امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چسب کاشی استخری
#1
نقل قول: [تصویر:  photo_2016-01-06_12-29-11.gif]

این مدل چسب پلیمری که طرز شکل گیری آن به وسیله پلیمرهای به روز رسانی شده سلخته شده در اقدامات کاشی کاری استخر، سونا و جکوزی و سرویس بهداشتی استفاده می شود. با دقت به ویژگی چسبندگی به شدت زیاد که به خاطر این است پلیمرهای ابتداییه سیمانی وجود دارد که به سطح های گوناگون می چسبد و از آن برای ملات مقاوم سازی استخر نیز استفاده می کنند.
ویژگی های آب بندی اضافه بر اینکه به نفوذ آب به بیرون از سیستم هیدرولیکی اجازه نمیدهد، به آب*های پایین سطحی نیز اجازه نمیدهد وارد شوند و باعث شده ورود آن ها بسیار کم شود. ماده ای که این ملات از آن ساخته شده بر طبق بافت پایینی سیمان مخلوط شده است که در محیط بسیار مطلوب می*تواند بیشترین مقدار چسبندگی را به سطح پایین تر خود داشته باشد.

چسب کاشی استخری
کاربرد این نوع از چسب ها در استخرهای تفریحی، استخرهای با عمق زیاد و جکوزی است. به دلیل اینکه شکل مرتب سیلیس های به کار رفته موجب این شده که فشارهای هیدرولیکی بسیار زیاد را می تواند تحمل کند.توانایایی ترمیم دارد و شیوه عملکرد آن بسیار راحت می*باشد. با دقت به این موضوع که به کارگیری همه از این مدل چسب کاشی استخری در همه ی روند های ایجاد استخر، به منظور چسب ملات همچنین کاربرد دارد و استفاده می کنند. در ایجاد استخر امکان این را دارید که مقداری از چسب کاشی استخری را به ملات سیمانی خود اضافه کنید، زیر ساخت و سطوح پایین را به منظور کاشی کاری استخر آماده کنید. شکل گیری استخر به وسیله چسب کاشی استخرویژه، بسیار اطمنیان بخش بوده و می*توان عملیات عایق کاری دیواره استخر و سطح زیر استخر را در یک روند آسان انجام داد. یکی از مهم ترین خصوصیات این چسب کاشی استخری مضر نبودن آن است و به هیچ وجه سمی نیست. به این صورت برای گونه های مختلف استخرهایی که برای آب آشامیدنی تعبیه شدند و استخرهای پرورش ماهی همچنین کاربرد دارند و از آنها استفاده می*باشد. بعد از آب بندی تمام استخر و کاشی کاری داخل استخر می*توان به وسیله این
چسب کاشی استخری به منظور تناسب با بند کشی کاشی*های موجود در استخر به وسیله پودر ویژه بند کشی مخصوص عایق بندی استخر نیز کاربرد دارد. عایق کاری استخر به وسیله پودر بند کشی موجب ایجاد اطمینان ز آب بندی استخر خواهد شد.
ویژگی ها:
-قابلیت چسبندگی بسیار بالا
-توانایی ایجاد کردن آن بر روی انواع سطح ها عمودی و افقی
-قابلیت چسبندگی بسیار بالا به سطح موجود درکاشی های قدیمی
-آسان شدن عملکرد
میتوان برای عایق کردن، ضد آب کردن چسب های موجود درکاشی، به کارگیری در استخر، جکوزی، سرویس های بهداشتی و نمای بیرونی ساختمان از چسب کاشی استخری به کار گرفت.
چسب کاشی استخر به شکل مایع است و رنگ آن شیری است که بعد از استفاده به طور کامل بدون رنگ می شود. چسب کاشی استخر در مقابل رطوبت، آتش، نورخورشید، سردی هوا و گرمی آن (۶۰- تا ۹۸+ درجه سانتیگراد)، حرارت و ضربه به طور مطلوب مقاوم بوده و عمر ماندگاری آنها دقیقا مشابه با عمرماندگاری سیمان در ملات می باشد.منبع: چسب کاشی اسپادانا
پاسخ
#2
از چسب های این سایت خیلی راصی بودم و هر چسبی که ازشون خریدم واقعا با کیفیت بودن.
https://arianapacking.com
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان