مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
انواع خرابی در اتصالات پیچی (فوریییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:jarad پاسخ ها:1 طراحی سازه های فلزی مشاهده:580 زمان:1395/09/19
امن‌ترین مکان برای تخلیه فاضلاب
شروع کننده:mojdeh آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:1 موضوعات متفرقه مشاهده:39 زمان:1395/09/19
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:Reza-MSR پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ مشاهده:72 زمان:1395/09/18
مشکل کرک کردن etabs 9.7.4
شروع کننده:uveper آخرین ارسال توسط:civil_samane پاسخ ها:336 دانلود نرم افزار Etabs مشاهده:99028 زمان:1395/09/18
بهینه سازی ارتفاع و سطح مقطع اعضا شبکه دولایه فضاکار همراه با تقریب سازی
شروع کننده:fazasaze آخرین ارسال توسط:fazasaze پاسخ ها:0 طراحی سازه های فلزی مشاهده:39 زمان:1395/09/18
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:102 زمان:1395/09/17
خطوط جریان (فوریییییییییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:behnam1374 پاسخ ها:8 مکانیک خاک مشاهده:336 زمان:1395/09/16
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3718 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:650 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:145 زمان:1395/09/15

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات: 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در ساخت ساختمان
1392/07/29 , 05:22 ب.ظ
ارسال: #11
RE: کمک در ساخت ساختمان
مرسی از همه دوستانی که جواب دادند عالی بود ایشاالله مرحله به مرحله پیش میرم ته تهش اینکه ساختمونی که ساخته میشه میریزه اشغالی نداره اما یاد میگیرم بیشتر هدفم این هستش که یاد بگیرم خودمم از اول تا آخر کار سر ساخت هستم الان من میخوام شروع کنم محدوده رو فردا بعد دانشگاه عصری با گچ مشخص میکنم بعد یسری نکته درباره گود برداری خوندم و شماهاام گفتید یسری اطلاعات کسب کردم بعد که محدوده مشخص شد باید بیل مکانیکی بیاد که گود برداری شروع بشه میخواستم بدونم دوستان نقشه کامل که شامل برش پلان و ... هستش برای یه ساختمان 2 طبقه معمولی حالا با پیلوت یا بی پیلوت کسی سراغ نداره که ساختشم راحت باشه و من طبق اون کار رو شروع کنم واسه مجوز هم مشکلی ندارم واسه ناظر هم شما بگید کی باید بیارم من میخوام خودم کار رو بکنم حتی اگه شده ساختمون هم درست و حسابی در نیاد هروقت لازم شد شما بهم بگید که من ناظر یا هر فردی از دوستان که باید بیارم ببینه پروژه رو بیارم الان پس من باید محدوده رو مشخض کنم بعد یه نقشه میخوام که ببینم چقدر باید گود برداری بشه درسته؟ از دوستان کسی هست یه نقشه معمولی ساده از یه خونه 2 طبقه به من بده شما چه طرحی رو پشنهاد می کنید؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1392/07/29 , 05:51 ب.ظ
ارسال: #12
یه سوال دیگه برای محاسبه گودبرداری اینجوری باید عمل کنم:
عمق گودبرداری = ضخامت شالوده +10 سانتیمتر بتن مگر (که آقا میلاد عزیز گفتن) +ضخامت کف سازی (که حدود بین 30 تا 40 سانتی متر هستش که برای عبور مثلا فاضلاب اصلی ییا شیب باید در نظر گرفت)
اینجوری درسته؟
بعد یه سوال دیگه عمق برداری که توسط بیل مکانیکی انجام شده واسه اینکه تست کنم به یکی از کارگرا بگم بره تو عمق و شروع به کندن کنه اگه نتونست که به عمق مناسب رسیدم نه اگر تونست که باید باز کنده بشه درسته؟
1392/07/29 , 06:48 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/07/29 06:58 ب.ظ، توسط miladezati.)
ارسال: #13
سلام
توکار ساخت تجربه کردن داریم شوخی با شهرداری وناظر نداریم.اگر نقشه تایید شده نباشد مجوزی در کار نیست اگر ناظر نباشد مجوزی در کار نیست. اگر مجوز نباشد هیچ ناظری با شما همکاری نمی کند.نظام مهندسی پوستش را می کند!نقشه ای را که من یا دیگری به شما بدهیم نمی تواند مجوز بگیرد حتما باید به امضای مهندس محاسب ومهندس معمار ومهندس تاسیسات وغیره برسد.در مستندات پلانها تمام این بزرگوارها با عکس وتفصیلات معرفی می شوند حتی ناظر.چرا اصرار داری خودت همه کار را بکنی.مگر در یک ده دور افتاده یا گوشه یک باغ پرت خانه می سازی که ار خدمات شهری استفاده نکنی ونیاز به پایان کار وغیره نداشته باشی؟شما در اصل تلاش کنی سرپرستی کارگاه را تمرین کنی.
واما در مورد عمق گود،راننده لودر یا مینی لودر (باب کت)خودش استاده .گود را مثل کف دست در می آورد. وعمقش را برات اندازه می زند.فقط یادت باشه چند تا کامیون خاک بر هم هماهنگ شود.ضمنا آغاز کار از 11 شب ببعد خواهد بود.
کار گود برداری کمی ریسکی می باشد خطر تخریب دیوارهای همسایه بعید نیست.لذا بهتر است ناظر با تجربه قبل از تخریب نظر دهد که آیا سازه نگهبان لازم است یا نع.اگر لازم باشد باید اقلامش را فراهم کنی .البته در اغلب اوقات مهندس محاسب پلان سازه نگهبان را هم ارائه می دهد.

(حاصل کار تیمی وهمکاری ، نتیجه برد-برد برای همه هست (یداله مع الجماعه
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
1392/07/29 , 07:48 ب.ظ
ارسال: #14
اوکی آقا میلاد من فردا میخوام برم سره زمین محدودشم مشخصه بین دوتا خونه هستش اندازشم کوچیکه میخوام یه دوطبقه روی پیلوت بسازم جاشم خیلی خوبه تو مرکزشهر هستش یه دیوار هم کشیده شده یه در هم گذاشته شده توشم ماسه ریخته شده صافه صافه پس من فردا برم زمین رو ببینم اول باید نقشه بگیرم درسته؟ برم پیشه یکی از دفاتر مهندسی بگم که واسه این زمین نقشه میخوام که مهندسشون بیاد زمینو اندازه گیری کنه و نقشه رو بهم بده بعد من نقشه رو بفرستم به شهرداری که مجوزشو بگیرم و شروع کنم به ساختن درسته؟
1392/07/29 , 09:14 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/07/29 09:15 ب.ظ، توسط chili.)
ارسال: #15
سلام مهندس
اول باید مدارک مالکیتی را ببری شهرداری ودرخواست مجوز تخریب ونوسازی ویا اگر زمین هست درخواست ساخت بدی.باررسی میکنن واطلاع می دن چقدر اجازه ساخت داری.بعد فرمایی می دن که پر می کنی ومدارک بیشتری می خوان از جمله پلانها،فیش پرداختی مالیات وبیمه وعوارض وغیره.
همه چیز دستت میاد.به نظام مهندسی هم مراجعه می کنی برای ناطر.
اونها هم مدارکی می خوان.اونجا هم پرداختهایی برای نظارت یکساله داری .انتهای کار جوازه.
1392/07/29 , 10:38 ب.ظ
ارسال: #16
اوکی مهندس دمت گرم واسه مجوزینا مشکل ندارم پس برم مجوزو بگیرم و شروع که به ساخت کنم
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خصوصیات عایق حرارتی طبق مقررات ساختمان paramisrockwool 1 142 1395/08/24 12:00 ب.ظ
آخرین ارسال: مبتدی95
  جابه جایی ساختمان ها fateme_mpg_t 0 683 1393/06/30 11:56 ق.ظ
آخرین ارسال: fateme_mpg_t
  ساخت فرودگاه بر روی آب fateme_mpg_t 0 1,009 1392/08/30 07:44 ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_mpg_t

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان