امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 3.34
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمیسیون هم ارزی سال 94
(1394/6/15 ، 03:02 عصر)m.m1313 نوشته است: رشته خودتون بهتر هستش..

پاسخ
(1394/6/15 ، 03:02 عصر)m.m1313 نوشته است: با سلام خدمت دوستانم
ببخشید در مصوبه جدید حق محاسبه به کارشناسان علمی - کاربردی ساختمان هم داده شده است یا نه؟اگر داده شده تا چه پایه ای؟من کاردانی عمران - کارهای عمومی ساختمان خوندم. کارشناسی ساختمان و ارشد راه. با تشکر

پاسخ
دوستان یک سوال!
آیا مدرک کاردانی کارهای عموی ساختمان با کارشناسی مهندسی تکنولوژی ساختمان می توان بدون گذرانیدن هیچ واحدی در کمسیون هم ارزی حق طراحی گرفت؟
پاسخ
(1394/6/28 ، 09:19 صبح)ebrahimkazemi51 نوشته است: دوستان یک سوال!
آیا مدرک کاردانی کارهای عموی ساختمان با کارشناسی مهندسی تکنولوژی ساختمان می توان بدون گذرانیدن هیچ واحدی در کمسیون هم ارزی حق طراحی گرفت؟
با سلام
انطور که من از متن مصوبه متوجه شدم باید به کارشناسان ناپیوسته علمی - کاربردی و تکنولوژی ساختمان هم حق محاسبه بدن هم نظارت.چون در متن مصوبه قید نشده عناوین علمی - کاربردی و تکنولوژی باید بعد عمران قرار بگیره یا ساختمان.البته باید مدرک کارداتنی آنها یا در رشته اصلی بکارشناسی باه یا مرتبط که این هم کار رو اسانتر کرده
پاسخ
(1394/6/28 ، 09:56 صبح)89632068 نوشته است:
با سلام
انطور که من از متن مصوبه متوجه شدم باید به کارشناسان ناپیوسته علمی - کاربردی و تکنولوژی ساختمان هم حق محاسبه بدن هم نظارت.چون در متن مصوبه قید نشده عناوین علمی - کاربردی و تکنولوژی باید بعد عمران قرار بگیره یا ساختمان.البته باید مدرک کارداتنی آنها یا در رشته اصلی بکارشناسی باه یا مرتبط که این هم کار رو اسانتر کرده
با سلام وتشکر از جنابعالی.شخصا امروز با تماس با سازمان نظام مهندسی گفتنذد که حق طراحی داده خواهد شد البته بدون گذراندن هیچ گونه واحدی
پاسخ
(1394/6/28 ، 05:15 عصر)ebrahimkazemi51 نوشته است:
(1394/6/28 ، 09:56 صبح)89632068 نوشته است:
با سلام
با سلام وتشکر از جنابعالی.شخصا امروز با تماس با سازمان نظام مهندسی گفتنذد که حق طراحی داده خواهد شد البته بدون گذراندن هیچ گونه واحدی
سلام اقای مهندس
ایا مشخص شده در مصوبه جدید کمیسیون هم ارزی حق محاسبات تا چه پایه ای به کارشناسان ناپیوسته تکنولوژی عمران و ساختمان تعلق خواهد گرفت؟

پاسخ
حق محاسبات تا پایه1
پاسخ
(1394/7/18 ، 02:01 عصر)ebrahimkazemi51 نوشته است: حق محاسبات تا پایه یک
سلام مهندس
ممکنه بپرسم شما از چه مرجعی سوال پرسیده اید؟بعضی از دوستان از نظام مهندسی های شهرستان خودشان سوال کردند و اینطور که پاسخ گرفتند باز باید برای گرفتن حق محاسبه ریز نمرات ارائه بدیم.یعنی باز کاسه همان و آش همان.حتی بعضی ها جواب سر بالا گرفتند و مسئولین عرض کردند ما به صلاحدید خودمان عمل میکنیم و کاری به اخرین مصوبه ندارم. یعنی برطبق مصوبه قبلی عمل میکنند
پاسخ
نظام مهندسی شهرستان
پاسخ
سلام .. کسی از امار دقیق قبولی های ازمون محاسبات این سال ها خبر داره؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آخرین مصوبات کمیسیون هم ارزی رشته ها براساس عنوان مدرک تحصیلی دانشگاه جهت پروانه MOSSAYEB 4 3,138 1394/8/18 ، 05:17 عصر
آخرین ارسال: قندکانلو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان