امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک درمورد طراحی دیوار حایل
سلام دوستان بنده راهنمایی در مورد طراحی دیوار حایل بتن مسلح ودیوار حایل سنگی می خواستم اگر کتاب جزوه یا مطلب خواستی در این مورد میشناسیند لطفا معرفی کنید
پاسخ
(1394/1/5 ، 12:15 عصر)رسول عباسیان نوشته است: سلام دوستان بنده راهنمایی در مورد طراحی دیوار حایل بتن مسلح ودیوار حایل سنگی می خواستم اگر کتاب جزوه یا مطلب خواستی در این مورد میشناسیند لطفا معرفی کنید
با سلام
از همین سایت کلمات دیوار حایل راجستجو کنید.البته جستجو داخل ارسا ل ها را تیک بزنید
مطالب مفیدی در مورد طراحی دیوار حایل پیدا می کنید.حتی کتابهای خوبی هم در بحثهای همکاران محترم معرفی شده است.

(حاصل کار تیمی وهمکاری ، نتیجه برد-برد برای همه هست (یداله مع الجماعه
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

پاسخ
(1394/1/5 ، 12:15 عصر)رسول عباسیان نوشته است: سلام دوستان بنده راهنمایی در مورد طراحی دیوار حایل بتن مسلح ودیوار حایل سنگی می خواستم اگر کتاب جزوه یا مطلب خواستی در این مورد میشناسیند لطفا معرفی کنید

سلام خدمت دوست عزیزم.
من دو منبع بسیار با ارزش را برای تحلیل و طراحی دیوار حایل معرفی میکنم :
1-کتاب اصول مهندسی ژئوتکنیک جلد دوم ترجمه و تدوین استاد شاپور ************ ،تالیف برا جا .ام .داس انتشارات پارس آئین
2-کتاب تحلیل و طراحی پی Bowles که خوشبختانه در این سایت این کتاب موجود میباشد که لینک دانلود آن را تقدیم میکنم :
http://www.mycivil.ir/forum/Thread-%D8%A...%8C-Bowles
در منبع اول به صفحه ی 425 پیوست فصل پنجم مراجه نمایید و در منبع دوم به فصل 12 صفحه ی 687 PDF مراجعه فرمایید.
در هر دو منبع دیوار حایلی را ابتدا تحلیل و سپس طراحی کرده اند.
موفق باشید.
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
آموزش نرم افزار ایتبس به روش حدی
آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی
تفسیر آیین نامه 2800 ویرایش چهارم

موسس و مدیر گروه پولاد سازه : مهندس سیامک حسین زاده

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان