مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
کتاب طراحی سازه های فولادی آقای میرقادری و ازهری
شروع کننده:engineer2014 آخرین ارسال توسط:siamak_meybodi پاسخ ها:3 طراحی سازه های فولادی مشاهده:7272 زمان:1395/09/20
اسمبلی برای بزرگراه
شروع کننده:kaveh1899 آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 درخواست ها مشاهده:131 زمان:1395/09/20
دانلود آموزشه نحوه اعمال بار برف در قابهای شیبدار ( سوله ها ) در ETABS 2015
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 آموزش های مکمل Etabs مشاهده:111 زمان:1395/09/19
دانلود کتاب جدول اشتال اصلی آلمانی ویرایش بیست و چهارم (Stahlbau Profile 24th editio
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 کتاب های لاتین مشاهده:113 زمان:1395/09/19
دانلود مجموعه مثالهای حل شده بار کمانشی ستونها ( Pcr ) در SAP + آموزش نرم افزار SAP
شروع کننده:admin آخرین ارسال توسط:rasul69 پاسخ ها:8 آموزش نرم افزار Csi Sap2000 مشاهده:3545 زمان:1395/09/19
دانلود نسخه فارسی و قابل جستجوی استاندارد 2800 ویرایش چهارم
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 نشریه و آیین نامه های نظام مهندسی مشاهده:123 زمان:1395/09/19
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:HAMID GOLPA پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:174 زمان:1395/09/19
جزوات عصرانه سازه ای
شروع کننده:shadmand آخرین ارسال توسط:shadmand پاسخ ها:0 آموزش طراحی سازه با Etabs مشاهده:92 زمان:1395/09/19
مشکل کرک کردن etabs 9.7.4
شروع کننده:uveper آخرین ارسال توسط:civil_samane پاسخ ها:338 دانلود نرم افزار Etabs مشاهده:99251 زمان:1395/09/19
آموزش آنالیز بها به شیوه ای کاربردی.
شروع کننده:taksa2012 آخرین ارسال توسط:MEHRIDADI پاسخ ها:140 آموزش آنالیزبها و پیشنهاد قیمت مشاهده:91579 زمان:1395/09/19

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امیتازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارآفرینی با بودجه کم ( مهم)
1392/02/03 , 06:14 ب.ظ
ارسال: #1
کارآفرینی با بودجه کم ( مهم)
سلام وسپاس
موضوع بسیار مهمی که برای خیلی از جوان های که فاروغ التحصیل شدن پیش میاد مشکل سربازی می باشد و فکر می کنند سربازی که تمام شد مشکلاتشون هم تمام شده اما متاسفانه سربازی که تمام شد تازه مشکلات هم شروع میشوند همه ازتون انتظار دارند که کاری پیدا کنیداز کوچک بگیر تا بزرگ از دوست بگیر تا همسایه و...
و اینهمه هم همه انتظارات دوروبرتون باعث ایجاد استرس تو وجودتون میشه و رفته رفته حس می کنید که واقعا برای کار افریده نشدید ...
و این مشکلا رو غریب به 90درصد اون دسته از اون بچه های که بند پ ندارند اتفاق می افته...
ومنم دنبال راه حلی هستم تا بتونم این مشکل بزرگ رو حل کنم و بهترین کار ,همون کار افرینی هست
همه ما بودجه زیادی برای کار افرینی نداریم مثلا اگه بتونیم فوقش تا 5 میلیون میتونیم بودجه داشته باشیم
ومن از همه دوستان و اعضای سایت درخواست دارم تا طرح های کارافرینی که تو ذهنشونه رو عنوان کنند تا هم من و هم همه دوستان استفاده کنند حتی اگر غیرعمرانی باشد....

با تشکر سيدمحمود حسابي
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1392/02/04 , 12:22 ق.ظ
ارسال: #2
RE: کارآفرینی با بودجه کم ( مهم)
تولید فراورده ها ومصالح ساختمانی
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1392/02/04 , 12:28 ق.ظ
ارسال: #3
سلام
من به گفته اقای کاظمی اینو اضافه کنم
تولید فراورده ها و مصالح جدید ساختمانی
مثل انواع بلوک های سبک
فوم بتن....
و خیلی مصالح بروز و جدید که با اندک سرمایه میشه باهاش درآمد داشت

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
[URL][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
1392/02/04 , 12:36 ق.ظ
ارسال: #4
با سلام و احترام خدمت دوستان
دوستان توجه داشته باشید که گفتند با بوجه کم
این چیز هایی که گفتید من دنبالش رفتم با سرمایه کم فکر نمیکنم قابل اجرا باشه.
چون مصالح ساختمانی و ... نیازمند زمین و سوله و یا بهتر بگم به جز ماشین آلات نیازمند زمین است.
1392/02/04 , 12:39 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/02/04 12:48 ق.ظ، توسط حمید فلاح منش.)
ارسال: #5
بله حق باشماست
ولی قرار نیست زمین هم خریداری یشه
به عنوان مثال
فوم بتن من سراغش رفتم
نیاز به زمین نداره فقط ا ماشین میخواد

[URL][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
1392/02/04 , 12:42 ق.ظ
ارسال: #6
زمین که اجاره شود اما مصالح و ماشین آلات به طور اقساط وبرای شروع کار به صورت محدود اجاره یا خریداری گردد.
1392/02/04 , 12:45 ق.ظ
ارسال: #7
اما باید بگویم در وضعیت فعلی کشور که در تحریم وبه طور کل از بین رفتن اقتصادهای کشورها واقعا کار سختی است.
1392/02/04 , 12:56 ق.ظ
ارسال: #8
اکی
پس اینم در نظر بگیریم که ماشین الات فوم بتن حدودا 40 ملیون بدون یدک کش
و اجاره زمین با سوله اونم در ابعاد خیلی کوچیک و در جای پرت حداقل 5ملیون ماهی 500 هزار تومان
و اجاره ماشین هم بستگی به نوعش بالاست
اما از طرفی کار است؟
میشه پول اجاره رو در آورد؟
نمیدونم
ولی این پست برام خیلی جالبه
چون خیلی دنبالش بودم دوست دارم بیشتر بحث کنیم.
1392/02/04 , 12:59 ق.ظ
ارسال: #9
بگذارید اینو به شما مهندسان بگویم در وضعیت فعلی من دو شغله هستم هم زمان کارکشاورزی در مزرعه انجام می دهم وهم کارهای دفتر فنی.وقبلا به این مسئله فکر کرده بودم که نیاز به بازاریابی دارد.
1392/02/04 , 01:01 ق.ظ
ارسال: #10
ممنون میشم در مورد کار آفرینیش بیشتر توضیح بدهید!!!!!!!!!!!!!!
ارسال موضوع ارسال پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان