مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
لینک فیلم آموزش استفاده از عکسها برای مدلسازی در اسکیچ آپ 2016
شروع کننده:SK1970 آخرین ارسال توسط:SK1970 پاسخ ها:0 نرم افزار 3D MAX مشاهده:5 زمان:1395/09/21
کتاب طراحی سازه های فولادی آقای میرقادری و ازهری
شروع کننده:engineer2014 آخرین ارسال توسط:siamak_meybodi پاسخ ها:3 طراحی سازه های فولادی مشاهده:7285 زمان:1395/09/20
اسمبلی برای بزرگراه
شروع کننده:kaveh1899 آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 درخواست ها مشاهده:135 زمان:1395/09/20
دانلود آموزشه نحوه اعمال بار برف در قابهای شیبدار ( سوله ها ) در ETABS 2015
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 آموزش های مکمل Etabs مشاهده:115 زمان:1395/09/19
دانلود کتاب جدول اشتال اصلی آلمانی ویرایش بیست و چهارم (Stahlbau Profile 24th editio
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 کتاب های لاتین مشاهده:119 زمان:1395/09/19
دانلود مجموعه مثالهای حل شده بار کمانشی ستونها ( Pcr ) در SAP + آموزش نرم افزار SAP
شروع کننده:admin آخرین ارسال توسط:rasul69 پاسخ ها:8 آموزش نرم افزار Csi Sap2000 مشاهده:3547 زمان:1395/09/19
دانلود نسخه فارسی و قابل جستجوی استاندارد 2800 ویرایش چهارم
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 نشریه و آیین نامه های نظام مهندسی مشاهده:127 زمان:1395/09/19
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:HAMID GOLPA پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:177 زمان:1395/09/19
جزوات عصرانه سازه ای
شروع کننده:shadmand آخرین ارسال توسط:shadmand پاسخ ها:0 آموزش طراحی سازه با Etabs مشاهده:96 زمان:1395/09/19
مشکل کرک کردن etabs 9.7.4
شروع کننده:uveper آخرین ارسال توسط:civil_samane پاسخ ها:338 دانلود نرم افزار Etabs مشاهده:99257 زمان:1395/09/19

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یادگیری و انجام محاسبات + درآمد
1392/06/14 , 12:49 ب.ظ
ارسال: #1
یادگیری و انجام محاسبات + درآمد
سلام دوستان
اگه دوست داشته باشید یه موضوع جدید میخوام بذارم !

هم نوعی یادگیری برای همه هست که چطور محاسبه کردن یاد بگیریم و سعی کنیم انجام بدهیم و هم تشویقی برای فردی که این کار رو کرده و وقت گذاشته در اختیارمون قرار میده.

مبلغ تشویق: واسه تنها سه چهار صفحه محاسبه دستی 15 هزار تومان درامد داشته باشید.

من به عنوان مثال یه پروژه بتن یا فولاد میذارم تحلیل و طراحی تعدادی از اعضا(همش نه) و یا محاسبه دستی و مرکز جرم یکی از طبقات را ازتون خواهم خواست و شما محاسبه کرده و در این تایپیک قرار میدهید و در اختیار کابران My civil قرار میدیم که همه بتونن استفاده کنن.

کسانی که علاقمندند ایمیل خود رو در زیر قرار بدهند تا پروژه رو بفرستم براشون.اگر بحث جدید مورد توجه دوستان قرار بگیره سعی میکنی ادامه بدیم.اولین کسی که محاسبه مورد نظر رو انجام بدهد مبلغ مورد نظر به ایشون تعلق میگیرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1392/06/14 , 04:51 ب.ظ
ارسال: #2
RE: یادگیری و انجام محاسبات + درآمد
pesarkhaleee@yahoo.com
1392/06/14 , 05:13 ب.ظ
ارسال: #3
سلام البته اینم راه خوبیه واسه تنبلی مثل من که حوصله ی محاسبه ی دستی رو نداره من پروژمو میزارم وتا دو سه روز دیگه واسم همون چیزایی که گفتن محاسبه کنید و مبلغشم خودم میپردازم چه طوره؟؟؟؟
1392/06/14 , 07:43 ب.ظ
ارسال: #4
فکر خوبیه.
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1392/06/15 , 11:38 ق.ظ
ارسال: #5
(1392/06/14 04:51 ب.ظ)pesarkhaleee نوشته شده توسط:  pesarkhaleee@yahoo.com

مهندس یه پروژه بتن براتون فرستاده شد.بعد از محاسبه در اینجا قرار بدهید همه استفاده کنند.
1392/06/15 , 12:30 ب.ظ
ارسال: #6
(1392/06/15 11:38 ق.ظ)civil007 نوشته شده توسط:  

مهندس یه پروژه بتن براتون فرستاده شد.بعد از محاسبه در اینجا قرار بدهید همه استفاده کنند.

دوست عزیز پروژه تون را در همینجا قرار دهیدوجوابش را هم در همیجا دریافت کنید.بذارید این سایت از حالت عام المنفعه بودن خارج نشه.به هرکس هم دوست داشتید پاداش بدید.اگر هم مشکل اساسی فنی وکاری دارید که قوری باید حل شود وتضمینی باشد چرا از سایتی که درآکهی ها اعلام شده استفاده نمی کنید؟چون بنده اعتقاد دارم بسیاری از جوابهایی که دوستان این انجمن می دهند بدرد کار دانشجویی واطلاعات عمومی می خورد ولی برای کار حرفه ای واجرایی جدی باید در آنها دقت بیشتری شود.

(حاصل کار تیمی وهمکاری ، نتیجه برد-برد برای همه هست (یداله مع الجماعه
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
1392/06/15 , 12:44 ب.ظ
ارسال: #7
من هم با نظر اقای عزتی موافقم مسلما این کار با هدف یادگیری و تشویق افرادنیست.و برای فهمیدنش نیازی به هوش بالایی نبود برای همین من اون حرفو زدم ...البته اشکالی نداره که این پیششنهاد رو دادید ولی نباید طوری وانمود کنید که صرفا برای تشویق و پاداش دادنه ...فکر کنم منظورمو باید فهمیده باشید...این کار درواقع یه پیشنهاد انجام پروژه هستش درقبال دادن پول ....والبته هرکسی موافقت کرده مطمئنن در انجام محاسبات دستی مسلط هستش و میخواد کمکی به شما کنه ...وگرنه 15هزار تومان به کار هیچکس نمیاد...موفق باشید
1392/06/15 , 12:49 ب.ظ
ارسال: #8
(1392/06/15 12:30 ب.ظ)miladezati نوشته شده توسط:  
(1392/06/15 11:38 ق.ظ)civil007 نوشته شده توسط:  

دوست عزیز پروژه تون را در همینجا قرار دهیدوجوابش را هم در همیجا دریافت کنید.بذارید این سایت از حالت عام المنفعه بودن خارج نشه.به هرکس هم دوست داشتید پاداش بدید.اگر هم مشکل اساسی فنی وکاری دارید که قوری باید حل شود وتضمینی باشد چرا از سایتی که درآکهی ها اعلام شده استفاده نمی کنید؟چون بنده اعتقاد دارم بسیاری از جوابهایی که دوستان این انجمن می دهند بدرد کار دانشجویی واطلاعات عمومی می خورد ولی برای کار حرفه ای واجرایی جدی باید در آنها دقت بیشتری شود.
دوست عزیز بالا نوشتم که بعد از محاسبه در اینجا قرار بدهید همه استفاده کنند!
بعد محاسبه دوستان وقتی در اینجا قرار گرفت اگر اشکالی داشت به اشکالات میپردازیم و یادگیری همه کمک میکنه
1392/06/15 , 01:00 ب.ظ
ارسال: #9
(1392/06/15 12:44 ب.ظ)شیوا نوشته شده توسط:  من هم با نظر اقای عزتی موافقم مسلما این کار با هدف یادگیری و تشویق افرادنیست.و برای فهمیدنش نیازی به هوش بالایی نبود برای همین من اون حرفو زدم ...البته اشکالی نداره که این پیششنهاد رو دادید ولی نباید طوری وانمود کنید که صرفا برای تشویق و پاداش دادنه ...فکر کنم منظورمو باید فهمیده باشید...این کار درواقع یه پیشنهاد انجام پروژه هستش درقبال دادن پول ....والبته هرکسی موافقت کرده مطمئنن در انجام محاسبات دستی مسلط هستش و میخواد کمکی به شما کنه ...وگرنه 15هزار تومان به کار هیچکس نمیاد...موفق باشید

باید بهتون بگم که هیچ کدوم از پروژه ها اجرایی نخواهد شد و باید بگم وانمود کردن نمیخواد من حرفی از پاداش نزدم!!من هم بخاطر مبلغ کم کلمه تشویق به کار بردم میخواستین بگم حقوق!!؟
کمک کردن چه به من باشه چه به هر کس دیگه نیاز به منت گذاشتن نیس خانم مهندس!
یادتون باشه این سایت کمک کردن به همدیگر و یادگیری هست.
1392/06/15 , 01:54 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/06/15 01:56 ب.ظ، توسط malaki_mall.)
ارسال: #10
مگه تو یه دفترچه محاسبات چند صفحه محاسبه دستی وجود داره؟

مخصوصاً اگه بتنی باشه اکثر اوقات به همون 4 صفحه هم نمیرسه

من کاری ندارم به اینکه اجرایی هست یا نه

کار کردن با همون نرخ نظام مهندسی خودش به اندازه کافی وجهه مهندسی رو پایین آورده

آیا پزشکان هم واسه درآمد دنبال کارای سطح پایین مثل این میرن؟
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه انجام تحلیل خطی golzar_68teh 0 181 1395/01/23 03:36 ب.ظ
آخرین ارسال: golzar_68teh
  مقایسه درآمد رشته های مهندسی عمران از دید دانشگاه سنگاپور فرشاد امن خانی 1 436 1394/12/24 03:01 ق.ظ
آخرین ارسال: mehrazsarafraz14

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان