مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1157 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:18 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:17 زمان:1395/09/13
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:مهندس پوریا پاسخ ها:13 پرسش و پاسخ مشاهده:3598 زمان:1395/09/13
مشکل کپی کردن در اتوکد
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:Cadkhoda پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:101 زمان:1395/09/13
تیرچه فلزی
شروع کننده:b.h آخرین ارسال توسط:elyas64 پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:2852 زمان:1395/09/13
محاسبه فوندانسیون سازه فلزی
شروع کننده:ni.barekati آخرین ارسال توسط:ni.barekati پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:22 زمان:1395/09/13
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:mehrazsarafraz14 پاسخ ها:21 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:492 زمان:1395/09/13
آسانسور هیدرولیک در ساختمان های قدیمی
شروع کننده:vasvas آخرین ارسال توسط:Amiresh پاسخ ها:5 نکات آموزشی و اجرایی مشاهده:5550 زمان:1395/09/13
درخواست نمونه سوال گودبرداری جهت ارتقا پایه 3 به 2
شروع کننده:elyas64 آخرین ارسال توسط:elyas64 پاسخ ها:0 سایر مشاهده:16 زمان:1395/09/12

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام کلید واژه
1394/09/18 , 10:09 ب.ظ
ارسال: #11
RE: کدام کلید واژه
(1394/09/18 03:47 ب.ظ)arianonline نوشته شده توسط:  
(1394/09/18 02:51 ب.ظ)mehrazsarafraz14 نوشته شده توسط:  برای آزمون محاسبات که کلید واژه هیچ تاثیری نداره .
برای آزمون نظارت ، یعنی اینقدر خوب نخوندید که یادتون نمیاد مثلا فلان کلمه تو کدوم آیین نامه و تو کدوم بخش اومده ؟
باید متذکر بشم که آزمون محاسبات عمران تماماً شامل سوالات محاسباتی نیستش
تعدادی از سوالات بصورت تشریحی و متنی هستش
مثل سوالات که در آزمون نظارت و اجرا
جمله دومتون رو پاسخ خاصی ندارم براش چون اگر این جمله درست بود پس این همه داوطلب با چند دور خوندن و بقول شما دونستن آدرس تمامی سوالات باید آمار قبولی 100 درصدی میداشتیم
که متاسفانه اینطور نیست
با هزاران بار خوندن هم شما نمیتونید آدرس دقیق (منظورم شماره صفحه هستش) هر سوال رو حدس بزنید

(1394/09/18 03:08 ب.ظ)ranjbar013 نوشته شده توسط:  دوستان کلید واژه اصلا خوب نیست
خوب اگه خوب بود سری پیش ما 20 نفری رفتیم ازمون ...
20 نفر ماهم کلید واژه داشتیم یکی گرفنه بود 150 تومان یکی 50 یکی هم 20
چرا هیچ کدوم از ما قبول نشد
ایا شما طراح سوالا هارو کم سواد و بی اطلاع از کلید واژه ها فرض می کنید نخیر برادر من
من سری پیش با 29 سوال درست افتادم
ایا از کلید واژه استفاده کردم نخیر
به مدت دو تا سه ماه روزی بالای 10 ساعت مشغول تالیف کلیواژه اختصاصی خودم بودم ولی سر جلسه به دلیل استرس زیاد و غیره خراب کردم
ولی این سری با بهره از تجربیات قبلی سعی خواهم کرد قبول شوم
تنها راه قبولی مطالعه بسیار بسیار زیاد و ریز به ریز و طراحی کلیدواژه اختصاصی خودتون می باشد
با ارزوی موفقیت برای تک تک شما...
من پاسخ قسمت اول فرمایشات شما رو در پست قبلی داده بودم
طراح سوالها هم کم سواد نیستند
ولی این آزمونها هم آزمونهای خیلی وحشتناکی نیست
قلق و روش خاص قبولی رو باید یاد گرفت تا این آزمونها رو فیتیله پیچ کرد
اگر شما دو سه ماه روزی 10 ساعت خوندید و میفرمایید قبول نشدید من کسی رو میشناسم که فقط یه هفته آخر رو خوند (ولی با روش درست) و نمره نظارتش 63 شد
من از روی تجربه کم و سواد کم خودم عرض میکنم تنها راه قبولی مطالعه بسیار زیاد نیستش
چون کنکور نیست که با مطالعه زیاد قبولی رو تضمین کنیم
فقط و فقط قلق و روش خاصی رو باید پیدا کرد
این رو استقبال فوق العاده مهندسین تو 4 دوره اخیر اثبات میکنه
ببخشید که پر حرفی کردم
اقامهندس فکر نکنم با یک هفته خوندن قبول شد چون کار راحتی نیست شاید چند سال پیش اره ولی الان نه
میدونم روشم اشتباه بوده خوب مسلما روشم اشتباه بوده چون بار اولم بوده میتونی کمی در موردقلق نظارت و محاسبات باما بحرفی
خیلی دوس دارم تجربیات شمارو استفاده کنم اگه لطف کنید چون بار اول اشتباه کزدم بلد نبودم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1394/09/19 , 07:45 ق.ظ
ارسال: #12
اول در مورد آزمون نظارت میگم که قبول شدنش راحت تره . برای قبولی تو آزمون نظارت ، اون بخش از سوالات که مستقیما از مبحث ها میاد ، فقط خوندن خود مبحث و درک عمیق آن کفایت میکنه . یعنی باید بفهمی داره راجع به چه چیزی صحبت میکنه . یکی از معظلات کلید واژه اینه که درک عمیقی از مطلب به شما نمیده . یعنی شما صرفا با توجه به صفحه اون کلمه ، میری اون کلمه رو پیدا میکنی و به یکی از جوابها تمایل پیدا میکنی و همونو علامت میزنی . غافل از اینکه طراح سوال شما رو تو دام آموزشی انداخته و سوال رو جوری طرح کرده که فقط با درک عمیق از مطلب میتونستی به جواب درست برسی و نه صرفا آدرس یابی !
اما در آزمون نظارت تعدادی سوال از مبحث های برقی و مکانیکی و اینها هم میاد . خدا شاهده که من کل این مبحث ها رو هم واو به واو خونده بودم . میتونم تصویر مبحث رو هم بذارم ببینید که چجوری خونده بودم . با اینکه زیاد از مبحث های مکانیکی و برقی سر در نمیاوردم . اون موقع ها هم یک سوال از مبحث مکانیکی میومد و یک سوال هم از مبحث برقی . ولی خوب ، یک سوال هم یک سواله .
تدادی سوال هم تقریبا محاسباتی میاد توی نظارت . راستش من اونها رو جواب ندادم . چون بیشتر وقتمو گذاشته بودم برای بقیه سوالات . نمره ام هم شد 83 یا 87 الان یادم نیست کدومش شد .
اما در رابطه به آزمون محاسبات ، من از تهران یک کتاب حل سوالات آزمون های گذشته رو سفارش دادم . برام آوردند . اون خیلی بهم کمک کرد . چون همه چیز رو استاد تو کلاس درس نمیده . در ضمن روش تست زدن هم تو کلاس یاد نمیدن . پس باید خودت یاد بگیری . خلاصه برای محاسبات من جزوه های کلاسی و کتاب درسی و مبحث ها و همین کتاب حل آزمونهای گذشته رو خوندم و کافی بود و محاسبات هم قبول شدم .
در پایان میخوام بگم نه اسفاده از روشهای فوری و فوتی مثل کلید واژه جوابگو هست و نه استفاده از روش خیلی خواندن . هیچ کدام جوابگو نیست .
سه تا مطلب میتونه کمک کنه :
1- استعداد ذاتی هر شخص
2- درک عمیق از انچه که شخص میخونه
3- تکرار و تمرین
اولین موردش دست من و شما نیست . اما موارد دو سه ، دست خودمونه .
با تشکر
 سپاس شده توسط ranjbar013
1394/09/19 , 12:39 ب.ظ
ارسال: #13
(1394/09/18 10:09 ب.ظ)ranjbar013 نوشته شده توسط:  اقامهندس فکر نکنم با یک هفته خوندن قبول شد چون کار راحتی نیست شاید چند سال پیش اره ولی الان نه
میدونم روشم اشتباه بوده خوب مسلما روشم اشتباه بوده چون بار اولم بوده میتونی کمی در موردقلق نظارت و محاسبات باما بحرفی
خیلی دوس دارم تجربیات شمارو استفاده کنم اگه لطف کنید چون بار اول اشتباه کزدم بلد نبودم
دقیقاً با یک هفته خوندن قبول شد
رفیق و همکار قدیمی بنده بودن
چند سال پیش هم نبود
آبان 93
من کوچکتر از اونم که بخوام شما رو راهنمایی کنم مهندس
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ranjbar013
1394/09/19 , 12:43 ب.ظ
ارسال: #14
(1394/09/19 07:45 ق.ظ)mehrazsarafraz14 نوشته شده توسط:  اول در مورد آزمون نظارت میگم که قبول شدنش راحت تره . برای قبولی تو آزمون نظارت ، اون بخش از سوالات که مستقیما از مبحث ها میاد ، فقط خوندن خود مبحث و درک عمیق آن کفایت میکنه . یعنی باید بفهمی داره راجع به چه چیزی صحبت میکنه . یکی از معظلات کلید واژه اینه که درک عمیقی از مطلب به شما نمیده . یعنی شما صرفا با توجه به صفحه اون کلمه ، میری اون کلمه رو پیدا میکنی و به یکی از جوابها تمایل پیدا میکنی و همونو علامت میزنی . غافل از اینکه طراح سوال شما رو تو دام آموزشی انداخته و سوال رو جوری طرح کرده که فقط با درک عمیق از مطلب میتونستی به جواب درست برسی و نه صرفا آدرس یابی !
اما در آزمون نظارت تعدادی سوال از مبحث های برقی و مکانیکی و اینها هم میاد . خدا شاهده که من کل این مبحث ها رو هم واو به واو خونده بودم . میتونم تصویر مبحث رو هم بذارم ببینید که چجوری خونده بودم . با اینکه زیاد از مبحث های مکانیکی و برقی سر در نمیاوردم . اون موقع ها هم یک سوال از مبحث مکانیکی میومد و یک سوال هم از مبحث برقی . ولی خوب ، یک سوال هم یک سواله .
تدادی سوال هم تقریبا محاسباتی میاد توی نظارت . راستش من اونها رو جواب ندادم . چون بیشتر وقتمو گذاشته بودم برای بقیه سوالات . نمره ام هم شد 83 یا 87 الان یادم نیست کدومش شد .
اما در رابطه به آزمون محاسبات ، من از تهران یک کتاب حل سوالات آزمون های گذشته رو سفارش دادم . برام آوردند . اون خیلی بهم کمک کرد . چون همه چیز رو استاد تو کلاس درس نمیده . در ضمن روش تست زدن هم تو کلاس یاد نمیدن . پس باید خودت یاد بگیری . خلاصه برای محاسبات من جزوه های کلاسی و کتاب درسی و مبحث ها و همین کتاب حل آزمونهای گذشته رو خوندم و کافی بود و محاسبات هم قبول شدم .
در پایان میخوام بگم نه اسفاده از روشهای فوری و فوتی مثل کلید واژه جوابگو هست و نه استفاده از روش خیلی خواندن . هیچ کدام جوابگو نیست .
سه تا مطلب میتونه کمک کنه :
1- استعداد ذاتی هر شخص
2- درک عمیق از انچه که شخص میخونه
3- تکرار و تمرین
اولین موردش دست من و شما نیست . اما موارد دو سه ، دست خودمونه .
با تشکر
مهندس با پستتون خیلی عالی و قشنگ توضیح دادید
ولی این رو هم اجازه بدید که اضافه کنم که
هر کس یک روش خاص خودش رو ابداع میکنه برای قبولی
یه نفر هست فقط تست های سالای پیش رو میزنه
یه نفر میره کتابهای راهنمای مباحث رو هم میخونه
یه نفر فقط روزنامه وار میخونه
هر کس به نوعی
پس نباید یک روش رو رد کنید و یک روش رو تایید کنید
 سپاس شده توسط ranjbar013
1394/09/19 , 02:54 ب.ظ
ارسال: #15
ان شاء الله همه قبول بشید .
ولی اگه کسی هم قبول نشد ، در واقع اگه اوضاع به همین منوال پیش بره ، چیز زیادی رو از دست نداده .
از سال 1392 به بعد اوضاع خیلی خراب شده . اصلا ساخت و ساز نمیشه که بخوای حالا ظرفیت محاسباتتو پر کنی یا نظارتتو .
قبل 1392 خیلی اوضاع بهتر بود . سالی یک بار ظرفیت مهندس ها پر میشد .
1394/09/19 , 07:11 ب.ظ
ارسال: #16
دوستان روز های سخت به پایان میرسه
انشاالله به لطف خدا تا یک ماه دیگه تحریم ها برداشته میشه و مسلما سال 95 سال طلایی برای ساخت و ساز خواهد بود شایدم من اشتباه می کنم
خیلی ها مثل من میخوان ازمون بدن و فقط قبول شن ولی هیچ اطلاعی دیگه ای ندارن
مثلا یک سوال خیلی ذهنم رو مشغول کرده و اونم درامدی است که میتوان از پایه نظارت و محاسبات گرفت شاید از 10 مهندس پرسیدم و جواب های زیر رو بهم دادن میشه شما هم نظری بدین و بگین کدامش درست کدامش اشتباه
چون خیلی برای انگیزه ادمی مهمه

1- یکی گفت پایه 3 محاسبات دارم سالی نزدیک 60 تومن درامدمه
2-یکی گفت پایه 3 نظارت دارم سالی نزدیک10 تومن امضا می کنم
3-یکی گفتبا نظارت سالی 8 تومن
4-یکی گفت 6 ماه اصلا امضا نکردم

واقعا قضیه چیه
لطفا به ما بگین تا بدونیم چی به چیه و ایا بخونیم یا نه
با تشر
1394/09/19 , 07:40 ب.ظ
ارسال: #17
بستگی به شهر محل فعالیت شما داره
و تعدا د مهندسی که اونجا کار میکنن
و در ضمن بازار یابی و POST /forum/newreply.php?ajax=1 HTTP/1.1
Host: http://www.mycivil.ir
Us
 سپاس شده توسط ranjbar013
1394/09/19 , 08:10 ب.ظ
ارسال: #18
خوب حدودی بگین
اون ادرسی هم لطف کردین مورد داره نمیره
1394/09/19 , 09:48 ب.ظ
ارسال: #19
(1394/09/19 08:10 ب.ظ)ranjbar013 نوشته شده توسط:  خوب حدودی بگین
اون ادرسی هم لطف کردین مورد داره نمیره
بستگی به شهرتون داره مهندس
مثلا در شمال کشور وضعیت افتضاحه
همکارای من بعد از 1 سال و نیم یه کار بهشون خورده اونم 900 هزار تومن
نظارت عمران پایه 3
رییس نظام مهندسی کشور اعلام کرده در بهترین شرایط 120 هزار مهندس پروانه دار در کل کشور نیاز داریم
ولی این تعداد الان 380 هزار نفره
هر سال هم داره بیشتر میشه
شما دیگه خودت حساب کن
از اشباع زده بالاتر
باید یه کلمه جدید براش اختراع کنیم
ولی هستند کسانیکه با روابط کارتشون رو پر میکنن و پولهای خوبی به جیب میزنن
ولی در کل امیدی به حق امضا و درآمد از این راه نداشته باشی بهتره
برو دنبال کارای دیگه
 سپاس شده توسط ranjbar013
1394/09/19 , 11:08 ب.ظ
ارسال: #20
ما تو شهرمون فقط 10 تا محاسب داریم اگه محاسبه قبول شم ایا امیدی هست؟
خودم یه کار دیگه دارم محاسبه رو به عنوان شغل دوم میخوام ولی میخوام 2 ماه روزی 10 ساعت وقت بزارم و سری عمران بخونم ایا باز امیدی برای قبولی و کسب در امد در اینده نیست
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کلید واژه آزمون نظارت R.sabet 1 243 1395/04/18 08:50 ب.ظ
آخرین ارسال: ابراهیم کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان