امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارآفرینی با بودجه کم ( مهم)
بله هست
زیادو فراوون هست
من هم خیلی به این کارای جدید علاقه دارم
سبک سازی عالیه
شما برو توی این کار، کار هست
اصل کار بازاریابیه و بس
پاسخ
به نظر من اگر شما با توجه به امکانات وپشتوانه وتوانایی که در هر مورد دارید اقدام کنید موفق خواهی بود یعنی ببینید که در کدام عرصه بیشتر موفق بوده اید.
پاسخ
یه زمانی میخواستم این کار رو انجم بدم
ولی وقتی به عمش رفتم یه مسائلی رو دیدم که از دور قابل مشاهده نیست.
پاسخ
ممنون ولی از بحث اصلی خارج نشیم
پیشنهادامون در باره ی کار با بوجه کم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
مسکن مهر+فروپاشی اقتصاد جهانی+افزایش آمار روز افزون فارغ التحصیلان بدون توجه به نیاز وظرفیت بازار=بی کاری
پاسخ

در این حدش رو میدونستیم مهندس
منظورم ادامش بود
پاسخ
من پیشنهادی برای شما دوستان دارم.بنده اهل شمال کشور وشهر ساحلی محموداباد هستم یکی از راه های درامد زایی اگر سرمایه داشته باشید ساخت ویلا وفروش ان با قیمت بسیار عالی می باشد.
پاسخ
دوستان کاملا از موضوع خارج شدیم من گفتم مثلا بودجه مون کم باشه اگه من میدونستم میشه با 5 میلیون ویلا زد حتما میزدم
بعضی از دوستان فکرای بکری تو ذهنشون دارند ولی نمیدونم چرا اونطوری که باید وشاید بیان نمی کنن تا همه استفاده کنن ترجیحا هم کار نباید عمرانی باشه اگر کار غیرعمرانی هم باشد مشکلی نیست
ممنون میشم نظرات سازنده تون رو اعلام بفرمایید
باتشکر..
پاسخ
ببین دوست عزیز شما با 5تومان میتونی خیلی کارا کنی
البته اگه بخوای عمرانی نباشه
مثل خرید دستگاه جوراب بافی
یا دستگاه تولید سیم ظرف شویی
ولی من نظرم رو عمران هستش
دوست عزیز 20 سال درس نخوندیم که دست فروش شیم
نه؟
پاسخ
برای کارای عمرانی بودجه خوبی میخواد اما 5 تومن هم بد نیست اما من گفتم ترجیحا نگوفتم که حتما..
یکی از دوستان من تا دیپلم ادامه داد بعد رفت سربازی منم رفتم دانشگاه بعد از 5 سال شدم مهندس
الان اون چند قطعه زمین داره من ....
اون از کجا شروع کرده بود : اون کارشو اینطوری شروع کرده بود به همه اپارتمان های که در حال ساخت بودند سر میزد و ازشون میخواست که یک یا دو سرویس یک اپارتمان رو بهش بدن تا کار کنه مثلا 5 تومن میگرفت بعد میرفت یک بنا میگرفت با یک کارگر بعد مصالح میگرفت میاوورد بعد کلی دووندگی 2.5 خرج میکرد 2.5 براش می موند
منم نمیخام کار بالا رو انجام بدم اما یه چیزی مثل این بدک نیست...
امیدوارم تونسته باشم حرفم رو بهتون برسونم که منظورم چیه...
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان