امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پی ساختون40طبقه
Sad 
سلام.ببخشیدکسی میتونه کمکم کنه؟ استادمون گفته پی یه ساختمون بلند(حداقل40طبقه)روباسیف طراحی کنم.میخواستم بپرسم اخه چطوری اینوتوایتبس مدل کنم؟ سایتی رونمیشناسیدکه بتونم فایل ایتبس 40 طبقه روبگیرم؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
پاسخ
(1392/8/18 ، 12:29 صبح)1989 نوشته است: سلام.ببخشیدکسی میتونه کمکم کنه؟ استادمون گفته پی یه ساختمون بلند(حداقل40طبقه)روباسیف طراحی کنم.میخواستم بپرسم اخه چطوری اینوتوایتبس مدل کنم؟ سایتی رونمیشناسیدکه بتونم فایل ایتبس 40 طبقه روبگیرم؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

سلام

اگر عجله ندارید تقریبا تا یک ماه دیگه بهتون میدهم...

با سپاس
پاسخ
نه عجله ندارم
مرررررررررررررررررررررررررررررسی
پاسخ
سلام
مهندس درست است که از قدیم گفته اند چونکه 100 آید 90 هم پیش ماست ولی در مورد مسایل فنی تا به 90 نرسی و تجربه وبلوغ لازم را پیدا نکنی صدی در کار نیست !به نظر من
طراحی پی ساختمانهای مرتفع پیچیدگی های خاص خودش را دارد معمولا شمع های نقطه ای متعدد در زیر پی گسترده ایجاد می شود.طراحی وکنترل آنها کار ساده ای نیست.مطلبی را هم که دوستانمان ارائه دهند خیلی قابل استناد نخواهد بود چون نوعی مشابه سازی با پی ساختمانهای کم طبقه خواهند کرد.مگر اینکه فردی به اسناد فنی شرکتهای معظم عمرانی دسترسی داشته باشد وفایلهای فنی آنها را در نت بگذارد.
پاسخ
(1392/8/18 ، 04:37 عصر)1989 نوشته است: نه عجله ندارم
مرررررررررررررررررررررررررررررسی

سلام

دوست عزیز بنده دارم روی یک سازه 40 طبقه کار میکنم که پروژه دانشجویی هستش...و این سازه شامل انالیز حرارتی هم خواهد بود فقط فایل ایتپسش رو بهتون میدهم...که بتوانید فونداسیون ان را طراحی کنید....منظور بنده فایل سیف ان نبود...مهندس در ضمن اگر بخواهی واقعا اگر خودت بخواهی به 100 خواهی رسید به قول دوستمان....

با سپاس
پاسخ
emispidعزیز سلام
ممنون ازتوصیه وراهنمایی تون.امابایدبگم که گرایش ارشدم خاک وپی.....قرارم هست که درآزمایشگاه خاک مشغول شم فکرنمیکنم نیازباشه که بخوام تحلیل وطراحی ساختونو کامل بلدباشم.......ازپروزه های بتن وفولادکارشناسی یه چیزایی میدونم ولی اونموقع ماساختمونای 5-6 طبقه انجام میدادیم که متفاوت تراز ساختمون 40 طبقه ست.الانم استادمون گفته پی یه ساختمون بلندیایه بیلبوردتبلیغاتیو طراحی کنیم.................
پاسخ
سلام آقاkeiivan خب منم فایل ایتبسومیخوام.ممنون میشم اگه بدید.آخه کارم گیره.................
موفق باشید.
پاسخ
(1392/8/19 ، 11:37 عصر)1989 نوشته است: سلام آقاkeiivan خب منم فایل ایتبسومیخوام.ممنون میشم اگه بدید.آخه کارم گیره.................
موفق باشید.

سلام

جناب مهندس فکر کنم برای 15 اذر ماه و یا 20 اذر بهتون برسونم...منتظر باشید...اگر یادم رفت پیامی به من بزنید.

با سپاس
پاسخ
اکی مرسی.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان