مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1157 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:18 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:17 زمان:1395/09/13
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:مهندس پوریا پاسخ ها:13 پرسش و پاسخ مشاهده:3598 زمان:1395/09/13
مشکل کپی کردن در اتوکد
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:Cadkhoda پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:101 زمان:1395/09/13
تیرچه فلزی
شروع کننده:b.h آخرین ارسال توسط:elyas64 پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:2852 زمان:1395/09/13
محاسبه فوندانسیون سازه فلزی
شروع کننده:ni.barekati آخرین ارسال توسط:ni.barekati پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:22 زمان:1395/09/13
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:mehrazsarafraz14 پاسخ ها:21 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:492 زمان:1395/09/13
آسانسور هیدرولیک در ساختمان های قدیمی
شروع کننده:vasvas آخرین ارسال توسط:Amiresh پاسخ ها:5 نکات آموزشی و اجرایی مشاهده:5550 زمان:1395/09/13
درخواست نمونه سوال گودبرداری جهت ارتقا پایه 3 به 2
شروع کننده:elyas64 آخرین ارسال توسط:elyas64 پاسخ ها:0 سایر مشاهده:16 زمان:1395/09/12

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یادگیری و انجام محاسبات + درآمد
1392/06/15 , 02:24 ب.ظ
ارسال: #11
RE: یادگیری و انجام محاسبات + درآمد
با نظر مهندس علوی کاملا موافقم.
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1392/06/15 , 02:33 ب.ظ
ارسال: #12
Big Grin RE: یادگیری و انجام محاسبات + درآمد
(1392/06/15 02:24 ب.ظ)ebrahimkazemi51 نوشته شده توسط:  با نظر مهندس علوی کاملا موافقم.

منم موافقم.
نرخ نظام مهندسی خیلی خیلی پایینه.من که وزیر نیستم نرخ ببرم بالا :D
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1392/06/15 , 02:56 ب.ظ
ارسال: #13
کسی نیاز نیست نرخ نظام مهندسی رو ببره بالا

فقط ای کاش کسی ارزش کار مهندسی رو نیاره پایین

بلانسبت جمع البته
1392/06/15 , 03:16 ب.ظ
ارسال: #14
(1392/06/15 02:56 ب.ظ)malaki_mall نوشته شده توسط:  کسی نیاز نیست نرخ نظام مهندسی رو ببره بالا

بلانسبت جمع البته

منم قبول دارم !از کسایی که ارزش کار مهندسی رو میخوان ببرن بالا لطف کنند درخواست چک کردن پروژه به صورت رایگان و از گذاشتن محاسبات کامل پروژه ها در سایت و ... خودداری کنن ونباید به همدیگر کمک کنیم!!!تا با این کارمون شان مهندس بالا بره!
اگر همه مثل بعضی از دوستان (البته بلا نسبت) بودند دیگه همچین سایتی نداشتیم که رایگان همه از اطلاعاتش استفاده کنند.
1392/06/15 , 03:31 ب.ظ
ارسال: #15
دوست عزیز آقای ... من میدونم شما منظور بدی نداشتید فقط یکم بد بیان کردید دقیقا مثل بچه های کوچیک که وقتی میخوان وادار به کارشون کنند میگن واست شکلات میخریم ....برای همین یکم به بعضی ها یکمم به من برخورد ...من پیشنهاد میکنم از این بحث رد شیم و هرکسی اگه وقت داره و در این زمینه تسلط داره هرکمکی ازش برمیاد انجام بده البته خیلی ها هم خوشبین تر از این حرفا هستن و موافق بیان شما بودند ...درکل من ازتون تشکر میکنم و امیدوارم همیشه موفق باشید...من هم اول راه هستم وخیلی در زمینه محاسبات دستی تسلط ندارم وگرنه خوشحال میشدم منم سهمی داشتم ...
1392/06/15 , 06:42 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/06/15 06:47 ب.ظ، توسط emispid.)
ارسال: #16
(1392/06/15 03:16 ب.ظ)civil007 نوشته شده توسط:  
(1392/06/15 02:56 ب.ظ)malaki_mall نوشته شده توسط:  کسی نیاز نیست نرخ نظام مهندسی رو ببره بالا

بلانسبت جمع البته

منم قبول دارم !از کسایی که ارزش کار مهندسی رو میخوان ببرن بالا لطف کنند درخواست چک کردن پروژه به صورت رایگان و از گذاشتن محاسبات کامل پروژه ها در سایت و ... خودداری کنن ونباید به همدیگر کمک کنیم!!!تا با این کارمون شان مهندس بالا بره!
اگر همه مثل بعضی از دوستان (البته بلا نسبت) بودند دیگه همچین سایتی نداشتیم که رایگان همه از اطلاعاتش استفاده کنند.

سیویل 007 عزیز دلخور نباش.یکی از فامیلهامون شوهر خاله اش ارتشبد بود.یکروز پدر بزرگ این فامیل با داماد ارتشبدش صحبتی داشت وازو پرسید "می دانی ارتقائ بعدیت چیه؟" داما دجواب داد"جاج آقا حقیقتش نه.من تمام درجات را به سرعت ودر جوانی بدست آوزدم وتما م ستاره ها به من تعلق گرفته ودر جه جدیدی هم تعریف نشده!"
پدر زن با خنده معنی داری گفت "چرا تعریف شده ولی کسب این درجه پرزحمت تز از تمام راهیست که رفتی . گاهی هم ساده تر از آب خوردن است!"
داماد یکه خورد وبا غرور نظامی پرسید "جاج آقا؟!...چی داری میگی؟"
پدر زن گفت "سردار!درجه بعدی ،بندگی خداست.گاه سالها زحمت برای خودت بکشی در کسب ذره ای از آن موفق نخواهی شد وگاه در یک طرفه العین با بدست آوردن دلی به عرش اعلا خواهی رسید!"
بله دوست من هر کس به هر اندازه کهداوطلبانه به دیگران کمک می کند به مقامات شامخ بندگی مولایمان پروردگار عالم نایل می شود .بقیه هم بسته به مقدار شخصی زحمتشان سهم دارندوحتی اساتید عزیزی که ماهها زحمت خاص می کشند وبابت دسترنجشان مزد اندکی می گیرند خدمت می کنندوقابل تقدیرند.
لذا بدانیم که شان مهندسی به این چیزها نیست وذکات علم به انتشار آن هست چه با دسترنج وچه رایگان.
1392/06/16 , 04:17 ب.ظ
ارسال: #17
ممنون emispid. منم موافقم با حرفات.

درضمن اگر هر روز پروژه هایی اینجا قرار بگیره از طرف همه دوستان در ماه میتونه پول خوبی بشه به عنوان مثال روزی 1 پروژه قرار بگیره برای سه چهار صفحه محاسبه در روز در ماه میشه 450 تومان و این برای کسی که یکی دو ساعت در روز وقت میذاره بد نیست.
1392/06/16 , 05:05 ب.ظ
ارسال: #18
دوست عزیز به نظرم اینها همه به خاطر بی کاری هست چون یک مهندس حقیقتا اینقدر باید سرش شلوغ باشه که وقت فراغت برای این جور کارها پیدا نکنه.
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1392/06/16 , 09:28 ب.ظ
ارسال: #19
(1392/06/15 03:16 ب.ظ)civil007 نوشته شده توسط:  

بلانسبت جمع البته

باران باش و ببار نپرس كاسه هاي خالي از كيست.آقاي مهندس طرز فكرتو شكر.حرف شما ربطي به حمايت از شان مهندس نداره.عين امريكا كه همش ميگه من مدافع حوق بشرم ولي. . .

آنقدر
شکست می‌خورم تا راه شکست دادن را بیاموزم . پطر
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه انجام تحلیل خطی golzar_68teh 0 172 1395/01/23 03:36 ب.ظ
آخرین ارسال: golzar_68teh
  مقایسه درآمد رشته های مهندسی عمران از دید دانشگاه سنگاپور فرشاد امن خانی 1 429 1394/12/24 03:01 ق.ظ
آخرین ارسال: mehrazsarafraz14

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان