امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمیسیون هم ارزی سال 94
(1394/7/27 ، 10:57 عصر)ebrahimkazemi51 نوشته است: نظام مهندسی شهرستان
سلام
اگر اینگونه که شما میگید باشه خوبه. ولی از طرفی حق محاسبه اگر بدن بر طبق اخرین مصوبه حق اجرا تعلق نمیگیره.موفق باشید

پاسخ
(1394/8/1 ، 09:32 صبح)89632068 نوشته است:
(1394/7/27 ، 10:57 عصر)ebrahimkazemi51 نوشته است: با سلام خدمت کلیه دوستان عزیز
(1394/7/27 ، 10:57 عصر)ebrahimkazemi51 نوشته است: از کلیه بچه هایی که کاردانی مرتبط یا غیر مرتبط با رشته های تحصیلی کارشناسی نایوسته تکنولوژی عمران یا مهندسی ساختمان دارند تقاضا دارم نحوه برخورد نظام مهندسی های شهرستان خودشون رو با اعطای حق محاسبه بر طبق اخرین مصوبه کمیته هم ارزی رشته ها در این تالار اظلاع دهند. با تشکر از همه دوستان

پاسخ
سلام
من کاردانی کارهای عمومی ساختمان سراسری ارومیه بودم الان تکنولوژی عمران عمران ترم اخر هستم به من حق طراحی محاسبات تا پایه چند تعلق مگیره و مرتبط میشه یا اصلی؟ باتشکر
پاسخ
به شما پروانه محاسبات و نظارت بدون محدودیت تعلق خواهد گرفت..
پاسخ
سلام اقا تو رو خدا مطمن باشم که اصلی میشه یعنی تا پایه ارشد میتونم بگیرم ؟باتشکر
پاسخ
به شما پروانه محاسبات و نظارت بدون محدودیت تعلق خواهد گرفت..
پاسخ
سلام خدمت همه دوستان یک سوال طبق مصوبه جدید >>>
کاردانی علمی کاربردی عمران-آب و فاضلاب و کارشناسی ناپیوسته عمران-عمران سال93 هم پروانه نظارت و اجرا پایه3 صادر شده هست....

طبق مصوبه جدید کمسیون هم ارزی کاردانی غیرمرتبط هست و پروانه تعلق نمیگیره>>>>یعنی پروانه پایه3 صادر شده سال93 باطل خواهد شد و دیگه قابل ارتقا به بالاتر نیست؟؟؟

ممنون میشم پاسخ بدین..
پاسخ
سلام مهندس، خدا قوت
بنده کاردانی عمران-آب دارم و کارشناسیم تکنولوژی عمران-ساختمانه،آیا به بنده نظارت و محاسبات و اجرا میدن؟
با تشکر فراوان
پاسخ
دوستان سلام
من رشته کاردانیم کارهای عمومی ساختمان بود از اموزشکده عالی تبریز و روزانه و سراسری بودم کارشناسیمم تو دانشگاه ازاد تکنولوژی عمران خوندم که با این حساب میشم کارشناسی ناپیوسته
الان بنده میتونم محاسبات شرکت کنم؟ رشته کاردانی من مرتبط هست یا نه؟
پاسخ
دوستان سلام
من رشته کاردانیم کارهای عمومی ساختمان بود از اموزشکده عالی تبریز و روزانه و سراسری بودم کارشناسیمم تو دانشگاه ازاد تکنولوژی عمران خوندم که با این حساب میشم کارشناسی ناپیوسته
الان بنده میتونم محاسبات شرکت کنم؟ رشته کاردانی من مرتبط هست یا نه؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آخرین مصوبات کمیسیون هم ارزی رشته ها براساس عنوان مدرک تحصیلی دانشگاه جهت پروانه MOSSAYEB 4 3,905 1394/8/18 ، 05:17 عصر
آخرین ارسال: قندکانلو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان