابق بیمه بصورت آنلاین علی خیرالهی 0 1,540 1392/1/10 ، 01:59 صبح
آخرین ارسال: علی خیرالهی
  اعتراض فارغ التحصیلان و مهندسان مهندسی تکنولوژِی عمران عمران homay 0 1,842 1391/11/29 ، 02:22 عصر
آخرین ارسال: homay

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان