امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارشناسی عمران ناپیوسته
سلام دوستان .

من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته عمران هستم .

ما درس بارگذاری رو توی چارت نداریم و اخیرا شنیدم که به افرادی که این مدرک ( کارشناسی ناپیوسته عمران - مهندسی تکنولوژی عمران ) رو دارن حق محاسبات رو نمیدن .

خواهش می کنم اگر در این زمینه اطلاع دقیق یا راه حلی دارید بنده رو راهنمایی کنید . :(

با تشکر .
پاسخ
باید طبق کمیسیون هم ارزی یه سری واحد هست باید پاس شه که یکیش بارگزاری هست..

اگه طبق این کمیسیون واحدهارو پاس کرده باشین محاسبات تا پایه2 مجاز هستین.

به نظرم اگه براتون مهم هست بهتره کارشناسی پیوسته بخونین الانم که بدونه کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته داره دانشجو میگیره!!!
پاسخ
(1392/12/4 ، 04:05 عصر)sani62 نوشته است: باید طبق کمیسیون هم ارزی یه سری واحد هست باید پاس شه که یکیش بارگزاری هست..

اگه طبق این کمیسیون واحدهارو پاس کرده باشین محاسبات تا پایه2 مجاز هستین.

به نظرم اگه براتون مهم هست بهتره کارشناسی پیوسته بخونین الانم که بدونه کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته داره دانشجو میگیره!!!

ممنون از پاسختون .

ببینید توی دانشگاه ما بارگذاری ارائه میشه ولی 1 واحده در حالی که بارگذاری ای که پیوسته ها میخونن ( اگر اشتباه نکنم ) درس 2 واحدیه حالا من نمیدونم که این به درد می خوره یا نه ( چون میتونم این درس رو بردارم ).

من 2 ترم دیگه فارغ التحصیل میشم و چاره ای ندارم و باید همین رو ادامه بدم ولی قصد دارم ارشد سازه بخونم و با توجه به اینکه کاردانی و کارشناسیم هر دو یک رشته هست ممکنه بگید با کارشناسی ارشد سازه وضعیت من چطور میشه ؟

پاسخ
مهم واحدش نیست همون بارگزاری رو بردارین.
ارشد سازه یا ارشد زلزله رو بگیرین امکان داره کد اصلی رو بگیرین ولی امکان داره 100% نیست.
بهترین کار اینه که شما از سازمان وزارت مسکن استان خودتون حتما سوال کنین..

موفق باشید.
پاسخ
ب*****

خارج از وضعیت و شرایط اخذ مجوز از نظام مهندسی بهتر است حتما درس بارگذاری را انتخاب واحد نمایید . چون پایه طراحی و ... بارگذاری سازه می باشد .

پاینده باشید
پاسخ
سلام خدمت دوست عزیزم.
بهتر است از سازمان نظام مهندسی شهرتان سوالهایتان را بپرسید.
موفق باشید.
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
آموزش نرم افزار ایتبس به روش حدی
آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی
تفسیر آیین نامه 2800 ویرایش چهارم

موسس و مدیر گروه پولاد سازه : مهندس سیامک حسین زاده

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود کلید واژه آزمون نظارت عمران نظام مهندسی ebrahimkazemi51 4 1,562 1394/2/6 ، 05:20 عصر
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  یک قاشق مهندسی عمران -قسمت دوم sabzsaze 0 576 1394/2/5 ، 06:42 عصر
آخرین ارسال: sabzsaze
  کاردانی به کارشناسی(فوری) رضا برنوسی 0 561 1394/1/16 ، 12:09 عصر
آخرین ارسال: رضا برنوسی
  دانلود راهنماي كليد واژه هاي آزمون نظام مهندسي عمران admin 4 7,769 1393/12/20 ، 10:13 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  منابع کنکور کاردانی به کارشناسی عمران-ساختمان سال 90 sajad222 0 1,026 1392/2/30 ، 11:01 صبح
آخرین ارسال: sajad222

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان