امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چک کردن etabs
واقعا بدون دیوار جواب گرفتی ؟؟؟؟
میشه فایلتو بذاری ؟؟؟
مهندس نام گذاری و پایر بندی درسته فقط قبل
تحلیل مش بندی بشه دیوارها

ضرایب ترک خوردگی رو هم که شما بهتر از من
آشنایی

مهندس یک فایل pdf پیوست میکنم تحلیل و طراحی دیوار رو آموزش داده. اگر طراحی دیوار رو
فراموش کزدی یک نگاه روش بکنی بد نیست.

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   Wall Shear Design (7civil.com).rar (اندازه: 1.15 MB / تعداد دفعات دریافت: 16)
پاسخ
مهندس سیامک اولا شما بگو با طاها آشنایی؟چون عکس پروفایلت عکس اون بود.دوم اینکه سیستم های سوپر فریم برای سازه های خاص هسته مرکزی برشی دارن که اغلب به دور اپنینگ اجرا میشه.ودیوار به دلیل رفتار درون و خارج صفحه ای که داره بار زلزله رو هم به صورت جانبی و هم از طریق ستونهای متصل به خودش در یافت میکنه.ولی اینکه شما میگی به دیافراگمی متصل نیست بهتره که متصل باشه قطعا عملکرد بهتری دارد.
پاسخ
(1394/2/9 ، 03:54 عصر)M...M نوشته است: مهندس سیامک اولا شما بگو با طاها آشنایی؟چون عکس پروفایلت عکس اون بود.دوم اینکه سیستم های سوپر فریم برای سازه های خاص هسته مرکزی برشی دارن که اغلب به دور اپنینگ اجرا میشه.ودیوار به دلیل رفتار درون و خارج صفحه ای که داره بار زلزله رو هم به صورت جانبی و هم از طریق ستونهای متصل به خودش در یافت میکنه.ولی اینکه شما میگی به دیافراگمی متصل نیست بهتره که متصل باشه قطعا عملکرد بهتری دارد.

با سلام.
من آقای طاها را نمی شناسم و عکس پروفایلم هم مال خودم هست که چند روز پیش گرفتم.
ببینید در هسته مرکزی دیوار ها از یک طرف به دیافراگم کف متصل هستند و ایرادی وجود ندارد.
اما در حاتی که دیوار برشی U شکل در پله اجرا می شود، یکی از دیوار ها از هیچ یک از اطراف خود
به دیافراگم کف متصل نیست و این مشکل ساز خواهد بود.
موفق باشید.
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
آموزش نرم افزار ایتبس به روش حدی
آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی
تفسیر آیین نامه 2800 ویرایش چهارم

موسس و مدیر گروه پولاد سازه : مهندس سیامک حسین زاده

پاسخ
درسته حرف شما ولی زمانی که دیوار باربر نباشد و ودر محل قطع دیوار ستون نباشد.ولی عکس پروفایلت چن روز پیشا عکس رفیق من بود.!!!
پاسخ
(1394/2/10 ، 11:17 صبح)M...M نوشته است: درسته حرف شما ولی زمانی که دیوار باربر نباشد و ودر محل قطع دیوار ستون نباشد.ولی عکس پروفایلت چن روز پیشا عکس رفیق من بود.!!!

سلام.
دوست عزیزم به هر حال خیلی از افراد شبیه هم هستند، برای اینکه مشخص شود این عکس من است
از طریق پیام خصوصی تصویر اصلی را با ذکر مکان خدمت شما خواهم فرستاد.
اونجا بهتر میشه تشخیص داد.
در ضمن متوجه دلیل شما نشدم، اگر می شود بیشتر توضیح دهید.با تشکر.
موفق باشید.
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
آموزش نرم افزار ایتبس به روش حدی
آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی
تفسیر آیین نامه 2800 ویرایش چهارم

موسس و مدیر گروه پولاد سازه : مهندس سیامک حسین زاده

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چک کردن پروژه بتن - ضروری afshin_ipe 6 156 1396/3/12 ، 03:41 عصر
آخرین ارسال: civil92
  چک کردن پروژه بتن alimorad39 1 69 1396/3/11 ، 07:02 عصر
آخرین ارسال: civil92
  مشکل دوره تناوب زیاد بعد از run کردن ali.esfandi 1 90 1396/3/10 ، 04:40 صبح
آخرین ارسال: علی خیرالهی
  درخواست چک کردن فایل mammadfranki 1 101 1396/2/16 ، 12:10 عصر
آخرین ارسال: afshin_ipe
Star درخواست چک کردن پروژه فولادی 2 طبقه 9.7.4 eng.mousavi 0 108 1396/1/11 ، 11:50 عصر
آخرین ارسال: eng.mousavi
  در خواست چک کردن پروژه lrfd قاب خمشی متوسط فولادی 4 طبقه فولادی در ایتبس2015 یوسف ابراهیم پور 2 435 1395/10/6 ، 05:24 عصر
آخرین ارسال: یوسف ابراهیم پور
  چک کردن پروژه ی بتنی و رفع یک ابهام GustavoWoltmann 0 313 1395/6/20 ، 04:37 عصر
آخرین ارسال: GustavoWoltmann
  درخواست چک کردن فایل بتنی با دیوار برشی lrfd zaryam 1 472 1395/5/2 ، 04:15 عصر
آخرین ارسال: zaryam
  چک کردن سازه بتنی با سقف شیبدار - راهنمای برای طراحی سقف شیبدار emade2 3 3,057 1395/4/24 ، 06:38 عصر
آخرین ارسال: amirone
  چک کردن فایل etabs پروژه فولادی 11 طبقه mohsen6176 7 803 1395/4/13 ، 04:22 عصر
آخرین ارسال: mohsen6176

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان